Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Ev Dekorasyon Aksesuar

Yeni bir hayat, yeni bir başlangıç ve tabi ki yeni bir ev! Eviniz için ihtiyacınız olan tüm dekorasyon ve aksesuar firmaları Evim Evim’de!

Kategorini Seç
Teslim Süresi
Toplam 3 firma bulundu
Sıralama:

20 yıldır B/ olarak; ev, ofis, kamusal alandan, ürün tasarımı, aksesuar, resim ve heykele; uçak ve tekne iç dizaynından duvar kağıdı tasarımına kadar uzanan bir üretim ve proje şirketiyiz.
Güleç Dekor
%10 indirim
Ankara'da 10 yılı aşkın süredir proje-uygulama konusunda hizmet veren Güleç Grup kuruluşuna ait olan Güleç Decor olarak, mağazamızda herkese hitap eden ürünler bulunduruyoruz.
1 Fırsat
7 Kişinin Vagonunda
2017 yılında kapılarını açtığımız MaisonArt ev dekorasyonuna ilişkin her şeyi içinde barındıran klasik ve modern tasarımları bir arada bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
1 Yorum
4 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Ev Dekorasyon Aksesuar

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar verdiğinize göre artık yeni hayatınıza birlikte başlayacağınız yuvanızı kurma vakti gelmiş demektir. Birlikte yaşayacağınız evinizi özenle seçmeli, dekore etmeli ve içinize sinen bir ev kurmalısınız.

Düğün organize etmenin ne kadar yorucu ve zor bir süreç olduğunu biliyoruz. Ancak yeni hayatınıza başlayacağınız evi seçmek ve dekore etmek düğün organizasyonunuzdan çok daha önemlidir. Düğününüz gelip geçecek ancak eviniz bundan sonra yeni hayatınıza yuva olacak. Evinizle ilgili istenmeyen bir durum hem sizin hem de eşinizin konforunu ciddi anlamda etkileyebilir. Bu nedenle hem evinizi seçerken hem de eşyalarınızı seçip evinizi dekore ederken büyük bir titizlikle davranmalı ve bütün detayların içinize sindiğinden emin olmalısınız.

Ev dekorasyonu tıpkı düğün hazırlığı gibi çok aşamalı ve çok fazla detay barındıran, titizlik gerektiren bir süreçtir. Evinizi dekore ederken her şeyden önemli olan şey sizi ve eşinizi yansıtmasıdır. Birlikte kuracağınız yuvanın ikiniz için de samimi ve sıcak olması, ikinize de rahat hissettirmesi önemli. Bu nedenle ev, eşya, mobilya seçerken birlikte karar vermeli ve birlikte yaşayacağınız yuvayı birlikte inşa etmelisiniz.

Mobilyalarınızı seçmeden önce evinize mutlaka karar vermiş olmanız gerekiyor. Mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı evinizi seçmeden önce alırsanız evinizin alanı ve eşyaların boyutlarıyla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ayrıca duvar rengine eşyalarınızı seçtikten sonra karar vermeniz de dekorasyon sürecinize büyük kolaylık sağlayacaktır. Duvar renginize göre eşya seçmek de sizi hem kısıtlayacak hem de bunaltacaktır.

Eşyalarınızın şıklığı kadar rahatlığı ve kullanışlı olması da önemlidir. O çok beğendiğiniz ama çok rahatsız koltuğu sırf şık diye alırsanız yeni evinizde eşinizle rahat bir film keyfi yapamayabilirsiniz. Fazla eşyadan kaçınarak hem kargaşayı önler hem de odalarınızı çok daha büyük gösterebilirsiniz. Daha minimal bir dekorasyonla hem çok daha ferah bir ortam oluşturabilir hem de hareket kabiliyetinizi artırabilirsiniz. Odalarınızı dekore ederken çok fazla renk kullanmaktan ve çok karmaşık desenleri bir arada kullanmaktan kaçınmalısınız.

Alışveriş yapmadan önce odalarınızı ne şekilde dekore edeceğinizi planlayın. Hangi renkleri kullanacağınız, kaç parça eşya alacağınız belli olsun. Alışveriş yaparken planlarınızın çok fazla dışına çıkmamaya özen gösterin, bu sayede fazla eşyadan kaçınmış olursunuz.

Tek bir aydınlatma kaynağı yerine birçok aydınlatma aksesuarı kullanın ve farklı aydınlatma katmanları oluşturun. Böylece odayı her yönden aydınlatabilir ve aydınlatma kaynaklarınızı ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

Pratik fikirlerle küçük alanları çok daha işlevsel bir şekilde değerlendirebilir ve dekoratif ögeleri aynı zamanda faydalı hale getirebilirsiniz. Evinizi dekore ederken şıklığı işlevsellik ve rahatlıkla birleştirerek hem şık hem de rahat bir eve sahip olabilirsiniz.

 

Hayat arkadaşınızla mutlu ve sıcak bir yuva kurmak için ihtiyacınız olan dekorasyon önerileri ve dekorasyon firmaları Düğün Vagonu’nda sizi bekliyor! En iyi ev dekorasyon ve aksesuar firmaları hakkında detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.


Ev Dekorasyon Aksesuar Firmaları


Diğer İllerdeki Ev Dekorasyon Aksesuar Firmaları


Tüm Kategoriler