Üye Ol Giriş Yap

La Vita Nikah ve Balo Salonu

 • 0312 911 93 14
 • Vagonuma Ekle
La Vita Nikah ve Balo Salonu
0312 911 93 14
 • Hakkında
 • Galeri 8
 • Yorumlar
 • Fırsatlar 1
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Düğün Salonları
 • İl, İlçe
  ANKARA -
 • Kapasite
 • Yemekli Fiyat Aralığı

Hakkında

La Vita Nikah ve Balo Salonu


Hayatınızın en güzel yolculuğuna çıkmak üzeresiniz. La Vita Nikah ve Balo Salonu olarak yeni hayatınıza başlarken size eşlik etmek istiyoruz.

Hayatlarınızı birleştirdiğiniz gün için unutamayacağınız bir kutlama hazırlamak ve yıllar boyunca hatırlayacağınız tebessümlerin mimarı olmak istiyoruz. Düğün organizasyonunun en önemli aşamalarından biri olan düğün mekanı seçimi aynı zamanda düğün hazırlıklarının en zorlu süreçlerinden biri. Düğün salonunuzu seçerken düğününüze katılacak davetli sayısı, düğününüzün gerçekleşeceği mevsim, nasıl bir düğün istediğiniz önemlidir. 

Ankara'da bulunan sayısız düğün salonu arasından sizin için en uygun düğün salonuna ulaşmak sizin için yorucu olabilir ancak düğün salonu arayışlarınız La Vita Nikah ve Balo Salonu ile son bulacak. Düğün, nişan, kına gecesi gibi en özel günleriniz için tercih edebileceğiniz bir düğün salonu olan La Vita Nikah ve Balo Salonu yemekli davetleriniz için sizlere birçok menü seçeneği sunuyor.

Düğün salonunun kapasitesi düğüne katılacak davetlilerin sıkıntı yaşamaması ve sizin de strese girmemeniz için önemlidir. 500 kişiye kadar olan düğün organizasyonlarınız için La Vita Nikah ve Balo Salonu'nu güvenle tercih edebilirsiniz. Yüksek tavanlı kolonsuz salonu ile hayallerinizdeki düğün organizasyonlarınız için güler yüzlü ekibiyle sizin ve misafirlerinizin memnuniyeti için çalışıyor.

La Vita Nikah ve Balo Salonu, düğün organizasyonları için Ankara'da sıklıkla tercih edilen bir düğün mekanıdır. Güler yüzlü ve deneyimli ekibiyle kusursuz hizmet veren La Vita Nikah ve Balo Salonu düğün organizasyonunuzun ardından hem sizin hem de misafirlerinizin düğün mekanından mutlu bir şekilde ayrılmasını hedefliyor. 

La Vita Nikah ve Balo Salonu, otoparkı ile hem sizin hem de düğün mekanına kendi aracıyla ulaşacak misafirlerinizin park sıkıntısı yaşamadan gecenin tadını çıkarmasını sağlıyor. Ayrıca düğün salonunun engelli erişimi de misafirlerinizin gece boyunca problem yaşamadan eğlenmesini hedefliyor.

Hayatınızın en mutlu anlarını en kusursuz şekilde geçirmek için ihtiyacınız olan her şey La Vita Nikah ve Balo Salonu'nda sizi bekliyor.

La Vita Nikah ve Balo Salonu hakkında detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen arayın ve sadece Düğün Vagonu'na özel fırsatlardan faydalanın.


ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

Fırsatlar (1)

dugunvagonu.com Üyelerine Özel  İndirim!
dugunvagonu.com Üyelerine Özel  İndirim!
Son Geçerlilik Tarihi: 01/12/2019

İletişim Bilgileri

0312 911 93 14
Yetkili Kişi
GÜLAY SİBER
Vedat Dalokay cad. No:2/5 Türközü / Ankara

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler