Üye Ol Giriş Yap

Evim Evim

Yeni bir hayat, yeni bir başlangıç ve tabi ki yeni bir ev! Eviniz için ihtiyacınız olan tüm firmalar Evim Evim’de!

logo
Evim Evim İndirimleri


Tümünü Göster

logo
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ


Tümünü Göster

Evim Evim

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar verdiğinize göre artık yeni hayatınıza birlikte başlayacağınız yuvanızı kurma vakti gelmiş demektir. Birlikte yaşayacağınız evinizi özenle seçmeli, dekore etmeli ve içinize sinen bir ev kurmalısınız.

Düğün organize etmenin ne kadar yorucu ve zor bir süreç olduğunu biliyoruz. Ancak yeni hayatınıza başlayacağınız evi seçmek ve dekore etmek düğün organizasyonunuzdan çok daha önemlidir. Düğününüz gelip geçecek ancak eviniz bundan sonra yeni hayatınıza yuva olacak. Evinizle ilgili istenmeyen bir durum hem sizin hem de eşinizin konforunu ciddi anlamda etkileyebilir. Bu nedenle hem evinizi seçerken hem de ev eşyalarınızı seçip evinizi dekore ederken büyük bir titizlikle davranmalı ve bütün detayların içinize sindiğinden emin olmalısınız.

Ev seçerken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar var. Öncelikle bütçeniz konusunda net olmalı ve bütçenize uygun evlere bakmalısınız. Çok beğendiğiniz ev bütçenizin üstünde kalırsa aklınız o evde kalabilir. Ayrıca düğün hazırlığı gibi stresli bir süreçte maddi konuların ilişkinizi zedelememesi için bütçenize göre filtreleme yaparak ev bakmanız kesinlikle sizin için doğru bir tercih olacaktır. Evle ilgili isteklerinizi de net bir şekilde belirlemelisiniz. Semt, oda sayısı, kat gibi detaylara karar verdikten sonra bütçenize en uygun olan ve isteklerinizi en iyi şekilde karşılayan evi seçmeniz çok daha kolay olacaktır. Son kararınızı vermeden önce beğendiğiniz evleri mutlaka görmeli ve hem sizin hem de eşinizin beğendiği evde ortak bir karara varmalısınız. Yeni hayatınıza başlayacağınız yeni eviniz hem sizin hem de eşiniz için özel olmalı ve ikinizi de yansıtmalı.

Ev seçerken göz önünde bulundurmanız gereken detayların başında güvenlik geliyor. Güvenlik konusunda içinize sinen evin cephesi ve yalıtımı da oldukça önemli. Evinizin konumu ve kolay ulaşılabilir olması da ev seçimini etkileyecek faktörlerden, özellikle de arabanız yok ise evinizin iş yerlerinize yakın olması ya da toplu taşıma ile kolay ulaşılabilir olması yaşam kaliteniz açısından oldukça önemli bir detay. Evinizi seçerken brüt alanı değil net alanı öğrenmelisiniz. Evde kullanabileceğiniz alanı bilmek mobilya seçiminizde size kolaylık sağlayacaktır.

Eşinizle birlikte yaşamak istediğiniz eve karar verdikten sonra müstakbel komşularınızla konuşarak eğer varsa evle ilgili yaşanan sıkıntıları öğrenebilir ve kararınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Örneğin evin ısınma durumunu ve kış için beklenen ısınma giderlerini dikkate alabilirsiniz. Ayrıca aidat gibi ortak giderleri mutlaka öğrenmelisiniz. Bazen aidatlar beklediğinizin çok üstünde olabilir ve aslında uygun olduğunu düşündüğünüz ev sizin için eskisi kadar uygun fiyatlı görünmeyebilir.

 

Hayat arkadaşınızla mutlu ve sıcak bir yuva kurmak için ihtiyacınız olan dekorasyon önerileri ve ev dekorasyon aksesuar firmaları Düğün Vagonu’nda sizi bekliyor! En iyi ev dekorasyon ve aksesuar firmaları hakkında detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.


Tüm Kategoriler