Üye Ol Giriş Yap

MALDİVLER

  • Vagonuma Ekle

MALDİVLER


Çok yorucu bir düğün hazırlığından çıktınız, Maldivler'de kalabalıklardan uzak, baş başa, romantik bir balayı sizin de hakkınız!

Hint Okyanusu’nda Hindistan’ın güneyinde kalan ve 1200 küçük adadan (atol) oluşan bir ülke olan Maldivler’de her adada neredeyse bir otel var. Bembeyaz ince kumu, turkuaz denizi, renkli balıkları, muhteşem havası ve mükemmel doğası aşkınıza aşk katıyor. Gürültülü kalabalıktan uzak, baş başa vakit geçirmek isteyen ve bir adayı yalnızca kendine aitmiş gibi hissetmek isteyen yeni evli çiftler için Maldivler vazgeçilmez bir seçenek oluyor. Size özel su üstü villanızda güneşlenip denize girerken, deniz ürünleri ve tropikal meyveleri de mutlaka tadın. Balayı çifti olduğunuzu kalacağınız otele önceden belirtin ki, size özel sürprizlerin tadını çıkarın. “Özel Akşam Yemeği” talebinizi ilettiğiniz taktirde büyüleyici güzelliğe sahip kumsallarında masanızda gül yaprakları ve mumlar eşliğinde baş başa romantik akşam yemeğinizi garantileyin.

Baş başa suyun üzerinizdeki villada huzuru yaşamak isteyen aşıklar için en uygun rotalardan biri olan Maldivler, her mevsim aynı derecelerde olan ılımlı iklimiyle de tercih sebebi oluyor. Eşinizle birlikte, size özel ayrılmış su üzerindeki villanızda güneşlenip denize girerken huzuru ve mutluluğu iliklerinizde hissedeceksiniz.

VİZE DURUMU:

Vize gerekmiyor.

HANGİ AYDA GİTMELİ?

Yıl boyunca sıcaklığın 23-31ºC olduğu Maldivler'e gitmek için en uygun dönem Aralık - Nisan ayları arası.

SALTUR AVANTAJLARINI KAÇIRMA

Saltur sana özel bir balayı teklifi oluşturup iletişime geçecektir.

Bütün Yorumlar (1)

K & O
Kuzey & Onur
Düğün Tarihi : 04/10/2018
Balayımızı maldivlerde geçirdik gerçekten rüya gibiydi..
Yorum Yap

Tüm Kategoriler