Üye Ol Giriş Yap

Cevahir Wedding

 • Vagonuma Ekle
Cevahir Wedding
 • Hakkında
 • Galeri 12
 • Yorumlar
 • Fırsatlar 1
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Nikah Salonları
 • İl, İlçe
  ANKARA - YENİMAHALLE
 • Kapasite
  300-400

Diğer Öne Çıkan Firmalar

Mekan Özellikleri
 • Kolonsuz Salon
 • Yüksek Tavan
 • Otopark
 • Engelli Erişimi
Mekan Tipi
 • Sadece Kapalı Alan
Menü Seçenekleri
 • İkramlı

Hakkında

Cevahir Wedding


Cevahir Wedding, 1000 kişilik kapalı düğün, nikah, toplantı ve balo salonu ile her zaman en görkemli organizasyonları sizlere sunmak için hizmet vermektedir.

Organizasyonlarımızın hep hatırlanmasını hedef alarak, evlenecek çiftlerimizin sonsuza dek bu mutlu anlarını unutulmaz kılmayı istiyoruz.

Organizasyonlarınızın, unutulmaz olması ve çiftlerimizin bu önemli günlerinde yaşattıklarımızla mekanımızdan sonsuza dek mutlu olmak üzere ayrılması en büyük sevincimizdir.

Bu mutlu ve sonsuza dek sürecek en önemli gününüzün keyfini size ve misafirlerinize yaşatmayı vaad ediyoruz.

Ankara'da her türlü düğün, kına, sünnet ve toplantı organizasyonlarınızda büyük ve ferah salonlarımızla hizmet vermekteyiz. Salonumuz misafirlerinizi ağırlayacak kapasitede olup, gerek düğün salonları mevzuatı, gerekse Ankara düğün salonu işletmesi anlayışımız gereği temizlikten ve hijyenden ödün vermemekteyiz. Salonumuz yeterince aydınlatma elemanları ile aydınlatılmaktadır. Ankara'da düğün salonları eğlencelerinden beklenilen üstün hizmet ve anlayışımızla, sizlerin memnuniyetle ayrılmasını sağlıyoruz.

Misafirlerinizi ağırlamak için yeteri kadar garsonumuz ve şef garsonumuz mevcuttur. Salon ikramları olarak anlaştığımız ikramlar düğün salonu konseptinde misafirlerinize tecrübeli garsonlarımız tarafından servis edilir. Servis esnasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması için azami gayret göstermekteyiz. Oluşacak özel durumlarla ilgili olarak salon koordinatörümüz sizlerle sürekli irtibat halindedir. Sizlerin düğün salonu ile ilgili herhangi bir sorundan dolayı sıkıntı yaşamamanız bizim için çok önemlidir.

Salonumuz kolay bulunabilir bir adreste olup misafirlerinizin konum belirterek rahat ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca trafik sorununun yaşanmadığı salon bölgesinde araçlarınızı otoparka güvenle park edebilirsiniz. Gelin arabası, sünnet arabası veya toplantı katılımcı araçlarının ana giriş kapısında özel park yerlerin mevcuttur. Ana kapıdaki davet sahibinin araçlarının güvenliği de yine vale personelimiz tarafından sağlanır.

Gerek mevsimsel şartlardan ve gerekse salondaki misafir yoğunluğundan kaynaklı olarak salonlar da havalandırma gereklidir. Bu sorunu salonlarımızda tamamen gidermiş bulunmaktayız. Her türlü havalandırma sistemiyle ısıtma ve soğutma sistemlerimiz haftanın her günü aralıksız çalışmakta ve siz müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmaktadır. Doğal olarak Ankara soğuğu ve sıcağına hazırlıklıyız. Yine bay ve bayan tuvaletlerimiz sürekli denetlenerek, program süresince temiz olarak kullanabilmeniz için bir görevli tarafından takip edilmektedir.

Salonda öngörülemeyen bir aksaklık ve panik olduğunda -ki olmaması için bütün önlemler alınmıştır- salon içinde bir aksaklık yaşanmaması için gerekli yön levhaları ve uyarıcı levhalarımız mevcuttur. Levhalardaki uyarı işaretlerini takip ederek salon terk edilebilir ve herhangi bir aksaklık yaşanmaz. Böyle bir durumda çalışan personelimiz de bu tür konular için eğitimli olup, sizlere ayrıca yardım edeceklerdir.

Salonumuza geldiğiniz andan itibaren sizinle sürekli irtibat halinde olan görevli arkadaşımız istek ve taleplerinizi en üst düzeyde yerine getirmek için aralıksız hizmet sunacaktır. Masa, sandalye, ikramlar veya başka nedenlerden dolayı ortaya çıkacak bir aksaklık hiçbir misafiriniz dikkatini ve ilgisini oraya çekmeden tarafımızdan halledilecektir. Her türlü düğün, kına, sünnet ve toplantı organizasyonlarınız için salonlarımızı tercih ediniz.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

Fırsatlar (1)

dugunvagonu.com Üyelerine Özel %10 İndirim!
dugunvagonu.com Üyelerine Özel %10 İndirim!
Son Geçerlilik Tarihi: 01/12/2019

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi
HÜSEYİN KAYA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Anadolu Bulvarı No:135 Yenimahalle / Ankara

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler