Üye Ol Giriş Yap

Hilton Garden Inn Ankara

  • Vagonuma Ekle
Hilton Garden Inn Ankara
  • Hakkında
  • Galeri 5
  • Yorumlar
  • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
  • İletişim

Hakkında

Hilton Garden Inn Ankara, şehrin batısında bulunmaktadır; bu bölge birçok alışveriş merkezi, sinema salonu, restoran ve eğlence merkezinin yer aldığı en işlek alanlardan biridir.
Hilton Garden Inn olarak sizi yeni hayatınıza mükemmel bir başlangıç yapmaya davet ediyoruz. Nişan partilerinden, bekarlığa veda gecelerine, havuz başı partilerinden büyük düğünlere, unutulmaz balayı tatillerinden yıldönümü kutlamalarına ve diğer birçok ayrıntıya kadar sizin düşlediğiniz gibi bir etkinlik için Hilton Garden Inn birbirinden farklı mekan ve hizmetler sunuyor.
176 odası bulunan otelimiz Esenboğa Havaalanına 22 dakika, şehir merkezine 9 dakika mesafede bulunuyor. 
Restoran, bar, otopark, çamaşırhane, kuru temizleme, spa merkezi, spor salonu, toplantı salonu gibi olanaklarıyla tesis hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara da hitap ediyor.
En yeni teknolojiler ile donatılmış üç toplantı salonu, tesisin hemen yanında bulunan, misafirlerin ihtiyaçlarına göre yönlendirildiği 1500 m2 teras (860m2’si açılıp kapanabilen), 500 m2 Fuaye ve 1050 m2 balo salonu da yer alırken, etkinlikler için düzenlenebilir 3000 m2’nin üzerinde alan bulunuyor.

 

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi
SENAY DUMAN
Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı No: 26 Yenimahalle/ANKARA

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler