Üye Ol Giriş Yap

Tarihi Karacabey Hamamı

 • 0312 911 49 68
 • Vagonuma Ekle
Tarihi Karacabey Hamamı
0312 911 49 68
 • Hakkında
 • Galeri 9
 • Yorumlar
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Kına Gecesi Mekanları
 • İl, İlçe
  ANKARA - ALTINDAĞ
 • Kapasite
  50-100
 • Minimum Fiyat Aralığı
  50-80
Mekan Tipi
 • Sadece Kapalı Alan

Hakkında

Tarihi Karacabey Hamamı


Hamam kültürü geleneklerimiz arasında en eğlenceli, en sıcak, en neşeli olanlardan biri. Geçmişten günümüze hamamlar hala yüksek oranda tercih ediliyor ve bu talebin karşısında yüzyıllardır varlığını sürdüren tarihi hamamlar da kendini yeniliyor ve geliştiriyor. 1440 yılından beri faaliyette olan Tarihi Karacabey Hamamı ise gelin hamamı, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor.

Hamamda Kına Gecesi Organizasyonu


Düşündüğünüzden çok daha eğlenceli geçecek olan bir organizasyondan bahsediyoruz! Osmanlıdan beri süregelen bir gelenek... Sevdiklerinizle hamam sefası yaparken birbirinden güzel kına gecesi müzikleri ve aksesuarlarıyla, hatta hazırladığınız yiyeceklerle unutulmaz bir kına gecesi yaşayabilirsiniz. Hamamın atmosferi sizi o kadar etkileyecek ki ekstra davul şovlarına ya da dansçılara hiç ihtiyacınız olmayacak.

Tarihi Karacabey Hamamı Kına Gecesi


Kına gecenizi organize ederken Tarihi Karacabey Hamamı sizin için kesintisiz bir müzik yayını sağlıyor. Müzik seçimlerini mekana bırakabileceğiniz gibi kendiniz de bir liste hazırlayıp verebilirsiniz. Böylece tam da sizin istediğiniz müziklerle eğlencenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kına gecenize katılan konuklarınız için terlik, peştemal, sabun gibi şeyler yaptırabilirsiniz. Böylece bu özel ürünler konuklarınıza kına gecenizden bir hatıra olarak kalır, ekstra bir kına gecesi hediyesi düşünmenize ve hazırlamanıza da gerek kalmaz.

Kına gecenizin ikramlı olmasını istiyorsanız dilerseniz kendiniz hazırlık yapabilirsiniz. Eğer kendiniz bu ikramları hazırlamak istemezseniz dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşmanız da mümkün. Böylece en güzel ikramları misafirlerinize sunabileceksiniz. Eski gelenekleri daha pratik şekilde hayata geçirebilmenin mümkün olması sizi de rahatlatacak.

Kına gecesi organizasyonunuz başlamadan önce en yakın kız arkadaşlarınızla yapacağınız bakım günü de sizi çok rahatlatacak. Sabahtan arkadaşlarınızla Tarihi Karacabey Hamamı'na gelebilir, bakım keyfinize başlayabilirsiniz. Çünkü Tarihi Karacabey Hamamı'nda sadece hamam hizmeti yok. Ağda, cilt bakımı, sauna, masaj ve spa hizmetleri kına gecesi organizasyonunuzdan önce sevdiklerinizle rahatlamanızı ve çok eğlenmenizi sağlayacak.

Evliliğe adım attığınız bu güzel süreç içinde en içinize sinen organizasyonu yapmanız çok önemli. Yüzlerce yıllık gelenek ve deneyimle sizlere kapılarını açan Tarihi Karacabey Hamamı ise sizler için en doğru adres.

Daha detaylı bilgi almak için Tarihi Karacabey Hamamı'na hemen ulaşın!

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

İletişim Bilgileri

0312 911 49 68
Yetkili Kişi
Burak Aydın
Talatpaşa Bulvarı, No:101, Hamamönü/Ankara

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler