Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Tarihi Mekanlar

Tarihi bir mekanda destansı bir düğün yapmayı düşünüyorsan doğru yerdesin. Şehrindeki tüm tarihi düğün mekanlarını listele, ücretsiz fiyat teklifi iste!

Kapasite
Yemekli Fiyat Aralığı
Mekan Özellikleri
Manzara
Mekan Tipi
Hizmet İçeriği
Hizmet Verdiği Organizasyonlar
Menü Seçenekleri
Toplam 7 firma bulundu
Sıralama:

Tarihi dokuda gerçekleştireceğiniz düğününüz için Ankara Konağı sizleri bekliyor! Düğün mekanında doğru tercih. Hemen bir göz atın!
1 Yorum
2 Kişinin Vagonunda
Ankara’nın en eski tarihi eserlerinden biri olan Tarihi Karacabey Hamamı kına gecelerinizin vazgeçilmezi!
3 Kişinin Vagonunda
Kalıpçızade Konağı
@
Aileniz, yakınlarınız ve dostlarınızla eğlenebileceğiniz ; kalabalıktan ve stresten uzak, huzurlu bir ortam arıyorsanız sizleri Tarihi Kalıpçızade Konağı'na bekliyoruz.
1 Yorum
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Kınacızade Konağı’nın duvarlarını Ankara’nın eski fotoğrafları, yağlı ve sulu boyalı Ankara resimleri, tablolar ve Ankara’ya ait objeler süslüyor.
2 Kişinin Vagonunda
Tarihi Ankara dokusunun önemli bir parçası olan Şengül Hamamı yıllardır kına gecelerine ev sahipliği yapmaktadır !
1 Yorum
3 Kişinin Vagonunda
Şehrin kalbindeki konumuyla misafirlerinize özlem duydukları Ankara manzarasını sunan Hisar Kasrı, sizleri düğün salonlarının boğucu atmosferinden kurtarıp doğa ile iç içe ferah bir ortam yaratıyor.
1 Yorum
1 Kişinin Vagonunda
Tarihi dokusuna uygun olarak restore edilmiş Ferhunde Hanım Konağı tüm konuklarınıza unutulmaz anılar yaşatacak !
2 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Tarihi Düğün Mekanları


Hayatınızın aşkıyla hayatlarınızı birleştirdiğiniz o büyülü yolculuğa geçmişin büyülü atmosferi eşliğinde çıkmak istiyorsanız tarihi düğün mekanları sizin için kusursuz bir tercih. Evlilik, hayatınızın belki de en önemli dönüm noktalarından biridir. Bu dönüm noktasını ruhu olan ve yıllarca pek çok olaya şahitlik etmiş özel bir mekanda yaşamak hem sizin için hem de mutlu gününüze eşlik eden konuklarınız için unutulmaz olacaktır.

Hayatınızın en özel anını herhangi bir düğün salonunda yaşamak yerine ender ve özel bir tarihi düğün mekanını tercih edebilirsiniz. Nefes kesici hatları, etkileyici mimarileri ve size yılların yaşanmışlığını gösteren, tarih kokan atmosferi ile farklı bir düğün isteyenler için en doğru adres tarihi düğün mekanları olacaktır. 

Eğer hayatınızın en özel gününü otantik ve tarih kokan bir düğün mekanında yılların yaşanmışlığı eşliğinde geçirmek istiyorsanız Düğün Vagonu'nda yer alan tarihi düğün mekanlarına mutlaka göz atmalısınız. Düğün Vagonu’nda yer alan tarihi düğün mekanlarını bütçeniz ve tercihlerinize göre filtreleyebilir ve seçeneklerinizi kolayca daraltarak size uygun tarihi düğün mekanını bulabilirsiniz.

Düğününüzü tarihi bir düğün mekanında yapmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Tarihi düğün mekanları hem sayıca az olduğu için hem de birçok hizmeti çok profesyonel bir şekilde sunduğu için evlilik hazırlığı yapan çiftler tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Bu nedenle düğün mekanı olarak tarihi bir mekan tercih edecekseniz rezervasyon konusunda hızlı davranmanızı öneriyoruz.

Düğün mekanı olarak, günümüze az sayıda ulaşabilmiş bu tarihi mekanlardan birini tercih etmek istiyorsanız bütçenizin biraz artmasını da göze almalısınız. Ancak yine de tarihi düğün mekanları her bütçeye uygun düğün ve hizmet paketleri sunuyor.

Sizi ve aşkınızı anlatan büyülü tarihi mekanları Düğün Vagonu’ndan inceleyebilir, isteğinize ve bütçenize göre kolayca filtreleyebilir ve beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.Neden Tarihi Düğün Mekanları?


-Tarihi düğün mekanları, düğün fotoğrafı çekimleriniz için inanılmaz bir arka plan oluşturacak ve çocuklarınıza gösterebileceğiniz harika düğün fotoğrafları yakalayacaksınız.
-Konuklarınıza farklı bir atmosfer sunarak onları etkileyebilir, düğününüze heyecanla gelmelerini sağlayabilirsiniz. 
-Tarihi mekanlar düğününüze ayrı bir anlam katarak gününüzü çok daha özel kılabilir.
-Düğün mekanınız kendiliğinden ilham verici olacağı için dekorasyon konusunda çok uğraşmanıza gerek kalmayacak.
-Tarihi düğün mekanları daha kurumsal oldukları için her ihtiyacınız konusunda size yol göstererek yanınızda olacaklardır.


Şehrinizde bulunan tarihi düğün mekanlarına göz atmak ve çok daha detaylı bilgi edinmek için ilgili kategoriyi inceleyebilir ve beğendiğiniz tarihi düğün mekanlarından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Özel gününüzü eşsiz kılmak için pek çok seçenek bulacaksınız.

Hayatınızın en güzel yolculuğunda Düğün Vagonu her zaman yanınızda!


Tarihi Mekanlar Firmaları


Diğer İllerdeki Tarihi Mekanlar Firmaları


Tüm Kategoriler