Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Gelin Çiçeği

Bir düğünün prensesidir gelin ve bir prenses kesinlikle kusursuz olmalıdır.
Masal gibi bir düğün için ihtiyacın olan tüm gelin çiçeği firmaları ve bilmen gereken ipuçları burada!

Hizmet İçeriği
Toplam 33 firma bulundu
Sıralama:

Gelin buketi ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmış Runkli Adams ile gelinliğinizi tamamlayan bir gelin buketi yaratmak artık çok eğlenceli !
2 Yorum
4 Kişinin Vagonunda
İlk aşklar İlkyaz'la başlar.İlkyaz Çiçekçilik ile en güzel gelin buketine sahip olun.
1 Yorum
6 Kişinin Vagonunda
Çiçeği Burnunda
Hediye damat yaka çiçeği
Çiçeği Burnunda ekibi olarak, siz değerli müşterilerimiz için en önemli günün en önemli aksesuarı olan gelin buketinizi tasarlıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
1 Yorum
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
Jadore Çiçek
%25 İndirim
Çiçekler sevgiyi, mutluluğu, huzuru, aşkı bütün duygularınızı taşır. En özel gününüzde heyecanınızı ve mutluluğunuzu yansıtacak çiçekler için Jadore Çiçek yanınızda !
1 Yorum
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Alelade günlerinizi aynı duyguyla paylaşamasak bile, hikayenizin önsözüne değer katalım.
6 Kişinin Vagonunda
Yonca Çiçekçilik
%20 İndirim ve Özel Jestler
Yonca Çiçekçilik olarak düğün gününüzdeki sevinç ve heyecanınızı yansıtacak aranjmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Yaşam Çiçek
%10 İndirim
En mutlu gününüzde izin verin çiçekler sizin ışıltınızla canlansınlar. Yaşam Çiçek olarak farklı gelin buketi seçeneklerimizle yanınızdayız !
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Sürekli canlı ve dinamik bir sistem olan bitkilerin dünyasında yeniliklere ve değişime duyduğumuz heyecan, bize sürekli yeni bakış açıları kazandırıyor.
Özlem Çiçekçilik
%15 İndirim
Özlem Çiçekçilik sayısız çeşit arasından kendinize en uygun çiçeği seçebilmeniz için yıllardır hizmetinizde !
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Bloomy Studio olarak sizlere özel çiçek tasarımı, dekorasyon ve yaratıcı aksesuarlarla özel günlerinizi size özgün ve unutulmaz kılacak tüm detayları üstleniyoruz.
1 Yorum
4 Kişinin Vagonunda
Sevdiklerinizin yüzünde küçük bir tebessüm oluşturmak istiyorsanız, Florium Çiçekçilik olarak en taze çiçeklerimizle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.
2 Kişinin Vagonunda
Flower Street 
%10 İndirim
Kendinizi çiçeklerle bezenmiş bir bahçede dolaşırken hayal edin , izin verin Flower Street size bu zor seçimde yardımcı olsun !
1 Yorum
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Yapay Çiçekçi Vahap İthalat olarak bünyemizde yaratıcı gelin çiçeklerinin yanı sıra, damat yaka çiçeği, masa, araba ve mekan süslemeleri, özel tasarım gibi pek çok hizmet barındırmaktayız.
3 Kişinin Vagonunda
Gelinliğinizle mükemmel uyumu yakalayacak size özel gelin buketleri ve gelin aksesuarlarıyla en özel gününüzde mutluluğunuzu paylaşmak için yanınızdayız.
4 Kişinin Vagonunda
Özel tasarım gelin buketleri için Nenehatun Caddesinde bulunan Dandelion Design'a mutlaka göz atın!
4 Kişinin Vagonunda
Küçük ve basit detaylarla gelinliğinize bambaşka bir büyü katmak için Açelya Çiçekçilik gelin buketleri !
6 Kişinin Vagonunda
Sevdiklerinizin ve sizin yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşturmak için en taze çeçekler Çiçekkeyfi.com'da !
2 Kişinin Vagonunda
Gelin Buketi... Hayatınızın en önemli ve güzel gününde, sizin için çok önemli olan bu detayı titizlikle ve heyecanla, tamamen özgün ve size özel tasarımlarla gerçekleştirmek istiyoruz.
Ankara'daki seçkin çiçekçiler arasında yer alan Rose Garden Çiçekçilik olarak özel tasarım ve taze çiçeklerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyarız.
4 Kişinin Vagonunda
Gelinliğinizle mükemmel uyumu yakalayacak size özel gelin buketleri ve gelin aksesuarlarıyla en özel gününüzde mutluluğunuzu paylaşmak için yanınızdayız.

