Üye Ol Giriş Yap

Söz Nişan

Düğünün ilk adımıdır, söz & nişan. İlk sevinç, ilk kutlama. Kusursuz olması için detaylar burada!

logo
Söz Nişan Vitrin Firmaları

logo
Söz Nişan İndirimleri


Tümünü Göster

logo
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ


Tümünü Göster

Söz & Nişan

Söz ve nişan evlilik yolculuğuna çıkarken attığınız ilk adımdır. Hayatınızın en önemli yolculuğuna çıkarken attığınız ilk adım da yolculuğunuzun diğer aşamaları kadar önemlidir. Sevdiğiniz insanla birbirinize ilk kez evet diyeceğiniz söz ve nişan organizasyonunuz hem sizin hem de müstakbel eşiniz için çok önemlidir ve özenle organize edilmelidir. Tam da bu noktada Düğün Vagonu ihtiyacınız olan söz ve nişan firmalarını yerinizden bile kalkmadan inceleme imkanı sunuyor. Bütçenizi, davetli sayınızı, söz nişan mekanından beklentilerinizi belirledikten sonra Düğün Vagonu’nda yer alan söz nişan mekanlarını tercihlerinize göre filtreleyebilir ve seçeneklerinizi kolayca daraltabilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz söz nişan mekanlarından ve diğer firmalardan kolayca bilgi alabilir ve karşılaştırma yapmak için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Söz Nişan Mekanları

Söz ve nişan organizasyonunuzu evinizde çok daha sade bir törenle gerçekleştirebileceğiniz gibi bütçenize, davetli sayınıza, söz nişan organizasyonu tercihlerinizi göz önünde bulundurarak seçeceğiniz bir söz nişan mekanında çok daha büyük bir organizasyonla da gerçekleştirebilirsiniz. Evde gerçekleştireceğiniz söz ve nişan töreniniz için nişan organizasyon firmalarından ve catering firmalarından destek alabilirsiniz. Nişan mekanları ise sizlere çok daha uygun paketler sunabilir, davetli sayınızı belirledikten sonra kapasite ve menü seçeneklerini değerlendirerek size uygun nişan mekanını belirleyebilirsiniz. Şehrinizde bulunan en iyi söz nişan mekanları; mekan özellikleri, kapasite, fiyat aralığı gibi birçok özelliğiyle ve filtreleme imkanıyla Düğün Vagonu’nda!

 

Alyans Takı

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için attığınız ilk adıma eşlik eden alyanslarınız birlikte geçirdiğiniz bir ömür boyunca parmağınızda olacak. Her tarzı yansıtan ve her bütçeye uygun birbirinden şık tasarımlı alyanslar ve özel tasarım takılar Düğün Vagonu’nda!

 

Nişan Elbisesi

Nişan elbiseniz de gelinliğiniz kadar önemlidir. Bu nedenle, bu özel gününüzde giyeceğiniz elbiseyi seçerken büyük bir titizlikle davranmalı ve sizin için en güzel nişan elbisesini seçmelisiniz. Nişan elbisenizi seçerken öncelikle vücut tipinizi belirlemeli ve vücut tipinize uygun bir elbise seçmeye özen göstermelisiniz. Vücut tipinize uygun nişan elbisesi modellerini belirledikten sonra nişan mekanınızı da göz önünde bulundurarak tarzınızı da yansıtan bir nişan elbisesi seçebilirsiniz. Şehrinizdeki en trend tasarımlar ve profesyonel moda evleri Düğün Vagonu’nda!

 

Tepsi Aksesuar

Söz nişan organizasyonunuz için ihtiyacınız olan söz tepsisi, kurdele kesme makası ve aksesuarlar için Düğün Vagonu’nda yer alan aksesuar firmalarına göz atabilir ve birçok şık seçenek içinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca özel yapım kız isteme çikolatası, kız isteme çiçeği, gelin damat kadehleri ve çok daha fazlası sizi Düğün Vagonu’nda bekliyor!

 

Söz ve nişana dair aradığınız her şey Düğün Vagonu’nda! Düğün Vagonu hayatınızın en güzel yolculuğunda size eşlik ediyor.


Tüm Kategoriler