Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Ankara Gelin Çiçeği

Bir düğünün prensesidir gelin ve bir prenses kesinlikle kusursuz olmalıdır.
Masal gibi bir düğün için ihtiyacın olan tüm gelin çiçeği firmaları ve bilmen gereken ipuçları burada!

İlçeler
Hizmet İçeriği
Toplam 30 firma bulundu
Sıralama:

Çiçeği Burnunda
Hediye damat yaka çiçeği
Çiçeği Burnunda ekibi olarak, siz değerli müşterilerimiz için en önemli günün en önemli aksesuarı olan gelin buketinizi tasarlıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
1 Yorum
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
Jadore Çiçek
%25 İndirim
Çiçekler sevgiyi, mutluluğu, huzuru, aşkı bütün duygularınızı taşır. En özel gününüzde heyecanınızı ve mutluluğunuzu yansıtacak çiçekler için Jadore Çiçek yanınızda !
1 Yorum
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Gelin buketi ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmış Runkli Adams ile gelinliğinizi tamamlayan bir gelin buketi yaratmak artık çok eğlenceli !
2 Yorum
4 Kişinin Vagonunda
İlk aşklar İlkyaz'la başlar.İlkyaz Çiçekçilik ile en güzel gelin buketine sahip olun.
1 Yorum
6 Kişinin Vagonunda
Sevdiklerinizin yüzünde küçük bir tebessüm oluşturmak istiyorsanız, Florium Çiçekçilik olarak en taze çiçeklerimizle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.
2 Kişinin Vagonunda
Özlem Çiçekçilik
%15 İndirim
Özlem Çiçekçilik sayısız çeşit arasından kendinize en uygun çiçeği seçebilmeniz için yıllardır hizmetinizde !
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Yonca Çiçekçilik
%20 İndirim ve Özel Jestler
Yonca Çiçekçilik olarak düğün gününüzdeki sevinç ve heyecanınızı yansıtacak aranjmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Talip Çiçekçilik olarak amacımız, güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır.
5 Kişinin Vagonunda
Ankara'daki seçkin çiçekçiler arasında yer alan Rose Garden Çiçekçilik olarak özel tasarım ve taze çiçeklerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyarız.
4 Kişinin Vagonunda
Gelinliğinizle mükemmel uyumu yakalayacak size özel gelin buketleri ve gelin aksesuarlarıyla en özel gününüzde mutluluğunuzu paylaşmak için yanınızdayız.
4 Kişinin Vagonunda
Küçük ve basit detaylarla gelinliğinize bambaşka bir büyü katmak için Açelya Çiçekçilik gelin buketleri !
6 Kişinin Vagonunda
Serçev Çiçekçisi
%20 İndirim
Serçev Çiçekçisi olarak aşkınızla yeşeren çiçekleri sizlere sunmak için yola çıktık.
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Bloomy Studio olarak sizlere özel çiçek tasarımı, dekorasyon ve yaratıcı aksesuarlarla özel günlerinizi size özgün ve unutulmaz kılacak tüm detayları üstleniyoruz.
1 Yorum
4 Kişinin Vagonunda
Bilkent Çiçekçilik
%20 İndirim
Konuklarınıza sizi yansıtacak yaratıcı gelin buketleri için Bilkent Çiçekçilik!
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Alelade günlerinizi aynı duyguyla paylaşamasak bile, hikayenizin önsözüne değer katalım.
6 Kişinin Vagonunda
Özel tasarım gelin buketleri için Nenehatun Caddesinde bulunan Dandelion Design'a mutlaka göz atın!
4 Kişinin Vagonunda
İçeri girdiğinizde sizde fotoğraf çekme hissi uyandıran Ema Floral, düğününüzde dokunuşlarını görmek isteyeceğiniz yer.
6 Kişinin Vagonunda
İpek Çiçekçilik olarak kelimelerin yetersiz kaldığı durumlarda zengin ve taze çiçeklerimizi estetik ve sanatla birleştirerek, iletmek istediğiniz mesajlarınızı güzelleştirmeye çalışıyoruz.
5 Kişinin Vagonunda
Yapay Çiçekçi Vahap İthalat olarak bünyemizde yaratıcı gelin çiçeklerinin yanı sıra, damat yaka çiçeği, masa, araba ve mekan süslemeleri, özel tasarım gibi pek çok hizmet barındırmaktayız.
3 Kişinin Vagonunda
Çitlembik Çiçekevi'nin taptaze çiçekleriyle en güzel gününüzü renklendirin.
3 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Ankara Gelin Çiçeği


Gelinliğinizi tamamlayacak detaylar içinde belki de en romantik olanı gelin çiçeğinizdir. Size her detayıyla uyum sağlayacak bir gelin çiçeği seçmek oldukça zordur. Gelin çiçeğiniz hem en az sizin kadar özel olmalı hem de gelinliğinize uyum sağlamalı. Gelin çiçeğiniz için hangi çiçeği seçmelisiniz, ne renk çiçekler tercih etmelisiniz, gelin çiçeğiniz küçük mü olması büyük mü yoksa tek bir çiçek mi tercih etmelisiniz ve çok daha fazla cevaplanması gereken soru var. Yüzlerce gelin çiçeği arasından size en uygun gelin çiçeğini bulmanız biraz zaman alabilir.

Gelin Çiçeği AnkaraAncak bu süreçte size çok yardımcı olacak ipuçları var. Gelin çiçeğinizi seçerken düğün mekanınızı, gelinliğinizi ve mevsimi dikkate almalısınız. Bütün bunların yanı sıra gelin çiçeğinizle tarzınızı yansıtmanız da diğer detaylar kadar önemli.

Gelin Çiçeği

Gelin çiçeği seçmeye başlamadan önce düğün mekanınıza ve gelinliğinize karar vermeniz gerekir. Renk uyumunu ve diğer detayları düğün mekanı ve gelinliğinize göre seçebilirsiniz. Ayrıca düğün dekorasyonunuzda kullandığınız çiçeklerle de uyum sağlayan bir gelin çiçeği seçmeyi de unutmayın. Daha sonra tarzınıza karar verebilirsiniz. Daha klasik bir gelin çiçeği mi tercih ediyorsunuz yoksa daha değişik aranjmanlardan oluşan bir gelin çiçeği mi? Küçük sade bir gelin çiçeği mi yoksa çok daha gösterişli gelin çiçekleri mi? Düğününüzü planladığınız mevsim ise çiçekler için kritik bir öneme sahiptir. Gelin çiçeğiniz için çok güzel bir çiçek seçseniz bile mevsiminde olmadığınız için kötü bir sürprizle karşılaşmamak adına önce istediğiniz mevsimde bulunabilen çiçekleri gözden geçirebilirsiniz.

Gelin çiçeğinize veya gelin buketinizin aranjmanına karar verdikten sonra gelin çiçeğinizin bağlama detayına karar vermeniz gerekiyor. Gelin çiçeğinizde kullanacağınız kurdele veya ipin de gelin çiçeğinizin renkleriyle uyumlu olmasına dikkat edin. Ayrıca gelin çiçeğinizin hafif olmasına da dikkat etmelisiniz. Bütün gün düğün fotoğrafı çekimi boyunca ve düğününüzde taşıyacağınız için çok ağır bir gelin çiçeği taşımak sizi yoracaktır.


Gelin Çiçeği Kuru Çiçek


Gelin
 çiçeğinizi kuru çiçeklerden yaptırabilirsiniz, yıllar boyunca tıpkı düğün fotoğraflarınız gibi onları da saklayabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf çekimi sırasında da düğününüz esneasında da solma problemi yaşamazsınız.


Gelin Çiçeği Canlı Çiçek


Canlı çiçeklerden mis kokulu bir gelin çiçeği yaptırabilirsiniz. Gelinliğinizi tamamlayan bu en önemli aksesuar, düğün fotoğraflarınıza bir canlılık katacaktır. Kokusu da sizi sakinleştirecek ve dinginleştirecektir.

Tüm bunların yanı sıra gelin çiçeğinizi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli etken seçeceğiniz çiçekçidir. Zevkinize uygun gelin buketleri hazırlayabilen, yaratıcı ve yenilikçi bir çiçekçi ile anlaşırsanız hayal edemeyeceğiniz güzellikte sonuçlara ulaşabilirsiniz. Daralttığınız seçenekleri onlarla paylaşarak ve onların da fikirlerini alarak ortaya mükemmel sonucu çıkarabilirsiniz. Gelin çiçeği fiyatlarına ulaşmak için Ankara gelin buketi firmalarına Düğün Vagonu’nun ilgili kategorisinden ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Size yakın gelen firmaların daha önce hazırlamış oldukları gelin buketi modellerini inceleyebilir; böylece fikir sahibi olabilirsiniz. Gelinliğinizi tamamlayacak mükemmel gelin çiçeğine kavuşmak için Ankara’daki beğendiğiniz çiçekçiler hakkında tek tıkla detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankara’daki en iyi çiçekçilere Düğün Vagonu’ndan ulaşabilir, bütçenize ve tercihlerinize göre filtreleyebilir ve karşınıza çıkan çiçekçilerden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ankara’daki en iyi çiçekçiler hakkında sadece bir tıkla detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hayatınızın en güzel yolculuğunda Düğün Vagonu yanınızda!

Ankara İlçelerine Göre Gelin Çiçeği Firmaları


Diğer İllerdeki Gelin Çiçeği Firmaları


Tüm Kategoriler