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Gelin Çiçeği


Gelinliğinizi tamamlayacak detaylar içinde belki de en romantik olanı gelin çiçeğinizdir. Size her detayıyla uyum sağlayacak bir gelin çiçeği seçmek oldukça zordur. Gelin çiçeğiniz hem en az sizin kadar özel olmalı hem de gelinliğinize uyum sağlamalı. Gelin çiçeğiniz için hangi çiçeği seçmelisiniz, ne renk çiçekler tercih etmelisiniz, gelin çiçeğiniz küçük mü olması büyük mü yoksa tek bir çiçek mi tercih etmelisiniz ve çok daha fazla cevaplanması gereken soru var. Yüzlerce gelin buketi arasından size en uygun gelin çiçeğini bulmanız biraz zaman alabilir.


Gelin Çiçeği Seçimi

Ancak bu süreçte size çok yardımcı olacak ipuçları var. Gelin çiçeğinizi seçerken düğün mekanınızı, gelinliğinizi ve mevsimi dikkate almalısınız. Bütün bunların yanı sıra gelin çiçeğinizle tarzınızı yansıtmanız da diğer detaylar kadar önemli.

Gelin çiçeği seçmeye başlamadan önce düğün mekanınıza ve gelinliğinize karar vermeniz gerekir. Renk uyumunu ve diğer detayları düğün mekanı ve gelinliğinize göre seçebilirsiniz. Ayrıca düğün dekorasyonunuzda kullandığınız çiçeklerle de uyum sağlayan bir gelin çiçeği seçmeyi de unutmayın. Daha sonra tarzınıza karar verebilirsiniz. Daha klasik bir gelin çiçeği mi tercih ediyorsunuz yoksa daha değişik aranjmanlardan oluşan bir gelin çiçeği mi? Küçük sade bir gelin çiçeği mi yoksa çok daha gösterişli gelin çiçekleri mi? Düğününüzü planladığınız mevsim ise çiçekler için kritik bir öneme sahiptir. Gelin çiçeğiniz için çok güzel bir çiçek seçseniz bile mevsiminde olmadığınız için kötü bir sürprizle karşılaşmamak adına önce istediğiniz mevsimde bulunabilen çiçekleri gözden geçirebilirsiniz.

Gelin Buketi


G
elin çiçeğinizin aranjmanına karar verdikten sonra gelin çiçeğinizin bağlama detayına karar vermeniz gerekiyor. Gelin çiçeğinizde kullanacağınız kurdele veya ipin de gelin çiçeğinizin renkleriyle uyumlu olmasına dikkat edin. Ayrıca gelin çiçeğinizin hafif olmasına da dikkat etmelisiniz. Bütün gün düğün fotoğrafı çekimi boyunca ve düğününüzde taşıyacağınız için çok ağır bir gelin çiçeği taşımak sizi yoracaktır. 

Gelin Çiçeği Kuru Çiçek


Gelin çiçeğini kuru çiçeklerden yaptırmanız düğün sırasında da sonrasında da uzun yıllar boyu aynı görüntüyle saklamanızı sağlayacaktır.

Tüm bunların yanı sıra gelin çiçeğinizi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli etken birlikte çalışacağınız çiçekçidir. Zevkinize uygun gelin çiçekleri hazırlayabilen, yaratıcı ve yenilikçi bir çiçekçi ile anlaşırsanız hayal edemeyeceğiniz güzellikte sonuçlara ulaşabilirsiniz. Daralttığınız seçenekleri onlarla paylaşarak ve onların da fikirlerini alarak ortaya mükemmel sonucu çıkarabilirsiniz. Gelin çiçeği fiyatlarına ulaşmak için gelin çiçeği firmalarına Düğün Vagonu’nun ilgili kategorisinden ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Size yakın gelen firmaların daha önce hazırlamış oldukları gelin çiçeği modellerini inceleyebilir; böylece fikir sahibi olabilirsiniz. Gelinliğinizi tamamlayacak mükemmel gelin çiçeğine kavuşmak için şehrinizde bulunan beğendiğiniz çiçekçiler hakkında tek tıkla detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şehrinizdeki en iyi çiçekçilere Düğün Vagonu’ndan ulaşabilir, bütçenize ve tercihlerinize göre filtreleyebilir ve karşınıza çıkan çiçekçilerden size en uygun olanı seçebilirsiniz. En iyi çiçekçiler hakkında sadece bir tıkla detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hayatınızın en güzel yolculuğunda Düğün Vagonu yanınızda!

Gelin Çiçeği Firmaları


Diğer İllerdeki Gelin Çiçeği Firmaları


Tüm Kategoriler