Üye Ol Giriş Yap

SB Concept SPA

 • Vagonuma Ekle
SB Concept SPA
 • Hakkında
 • Galeri 19
 • Yorumlar
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Farklı Fikirler
 • İl, İlçe
  ANKARA - KEÇİÖREN

Diğer Öne Çıkan Firmalar

Hizmet Verdiği Organizasyonlar
 • Nişan, Kına
 • Düğün

Hakkında

SB Concept SPA


Düğün hazırlığınız için eşsiz bir deneyime hazır olun!

SB Concept Spa; düğün hazırlıklarına bambaşka bir boyuttan bakıyor. Sadece erkeklere hizmet veren bir spa merkezinden bahsediyoruz. Evet yanlış duymadınız! SB Concept SPA sadece erkek müşterilere hizmet vererek düğün hazırlıklarının gelin kadar damat için de rahatlatıcı, bakımlı ve güzel olmasını sağlıyor. Sevgili damatlar, SB Concept SPA'da arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz, tüm streslerden uzak organizasyonlar size çok iyi gelecek. 

Türkiye'de bir ilk olan sadece erkeklere hizmet veren bir spa merkezi olan SB Concept SPA kapıdan içeri adımınızı attığınız andan itibaren sizi üstün hizmet kalitesi ve birbirinden güzel imkanları sayesinde hayal edemeyeceğiniz kadar güzel bir gün geçirebileceksiniz. 

Ankara Damat Hamamı


Ankara'da sadece erkeklere hizmet veren, damatların sevdikleriyle rahatlatıcı ve eğlenceli bir gün geçirebileceği tek yer SB Concept SPA. Burada tesise girdiğiniz anda kendinizi alanında uzman kişilerin eline bırakacak ve çıktığınızda ne kadar hafiflemiş olduğunuza şaşıracaksınız.

Uzmanların sizin için her şeyi düşündüğü ve sağlığınız için en doğru uygulamaları belirlediği SB Concept SPA'da güvenle organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Siz kendinizi uzmanların eline bıraktığınızda hem sağlığınıza faydalı hem de rahatlatıcı uygulamalara kavuşacaksınız.

SB Concept SPA'da alabileceğiniz başlıca hizmetler şöyle: masaj, vücut bakımı, el ve ayak bakımı. Bununla birlikte day spa paketleriyle tüm bu hizmetleri uygun fiyata da almanız mümkün.

Uzmanların sizin için ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyeceği bakım programının ardından saunaya geçiyorsunuz. Toksinlerinizden arındıktan sonra cilt bakımı aşamasına doğru devam ediyorsunuz. Bu aşamada doğal yüz maskesinin ardından hamamda köpük ve kese uygulaması yapılıyor. Böylece saunada atmış olduğunuz toksinler vücudunuzdan da temizlenmiş oluyor. Uygulama aralarında size ikram edilecek rahatlatıcı içeceklerin ve kuru meyvelerin tadını çıkarıyorsunuz. Sonrasında antistres masaj, saç bakımı gibi uygulamalarla tepeden tırnağa yenilenmiş ve tazelenmiş olacaksınız.

SB Concept Spa; hijyenik ortamı, tecrübeli kadrosu, ilgili çalışanları ve birbirinden özel hizmetleriyle hazırlığınızın her aşamasında kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Tüm damatlar ve damadın yakın arkadaşları için kaçırılmaz bir bekarlığa veda organizasyonu olacak. 

Daha detaylı bilgi almak ve sadece Düğün Vagonu üyelerine özel olan kampanyalardan faydalanmak için hemen SB Concept SPA'ya ulaşın.

 

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi
Dilek Caferoğlu
Karargahtepe Mahallesi Kumrulu Sokağı No:19 06120 Keçiören/Ankara

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler