Üye Ol Giriş Yap

By Kınalı Organizasyon

 • 0312 911 92 03
 • Vagonuma Ekle
By Kınalı Organizasyon
0312 911 92 03
 • Hakkında
 • Galeri 43
 • Yorumlar
 • Fırsatlar 1
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Organizasyon Firmaları
 • İl, İlçe
  ANKARA - ÇANKAYA
 • Minimum Paket Fiyatı

Hakkında

By Kınalı Organizasyon


By Kınalı Organizasyon, kına sektörüne 2013 yılında girdi ancak çok kısa sürede yenilikleri takip eden, müşteri memnuniyetini temel alan ilkesiyle son derece başarılı organizasyonlara imza attı. Çok küçük çapta sektöre atılan By Kınalı Organizasyon şimdi Türkiye'nin her yerinde hizmet verebilecek kadar büyüdü.

Sürekli olarak yenilenen trendlere ayak uyduran, kendini güncelleyen firma Ankara kına organizasyonu firması arayan çiftler için doğru adres.

Ankara Kına Gecesi Organizasyonu By Kınalı Organizasyon


By Kınalı Organizasyon Türk geleneklerini günümüzün modern anlayışıyla harmanlayarak size ve misafirlerinize unutulmaz bir kına gecesi fırsatı sunuyor. By Kınalı Organizasyon'da çiftetelliden Hint danslarına, mezdeke şovlarından Osmanlı şerbetine kına gecesine dair aradığınız her şey var. Seçeceğiniz her kına konseptine uygun organizasyon malzemelerini By Kınalı Organizasyon'da bulabilirsiniz. 

Kına Organizasyonu paketlerinde ihtiyaç duyacağınız her şey mevcut. Bindallı, kaftan, hint kınası, kına süslemesi, semazen, davul şov, kına ekibi, kına takımı, zenne, oryantal, dilek feneri, kına mumu, kına tepsisi, gelin hamamı, kına müziği, kına töreni paketin içerisinde sahip olacağınız hizmetler ve aksesuarlar. Bunların arasından istediklerinizi çıkarabilir, kına gecesi konseptinize en uygun hizmet ve aksesuarlardan bir kombinasyon uygulayabilirsiniz.

Sizin için en doğru hizmeti sağlamak adına organizasyon sorumluluları kına gecenizin hazırlık sürecinde ve organizasyon esnasında her türlü yönlendirmeyi ve isteklerinize dönüşü de sağlayacaklar. Böyle profesyonel ve tecrübeli bir ekiple çalışıyor olmak sizi organizasyonunuzun her anında rahat hissettirecek.

Evlilik sürecinin en eğlenceli geleneklerinden biri olan kına gecesi sizin için de sonuna kadar keyifle geçecek ve ömür boyu unutamayacağınız anılara dönüşecek. Sevdiklerinizde evliliğe attığınız ilk adımları kutlayacağınız geceden eksiksiz ve yüksek kalitede alacağınız hizmet sayesinde bütün konuklarınız mutlu ayrılacak.

By Kınalı Organizasyon kına gecesi organizasyonunuzla ilgili çalışmalara başlamadan önce mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir organizasyon firması. Detayları tek tek kendiniz düşünmek zorunda değilsiniz Kına geceniz için gereken tüm detayları sizin için düşünecek ve uygulayacak bir organizasyon firmasıyla size kalan sadece hayalinizdeki kına gecesini anlatmak ve sonrasında keyfini çıkarmak.

Daha detaylı bilgi almak için By Kınalı Organizasyon'u hemen arayın.

 

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

Fırsatlar (1)

HAYALINIZDEKI KINA GECESI ICIN SULTAN KINASI PAKETİ HER ŞEY DAHİL DÜĞÜN VAGONUNA ÖZEL SADECE 1.099 TL
HAYALINIZDEKI KINA GECESI ICIN SULTAN KINASI PAKETİ HER ŞEY DAHİL DÜĞÜN VAGONUNA ÖZEL SADECE 1.099 TL
DÜĞÜN VAGONUNA ÖZEL 0 İNDİRİMLE SULTAN KINASI PAKETI SADECE 1.099 TL 
ÜSTELİK LİMİTSİZ TÜM MİSAFİRLERİNİZE KATALOG SEÇİMLİ HİNT KINACISI HEDİYE !
Son Geçerlilik Tarihi: 01/01/2020

İletişim Bilgileri

0312 911 92 03
Yetkili Kişi
DENİZHAN KÜTÜKÇÜ

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler