Üye Ol Giriş Yap

Golden Boutique Hotel

 • 0312 911 92 17
 • Vagonuma Ekle
Golden Boutique Hotel
0312 911 92 17
 • Hakkında
 • Galeri 17
 • Yorumlar 1
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Kına Gecesi Mekanları
 • İl, İlçe
  ANKARA - ÇANKAYA
 • Kapasite
  150-200
 • Minimum Fiyat Aralığı
  0-30
Mekan Özellikleri
 • Balkon
 • Otopark
Mekan Tipi
 • Açık ve Kapalı Alan

Hakkında

Golden Boutique Hotel


Hayallerinizi süsleyen her şeyin düşünüldüğü kusursuz bir davet, mükemmel ve eksiksiz bir organizasyon için en güzel günlerinizi bizimle yaşamanız dileğiyle sizleri Golden Boutique Hotel ailesine bekliyoruz.

Golden Boutique Hotel Ankara'nın kalbinde, merkezi konumuyla sizleri ulaşım konusunda çok rahatlatacak bir seçenek. Bulunduğu lokasyon düğün hazırlıklarınız için ihtiyacınız olacak her şeyi de içerdiği için kuaförünüz, gelin makyajı sanatçınız da size rahatlıkla ulaşabilecek.

Ankara Kına Gecesi


Kına geceniz için Ankara'da mekan arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ankara kına gecesi mekanları arasında hem merkezi, hem konaklama imkanı sunan bir yer olan Golden Boutique Hotel kapılarını en özel organizasyonlarınız için açıyor.

Kına gecesi evlilik sürecindeki en eğlenceli geleneklerimizden biri ve bu geleneği en güzel şekilde hayata geçirmek için doğru kına gecesi mekanını seçmeniz çok önemli. Aradığınız hizmetleri sağlıyor mu, şehir dışından gelecek misafirlerinizi konforlu şekilde ağırlayabilecek misiniz, mekanın kapasitesi, ikram servisi yeterli olacak mı gibi soruların yanıt bulması kına gecesi mekanınızı seçerken önem kazanıyor. Golden Boutique Hotel ise bu sorularınızın hepsine en güzel şekilde yanıt verecek.

Golden Boutique Hotel Kına Gecesi


Golden Boutique Hotel'de kına gecesi yapmaya karar verdiyseniz bunun doğru karar olduğunu organizasyon hazırlığı sırasında ve kına gecenizde zaten anlayacaksınız. Zengin menüsü, tüm süreci sizinle takip edecek organizasyon görevlileri ve kiralayabileceğiniz kına gecesi aksesuarları ile unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirebileceksiniz.

Bindallı, davul şovları, dilek feneri, hint kınası, kına ekibi, kına mumları, kına müziği, kına süslemeleri mekanın size sağladığı hizmetler arasında yer alıyor. Yani aslında ayrı bir organizasyon şirketiyle anlaşmanıza gerek kalmadan kına gecenizi en güzel şekilde organize edebileceksiniz. Siz sadece isteklerinizi ve beklentilerinizi anlatacaksınız ve Golden Boutique Hotel bunları gerçeğe dönüştürecek.

Düğün yemeği, nişan yemeği, sünnet yemeği, kına gecesi, balo yemeği, kokteyl, özel yemekler, toplantı ve seminer yemekleri... Her ölçekteki davetiniz için doğru adres Golden Boutique Hotel. Profesyonel ve güleryüzlü ekibi, dünya mutfağı lezzetleri ile her organizasyonunuzu unutulmaz kılacak şekilde hizmetinizdeyiz.

Daha detaylı bilgi almak için hemen arayın!

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

Yorumlar (1)

M & E
Melis & Ercan
Düğün Tarihi : 07/07/2018
Bence kına yapılacaksa Golden otel öncelikle tercih olmalıdır. Çok memun kaldığım bir günden sonra hala otelin çalışanlarının benimle ilgilenmesi kendimi çok özel hissettirdi.
Yorum Yap
Diğer Yorumlar İçin Tıklayınız

İletişim Bilgileri

0312 911 92 17
Yetkili Kişi
Ersin Gülbay
Boğaz Sokak No:18 GOP / Ankara

Bütün Yorumlar (1)

M & E
Melis & Ercan
Düğün Tarihi : 07/07/2018
Bence kına yapılacaksa Golden otel öncelikle tercih olmalıdır. Çok memun kaldığım bir günden sonra hala otelin çalışanlarının benimle ilgilenmesi kendimi çok özel hissettirdi.
Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler