Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Kına Organizasyonu

Hayalindeki kına gecesini gerçekleştirmen için şehrindeki bütün kına organizasyonu firmaları Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

Minimum Paket Fiyatı
Hizmet İçeriği
Toplam 17 firma bulundu
Sıralama:

By Kınalı Organizasyon Ankara'da unutulmaz kına geceleri organize ediyor. Kına gecesi mekanınıza hala karar vermediyseniz mutlaka göz atın!
8 Yorum
3 Kişinin Vagonunda
My henna Kına Organizasyonu hayalinde ki kına gecesine sahip olmak isteyen gelinler için çalışıyor.
2 Yorum
3 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Kınam Butik Organizasyon
500 TL
Kınam Butik Organizasyon olarak nedime kıyafetleri ,yeni tasarım bindallılar ve yepyeni kına konseptleri ve dans gösterileri ile hizmetinizdeyiz
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
By Kınalı Organizasyon
Düğün Vagonu'na Özel İndirimler
İstanbul'da kusursuz bir kına gecesi mekanı arıyorsanız By Kınalı Organizasyon'u gördükten sonra aramalarınıza son vereceksiniz.
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
Unutulmaz Gününüze Başkalarınında Unutamayacağı Anılar Bırakmak İçin Herşeyi Birlikte Planlayalım...
1 Yorum
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Lena Organizasyon, evliliğinizi kutsadığınız kına gecenizin her aşamasında yanınızda.
2 Kişinin Vagonunda
Tarzz Organizasyon
%10 İndirim
Güzel hatıralar yaratmak için Tarzz Organizasyon !
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
İşini büyük bir tutkuyla yapan,  her geçen gün daha da büyüyen, samimi, güler yüzlü, profesyonel ve en önemlisi güvenilir ekibimizle kına boyunca sizlerin yanında oluyoruz.
1 Yorum
1 Fırsat
7 Kişinin Vagonunda
Afitap Dans Organizasyon
%10 indirim
Sizi özel kılan mutlu günlerinizde , unutulmaz olmanız için Afitap Dans Organizasyon hazır ! Ya siz ?
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Kalite, sunan tarafından dayatılmaz, müşteri tarafından algılanır. ( Guaspari )
1 Yorum
6 Kişinin Vagonunda
Başkent Kına Organizasyon
% 30
Hayal Gücünüzü Zorlayacak Kareografiler, Size Özel Tasarlanmış Ambiyanslarla Kendi Masalınızın Prensesi Olun. Bütün Paketlerimizde Düğün Vagonuna Özel İndirimlerle Kaydınızı Hemen Yaptırın.
2 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Bildiğiniz, duyduğunuz, gördüğünüz, bütün kına gecelerini unutun. Standartların dışında, profesyonel bir ekip ile, sadece size özel planlanan bir kına gecesi için... Hanedan Kına Organizasyon
1 Kişinin Vagonunda
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen bir firma olarak yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe en üst kalite düzeyini hedef alırız. Organizasyon konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
1 Kişinin Vagonunda
Wedding Palace Organizasyon ile yıllarca akıllardan çıkmayacak bir kına gecesi yapmaya hazır olun !
Çiğdemce Organizasyon olarak mutlu ve özel günlerinizde yanınızda olup, sizin taleplerinizle tasarladığımız size özel organizasyonları profesyonel ekibimiz ve güler yüzlü hizmetimizle eşsiz kılıyoruz.
4 Kişinin Vagonunda
Ankara Organizasyon Firmaları arasında iddialı bir isim: Zerdali Organizasyon!
Aşkınıza yakışacak kalitede hizmet anlayışıyla düğününüz için Ankara Kına Organizasyonu Anadolu Kina Organizasyon sizin için çalışıyor.

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Kına Gecesi

Kına geceleri özellikle gelinin ailesi için özel bir öneme sahiptir. Hem duygusal hem de eğlenceli bir gece olan kına gecesinde geline kına yakılır ve bu tören şölenlerle kutlanır. Kültürümüzün en geleneksel ve kaybolmayan ögelerinden biri olan kına geceleri küçük köylerden büyük şehirlere her yerde varlığını sürdürüyor. Gelinin evlenmeden önceki son gecesi ailesi ve yakın arkadaşlarıyla kutlanır; unutulmaz bir anıya dönüşür. Geceyi daha da özelleştirmek için giyilen bindallı ve kaftanlarla atmosfer oldukça yoğunlaşır. Bindallı ve kınanın yanı sıra detaylı bir kına organizasyonu için pek çok farklı ihtiyaç vardır. Kına tepsisinden kına eldivenine, kına gecesi şarkılarından bindallınızın modeline tüm bu detaylarla ilgilenecek profesyonel bir ekip sayesinde hiç bir eksiğiniz olmadan kına gecenizi yaşayabilirsiniz.

Bu özel gecenin anısına dostlarınıza küçük hediyeler vermek için ise kına sepetlerini kullanabilirsiniz. Konuklarınıza kına gecesi hediyesi olarak oje, taç gibi küçük bakım ve süs eşyaları tohum ve kına keseleri hediye edebilirsiniz. Kına hediyeleriniz tamamen sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmış. Ayrıca fotoğraf çekimlerinize esprili detaylar katacak kına pankartlarıyla da kına organizasyonunuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Kına organizasyon firmaları sayesinde eğer kına gecesi aksesuarlarınızı kiralayabilir, nedime kız ekibinin özel dans gösterileri eşliğinde misafirlerinize bambaşka ve eğlenceli bir kına gecesi yaşatabilirsiniz. Şehrinizdeki en iyi kına organizasyonu firmalarına Düğün Vagonu’ndan tek bir tıkla ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Bindallı Seçimi

Kına geceniz için bindallı seçiminiz oldukça önemlidir. Renk renk ve çeşit çeşit bindallı arasından kendinize en uygun ve en çok yakışacak bindallıyı onu tamamlayacak geleneksel ayakkabılarla birleştirerek mükemmel bir görünüme ulaşabilir ve bütün misafirlerinizi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Özel işlemeli kaftanlarla, kemerlerle ve kına duvaklarıyla da birleştirilen bindallılar herkesi size hayran bırakacak. Bindallılar genellikle kırmızı, bordo, yeşil, lacivert renklerde tercih ediliyordu. Ancak son zamanlarda fuşya, mor, beyaz, mavinin tonları bindallılar da sıklıkla tercih ediliyor. Kına gecesi aksesuarlarınızı bindallınızın rengine göre seçmelisiniz. Bindallı zaten renkli ve işlemeli olduğu için çok farklı renklerde aksesuarlar renk karmaşasına yol açacaktır.

Bindallınız ve aksesuarlarınızı seçtiğinize göre kına gecenizin mükemmel olması için ihtiyacınız olan her şey hazır. Özellikle anneler için çok özel olan kınanın yakıldığı an bir yandan gözlerinizin dolmasına bir yandan da çok farklı bir deneyim yaşamanıza yol açacak. Üzerinize örtülecek kırmızı işlemeli duvakla ve kınayı yaktıktan sonra ellerinize giydirilecek eldivenlerle hiç bir eksiğiniz kalmayacak! Hayalinizdeki bindallı ve kına gecesi aksesuarlarını ister satın alabilir ister kiralayabilirsiniz. Hem satın alma hem de kiralama seçeneği sunan en iyi kına organizasyonu firmalarına ulaşmak için Düğün Vagonu’nun ilgili kategorisine mutlaka göz atmalısınız.

Düğün Vagonu hayatınızın en güzel yolculuğuna eşlik ediyor.


Kına Organizasyonu Firmaları


Diğer İllerdeki Kına Organizasyonu Firmaları


Tüm Kategoriler