Üye Ol Giriş Yap

Palmiye Düğün  Salonu

 • 0312 911 32 65
 • Vagonuma Ekle
Palmiye Düğün  Salonu
0312 911 32 65
 • Hakkında
 • Galeri 9
 • Yorumlar
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Kına Gecesi Mekanları
 • İl, İlçe
  ANKARA - YENİMAHALLE
 • Kapasite
 • Minimum Fiyat Aralığı

Hakkında

Palmiye Düğün Salonu


Palmiye Düğün Salonu'nda hayallerinizi birlikte gerçekleştirmeye ne dersiniz?

800 kişi kapasitesiyle kalabalık kına geceleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir kına gecesi mekanı olan Palmiye Düğün Salonu salonda kına gecesi yapmak isteyen ancak kalabalığın vereceği sıkkınlıktan çekinen çiftlerin imdadına yetişiyor. Salon öyle ferah ve rahat ki kına geceniz boyunca kalabalığı hissetmeyeceksiniz bile. Hem konuklarınız hem siz kına geceniz boyunca eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Gerçek bir Ankara'lı kına gecesi isteyen çiftlere Palmiye Düğün Salonu Ankara'nın ta içinden bir organizasyon hazırlıyor. Kına gecesi eğlenceniz boyu pistten inmeyecek ve vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sevgili gelinler, siz en iyisi ayakkabılarınızı en rahatından seçin. :)

Palmiye Düğün Salonu sizin için organizasyonunuzun her detayı düşünüyor ve uyguluyor. Her türlü ışık, ses ve sahne hizmeti son teknoloji donanımla sağlanıyor. Ancak eğer isterseniz kına gecenizi Palmiye Düğün Salonu'nda yaparken kendi anlaştığınız bir organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz.

Yemekli bir kına gecesi yapmak isteyen çiftlerin ise ayrıca bir catering firması araştırmalarına hiç gerek kalmıyor. Çünkü zengin menüden seçeceğiniz ikramlar tam sizin damak zevkinize göre hazırlanıyor ve kaliteli servis hizmetiyle konuklarınıza sunuluyor.

Bu şık ve ihtişamlı salonda yapacağınız kına gecesi için ayrıca bir fotoğrafçı ile anlaşmanıza da gerek yok. Belirleyeceğiniz kına gecesi organizasyonu paketinin içinde fotoğraf ve video çekimi de dahil olacak. Burada çekilen fotoğraflarınızın güzelliği göz dolduracak. 

Palmiye Düğün Salonu Fiyatları


Bütçeden yana kısıtları olan çiftler hayal ettikleri gibi bir kına gecesi yapamayacaklarını düşünüp üzülmesin. Harcamalarınızın tavan yaptığı bu dönemde Palmiye Düğün Salonu'nun sunduğu bu kalitenin karşılığı olan fiyatları duyunca çok şaşıracaksınız. İster yemekli ister yemeksiz bir kına gecesi organizasyonu tercih edin, konuklarınız her koşulda kına gecenizden çok mutlu ayrılacak.

Palmiye Düğün Salonu Adres


Ankara'nın en merkezi yerlerinden biri olan Batıkent'te bulunan Palmiye Düğün Salonu'na hem toplu taşımayla hem de özel araçlarla ulaşım sağlamak son derece kolay. Salona ulaşabileceğiniz pek çok toplu taşıma alternatifi mevcut. Bununla birlikte özel araçlarıyla gelecek konuklarınız için ise son derece rahat edecekleri bir otopark da Palmiye Düğün Salonu'nda bulunuyor.

Daha detaylı bilgi almak ve Düğün Vagonu üyelerine özel kampanyalardan yararlanmak için Palmiye Düğün Salonu'nu hemen arayın.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

İletişim Bilgileri

0312 911 32 65
Yetkili Kişi
Burhan Halıcı
Batı Sitesi Mah. 1695 cadde No:95/8 Batıkent / Yenimahalle / Ankara

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler