Üye Ol Giriş Yap

Hanedan Organizasyon

 • 0312 911 49 05
 • Vagonuma Ekle
Hanedan Organizasyon
0312 911 49 05
 • Hakkında
 • Galeri 2
 • Yorumlar
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Kına Organizasyonu
 • İl, İlçe
  ANKARA - ÇANKAYA
 • Minimum Paket Fiyatı
  1500-2000

Hakkında


BİZ KİMİZ?
Organizasyon sektöründeki ihtiyaçlara yönelik profesyonel hizmet ve ürünler sunan, müşterilerinin misafir ağırlama kalitesini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Hanedan Organizasyon; girişimci,yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla, 2007 yılında Kundak Grup Şirketleri bünyesinde Ankara’da kurulmuştur.

Türkiye’nin ilk kına organizasyon firmalarından birisi olan Hanedan Organizasyon, kına organizasyonu sektöründe başladığı faaliyetlerine, kısa sürede; söz, nişan, nikah, kokteyl, davet ve sünnet organizasyonu alanlarını da ekleyerek, kurulduğu günden bugüne binlerce organizasyona imza atmıştır.

Ünlü Moda Tasarımcısı ve Stilist Duygu Kundak tarafından kurulan Hanedan Organizasyon; 2017 yılında yatırım portföyünü genişleterek, “Hanedan Bindallı ve Kaftan” markasını kurarak, özel tasarım kaftan imalatına başlamıştır.

Kurumsal yapılanmasının verdiği güven, iş yönetimindeki ciddiyet ve yüksek müşteri memnuniyeti edinme odaklı hizmet kalitesi ile kısa sürede Türkiye’nin lider kına organizasyon firmalarından birisi olmuştur.

Hanedan Organizasyon, ulusal düzeyde kanıtlanmış organizasyon deneyimi, insan odaklı sorumluluk duygusu,dinamik kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği modern yönetim anlayışı ile üst düzey organizasyonlar sunma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.


NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

* Size Özel Davet Planlaması
Hanedan Organizasyon, tüm organizasyon detaylarını sadece sizin istekleriniz doğrultusunda planlar ve uygular. Bizim için önemli olan, çevrenizin değil,sizin isteklerinizdir.

* Organizasyon Kalitesi
Hanedan Organizasyon, marka değeri ölçüsünde üst düzey organizasyonlar yapmak üzere kurulmuş vizyoner bir firmadır. Rakiplerinden ayrılan en büyük özelliği farklı ve yüksek kalitede işler çıkarmasıdır.

* Profesyonel Kadro
Hanedan Organizasyon, sahip olduğu tüm departmanlarda,alanında tecrübeli personeller çalıştırır. Çalışan herkes,kriz yönetimi ve organizasyon idaresi konusunda yüksek tecrübeye,disipline ve nezakete sahiptir.

* Fiyat Politikası
Hanedan Organizasyon'da tüm fiyatlar sabittir.Müşterilerin; yakınlık derecesine,mesleki mevkiilerine ve yaşam standartlarına göre fiyat verilmez.Sürpriz ekstra ödemeler çıkarılmaz.Hanedan'da her şey nettir ve herkes eşittir.

* Marka Değeri
Hanedan Organizasyon, Türkiye genelinde,hizmet verdiği sektörde kurulan,marka bilinirliği oluşmuş,ilk kurumsal firmalardan birisidir.Sektöründe saygın ve bilinen bir firma ile çalışmak,misafirleriniz nezdinde organizasyon kalitesini yükseltecektir.

* Yenilikçi
Hanedan Organizasyon yenilikçi bir anlayışa sahiptir. Hiçbir sene kendini tekrar etmez. Her sene yeni kıyafetler, yeni ekipmanlar,yeni konseptler ve yeni kareografiler ile sezona başlar. Bu sebeple rakipleri tarafından taklit edilemez.

* Ekipman Portföyü
Hanedan Organizasyon, ciddi bir ekipman portföyüne sahiptir. Bu sebeple hizmet portföyündeki hiçbir işinde dışarıdan hizmet almaz. Ucuz ve basit ekipmanlar kullanmaz.Portföyünde, farklı ve kaliteli ekipmanlara yer verir.

* Şeffaflık
Hanedan’da her şey şeffaftır. Fiyat politikasından müşteri ilişkilerine, pazarlama sürecinden organizasyon bitimine kadar her şey açık ve net bir şekilde belirtilir. Hazırlık sürecinizde dürüst bir iletişimle en uygun seçenekleri sizlere sunar.

* Kurumsallık
Hanedan Organizasyon; vergi dairesine kayıtlı, çalışma ruhsatına sahip, alanındaki oda ve derneklere üyeliği olan, yaptığı sözleşmeler ile müşterilerini hukuksal haklar ile koruyan, devletine ve yasalarına bağlı resmi bir firmadır.

HANEDAN ORGANİZASYON
"Organizasyon Sanatı"

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

İletişim Bilgileri

0312 911 49 05
Yetkili Kişi
Duygu Kundak
Aydınlar Mah. Cahit Sıtkı Sok. No: 22/11 Dikmen - Çankaya / Ankara

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler