Üye Ol Giriş Yap

Hikayesi Olan Bir Kız

 • 0312 911 39 48
 • Vagonuma Ekle
Hikayesi Olan Bir Kız
0312 911 39 48
 • Hakkında
 • Galeri 10
 • Yorumlar 1
 • Fırsatlar 1
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Farklı Fikirler
 • İl, İlçe
  ANKARA - ÇANKAYA
Hizmet Verdiği Organizasyonlar
 • Baby Shower
 • Nişan, Kına
 • Düğün

Hakkında

Hikayesi Olan Bir Kız


Hikayesi Olan Bir Kız'da her şey siz eğlenin diye!

Düğün, nişan, kına ve baby shower organizasyonlarınızı eğlenceli ve sadece size özel detaylarla renklendirmek istemez misiniz? Hem sizin için hem de en özel gününüzü sizinle paylaşan yakınlarınız için en özel ürünler Hikayesi Olan Bir Kız'da.

Nişan, kına, düğün gibi organizasyonlar yaklaşık olarak akıllara aynı şeyleri getiriyor olsa da eğer siz herkesten farklı olmak istiyorsanız bu mümkün. Her düğün aynı olmak zorunda değil. Her çift birbirinden farklıdır ve her çiftin düğününden beklediği de farklıdır. Bu farkı yaratacak olan ise Hikayesi Olan Bir Kız! Her çift gibi düğününüzün iz bırakmasını istiyorsanız Hikayesi Olan Bir Kız'a hemen ulaşın. Hem sizin hem de konuklarınızın akıllarından silinmeyecek aksesuarlarla sıra dışı bir düğün organizasyonu mümkün! Misafirlerinizin alışılmışın dışında olan organizasyonunuzda keyif içinde çektiği fotoğraflara bakarken siz de mutluluğunuza mutluluk katmış olacaksınız. Ne de olsa misafirleriniz en özel gününüzü sizlerle keyif içinde paylaşınca böyle günlerin mutluluğu katlanıyor.

En özel günlerinizde sevdiklerinizle paylaştığınız en özel anlarda eğlencenizi katlamak için birbirinden güzel aksesuarlar sizin için hazırlanıyor. Özellikle son dönemlerde çok popüler olan isme özel gelin sabahlıkları, organizasyonunuzun konseptine uygun her türlü aksesuar organizasyonunuza güzellik katacak. Gelin ve nedime sabahlıkları, istediğiniz tasarımlara uygulanan taçlar, terlikler ve aklınıza gelecek diğer bütün aksesuarlar Hikayesi Olan Bir Kız'da.

En özel günlerinizi herkesten farklı kılmak için birbirinden tasarımlar seçebilirsiniz. Hayal ettiğiniz gelin çiçekleri, gelin taçları, sabahlıklar, aksesuar terlikler ve bekarlığa veda partiniz için ihtiyacınız olacak her şey... Yakınlarınız ve sizin için isme özel, hayal ettiğiniz tasarımlarla birbirinden güzel aksesuarlar en özel günlerinizi daha da özel kılacak. Büyüklü küçüklü tüm organizasyonlarınızı unutulmaz kılacak detaylar arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Siz de en özel günlerinizde ömür boyu hatırlayacağınız bir hikaye yazmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hayatınızın dönüm noktalarını unutulmaz detaylarla taçlandırmak için aklınıza gelecek en güzel detaylar işte burada.

Size özel gelin tişörtleri, gelin sabahlıkları ve gelin terlikleri için mutlaka Hikayesi Olan Bir Kız'a ulaşın.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

Yorumlar (1)

H & M
Hatice & Murat
Düğün Tarihi : 12/09/2018
Ürünler gerçekten çok kaliteli ve güzel. Tasarımlarına bakınca zaten kalitesi anlaşılıyor. Arkadaşlarım da çok beğendi.
Yorum Yap
Diğer Yorumlar İçin Tıklayınız

Fırsatlar (1)

Düğün Vagonu'na özel gelin ve damat sabahlıklarında indirim
Düğün Vagonu'na özel gelin ve damat sabahlıklarında indirim
Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2019

İletişim Bilgileri

0312 911 39 48
Yetkili Kişi
Gamze Kahraman
İlkbahar Mahallesi galip erdem caddesi sinpas altinoran kule 2 no 79 Çankaya/Ankara

Bütün Yorumlar (1)

H & M
Hatice & Murat
Düğün Tarihi : 12/09/2018
Ürünler gerçekten çok kaliteli ve güzel. Tasarımlarına bakınca zaten kalitesi anlaşılıyor. Arkadaşlarım da çok beğendi.
Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler