Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Müzik

Hayalindeki düğünü gerçekleştirmen için şehrindeki bütün müzik firmaları Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

Fiyat Aralığı
Hizmet İçeriği
Hizmet Verdiği Organizasyonlar
Toplam 26 firma bulundu
Sıralama:

En müstesna en unutulmaz anılarıza renk katmak istiyoruz.
2 Yorum
10 Kişinin Vagonunda
Hayatınızın en güzel şarkısı Ade Organizasyon ile çalsın.
Ankara Seymen ve Zeybek ekibi, profesyonel ekibimizle her bütçeye uygun bir şekilde, kaliteden ödün vermeden azimle çalışmakta aynı zamanda organizasyonlarınıza renk katmaktadır.
M&S Müzik
%20 İndirim
Ms Müzik 20 yıllık iş tecrübesi ve sektörel duyarlılığı ile hizmet anlayışını nice 20 yıllara taşımanın sorumluluğunu her zaman üzerinde hissetmiştir.
1 Fırsat
Odabaşı Müzik Merkezi
%10 İndirim
Odabaşı Müzik Merkezi olarak canlı müzik hizmetimizle düğün, nişan, kutlama ve evlilik teklifi gibi her türlü organizasyonunuzda yanınızdayız.
2 Yorum
1 Fırsat
7 Kişinin Vagonunda
Tolga Seçkin Orkestrası
Bando ya da Trio Karşılama Hediye
Tolga Seçkin Orkestrası hem gözlere hem kulaklara hitap eden performansıyla en özel günlerinizde yanınızda.
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
Seçkin müzisyenlerinden oluşan Orkestra, Dj, Trio, Quartet, Sanatçı, Davul Show, Dans ve Fasıl Grupları, Profesyonel Teknik Ekibi, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri ile çalışmalarımızı sizlere sunmaktayız
DJ Erbay
Ocak Şubat Ayında %30 İndirim
Tecrübesi ile kalabalığın nabzını tutabilen ve herkese hitap edebilecek tarzda çalabilen DJ Erbay düğününüzde herkesin keyifli vakit geçirdiğinden emin olacak.
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
Ankara'da kaliteli ve çok eğleneceğiniz bir düğününüz olmasını istiyorsanız, Figen Biricik ve Orkestrası bunu sağlamanın en iyi yollarından biri.
4 Yorum
13 Kişinin Vagonunda
Levent Işıktekin Project olarak; deneyimli grup liderlerinin yönetiminde, özel gün organizasyonlarınızda arzu edilen konsept ve bütçelere uygun müzikal çözümler sunuyoruz.
Lounge Event Orkestrası'nın repertuar çeşitliliği ile düğününüze renk katın !
1 Yorum
5 Kişinin Vagonunda
Klaket Müzik ve Organizasyon
% 10 indirim
Hayatınızın en mutlu birlikteliğine adım attığınız o güzel günde sizin ve sevdiklerinizin unutmayacağı mükemmellikte , hayal edemeyeceğiniz titizlikte organizasyonlarda sizlerle beraberiz.
1 Yorum
1 Fırsat
11 Kişinin Vagonunda
Bando Allegro olarak, düğün, davet ve her türlü etkinliğinize rengarenk kostümler, kıpır kıpır müziklerle coşkunuzu maksimum düzeye çıkarmak için karnaval tadında çözümler sunuyoruz.
Pia Sound Profesyonel Işık ve Ses Sistemleri, ihtiyaçlarınızın rekabet üstü fark yaratan merkezi noktası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sahnede yapması gerekeni yapmaya hep devam edecektir.
2 Fırsat
Ayhan Tekin Orkestrası
%20 indirim
Ayhan Tekin Orkestrası isteklerinize göre şekillenecek geniş repertuarıyla sizlerle !
1 Fırsat
9 Kişinin Vagonunda
Genç kadrosu, yenilikçi fikir ve dizaynları ile hayallerinize duyarlı kalarak telafisi olmayan özel günlerinizde kusursuz ve koşulsuz memnuniyetinizi sağlamaktadır.
2 Yorum
11 Kişinin Vagonunda
Lounge Event Orkestrası'nın repertuar çeşitliliği ile düğününüze renk katın !
1 Yorum
4 Kişinin Vagonunda
Emrah Hacıoğlu tarafından Ankara'da kurulan, birden fazla orkestra ve solisti bünyesinde bulunduran firmamız, sizin isteklerinize ve konseptinize uygun hazırlanmaktadır.
11 Kişinin Vagonunda
High Life Orkestrası olarak, önemli günleri ve davetleri “Unutulmaz” yapan en önemli faktörün “Müzik” olduğu düşüncesiyle, tüm davet ve kutlamalarınızda hizmet veriyoruz.
Ankara Modern Orkestrası Ankara'daki düğün, nişan ve kutlamaların göz bebeği.. Eğlenmeyen gerçekten kalmayacak!
2 Yorum
11 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Düğün Müziği Seçimi

 

Düğünde misafirlerinizi en çok eğlendirecek detay şüphesiz ki müziklerdir. Düğün müzikleri ile ilgili aradığınız her şeyi Düğün Vagonu’nun müzik kategorisinde bulabilirsiniz. Düğün alanında deneyimli profesyonel orkestralar, sıcak ve sempatik müzik grupları, profesyonel DJ'ler ve çok daha fazlası! Coşkulu bir düğün için doğru müzik grubunu seçmek elbette çok önemlidir. Konuklarınızın eğlenmesi ve gecenin tadını çıkarması için çok gerekli olduğu gibi aynı zamanda düğününüzün akışını da sağlarlar. Düğüne giriş müziği, nikahtan ilk dansa geçiş ya da eğlenceli bir pasta kesim müziği; aslında düğününüzün bütün aşamaları müzik üzerine kuruludur. Bu yüzden de düğününüzün akışını kusursuz bir şekilde sağlayacak bir müzik grubuna ihtiyaç duyarız. Yeri geldiğinde romantik melodilerle size eşlik edebilecek yeri geldiğinde de keyifli müziklerle konuklarınızı dans etmekten yoracak başarılı bir orkestra ile düğününüz yıllarca dilden dile dolaşabilir. Hem sizin hem de konuklarınızın yıllarca unutamayacağı bir düğün için aradığınız müzik grupları ve orkestralar Düğün Vagonu’nda, sadece bir tık uzağınızda!

Her an için doğru atmosferi yaratabilecek iyi bir müzik grubu yerine tercih edebileceğiniz yanlış bir grupla ise düğününüz çok iyi planlanmış olsa da bir felakete dönüşebilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için kafanızda bir şarkı listesi oluşturarak orkestralara verebilir ya da hangi tarzda müzikler istediğinize dair ekibe yardımcı olabilirsiniz. Özellikle düğündeki unutulmaz anlarınızda çalacak olan şarkıları sizin için özel olan şarkılardan seçerek düğününüzü sizin için romantik ve unutulmaz kılmanızı öneririz. Hayatınızın aşkıyla düğününüzde edeceğiniz ilk dans şarkınızın hayatınız boyunca sizin için ayrı bir yeri olacak. Ayrıca düğününüzde kesinlikle çalınmasını istemediğiniz şarkılar varsa belirlemeli ve düğün müziği ekibinizle paylaşmalısınız.

Düğün mekanınızın ses sistemini de göz önünde bulundurarak çıkabilecek problemlerin önlemini önceden alabilirsiniz. Düğününüz için anlaştığınız müzik grubunu düğün mekanınız konusunda bilgilendirmeli ve mümkünse sahne ve ses sistemini denemelerini istemelisiniz. Bu sayede düğün günü müzik ve ses sistemi konusunda yaşanması olası aksiliklerin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca konuklarınızın tarzını ve yaş ortalamasını da göz önünde bulundurarak kendi zevkinizin yanı sıra özel olarak onları da eğlendirebilecek birkaç şarkıyla listenizi taçlandırabilirsiniz.

Kiralayacağınız müzik grubuna dair tavsiyeden çok daha canlı bir deneyim istiyorsanız müzik gruplarından herhangi bir performanslarını dinlemeyi talep edebilir ve daha kesin bir fikre ulaşabilirsiniz. Örneğin rica ederek başka bir düğündeki performanslarına katılabilirsiniz. Böylelikle ne gibi bir hizmetle karşılaşacağınızı canlı olarak görmüş olursunuz. düğün müziğine dair aradığınız ne varsa Düğün Vagonu’nda sizi bekliyor! Düğün Vagonu’nun ilgili kategorisinden düğün müziği yapan orkestralar ve müzik gruplarına ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Düğün Vagonu hayatınızın en güzel yolculuğunda en güzel şarkılarla size eşlik ediyor.

 


Müzik Firmaları


Diğer İllerdeki Müzik Firmaları


Tüm Kategoriler