Üye Ol Giriş Yap

Gizlilik

Düğün Vagonu ailesi olarak gizlilik en temel ilkelerimizdendir. Amacımız, tüm kullanıcılarımız ve firmalarımız için güvenli bir site yaratabilmektedir.

Düğün Vagonu’nda  doldurulan kullanıcı üyelik formları ve kişisel hiçbir bilginiz pazarlama izni ilkeleri haricinde üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Firmalar bölümünde doldurmuş olduğunuz iletişim ve fiyat teklifi formları sadece iletişim kurulmak istenen firmaya gönderilir, diğer firmalarla ya da diğer kuruluşlar ile paylaşılmaz. dugunvagonu.com kullanıcı veri tabanına eklenir, Düğün Vagonu üzerinden duyurulacak kampanya ve bilgiler için saklanıp kullanılabilir. Üyelik bilgilerinizi kişisel alanınızdaki “bilgilerimi düzenle” kısmından değiştirebilirsiniz.

Sistemimize üye olan firmaların fotoğrafları ve özel bilgileri sadece dugunvagonu.com veri tabanında saklanır, üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Firma tanıtım sayfasında ve firma galerilerinde yayınlanacak bilgilere ve fotoğraflara site formatına uygun olarak karar verme hakkı sadece üye firmaya aittir. Üyeliğinizin bitmesi halinde firma bilgileriniz Düğün Vagonu’nun veri tabanında saklanır, üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz.

İnternet sitemiz üzerinden yayınlanan fotoğraflarınız dugunvagonu.com watermark’ı ile damgalanmaktadır. Ancak, buna rağmen fotoğrafların site üzerinden çekilmesi, başka bir platformda yayınlanması ve paylaşılması ile ilgili olarak Düğün Vagonu sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durum ile karşılaşır iseniz yayınlanan platform ile direkt olarak bağlantıya geçmenizi öneririz.
 Tüm Kategoriler