Üye Ol Giriş Yap

Baturay Buğur

 • 0312 911 37 18
 • Vagonuma Ekle
Baturay Buğur
0312 911 37 18
 • Hakkında
 • Galeri 13
 • Yorumlar
 • Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • İletişim
 • Kategori
  Düğün Fotoğrafçısı
 • İl, İlçe
  İZMİR -
 • Minimum Paket Fiyatı
  1500-3000
 • Teslim Süresi
  2-3 Hafta

Hakkında

Baturay Buğur Düğün Fotoğrafçısı


Aile mesleği olan fotoğrafçılığı sürdüren, düğün fotoğrafları çekmeye başlamadan önce ise pek çok farklı alanda fotoğrafçılık yapmış bir isim Baturay Buğur. Bu deneyimi estetik algısıyla birleştirince ortaya masallardan fırlamış gibi görünen düğün fotoğrafları çıkıyor.

Sizin tüm beklentilerinizi, kaygılarınızı ve heyecanınızı samimiyetle anlayacak bir düğün fotoğrafçısıyla çalışmak tüm bu duyguların tavan yaptığı bir dönemde çok önemli. Baturay Buğur ise size bu rahatlığı ve samimiyeti sunuyor. Onunla çalıştığınız süre içinde gözlerinizdeki ışıltıyı, sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştiriyor olmanızın verdiği heyecanı fotoğraflarınıza da bulacaksınız.

Düğün fotoğraflarında en önemli şey sizin hayallerinizdeki gibi olması. Bu nedenle de sizi anlayacak bir düğün fotoğrafçısı bulmanız gerek. İşte o düğün fotoğrafçısı Baturay Buğur. Bugüne kadar fotoğraflarını çektiği sayısız gelin ve damat ona bu işte bulunmaz deneyimler kazandırdı ve sizi en doğru şekilde anlayacak bilgi ve sezgi birikimini getirdi. Siz hayallerinizi anlattığınızda hayallerinizin de ötesine geçecek fotoğraflarla buluşacağınızdan emin olabilirsiniz artık.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı


İzmir'da düğün fotoğrafı çekilecek o kadar güzel yerler var ki. Dış mekan için de iç mekan için de gerekli ekipmana ve tecrübeye sahip olduğu için Baturay Buğur için siz isteyin yeter. İç mekan çekimi denildiğinde de akıllara stüdyolar gelmesin. Birbirinden ihtişamlı müzeler, tarihi kütüphaneler de düğün fotoğraflarınıza ev sahipliği yapabilir. Sıradanlıktan uzaklaşmak istiyorsanız, herkesin yaptığını yapmak istemiyorsanız Baturay Buğur'la mutlaka görüşün. Ruhunuza, hayallerinize en uygun yerde, sizin ışığınızı fotoğraflara aktaracak. 

Baturay Buğur'un vizyonuyla muhteşem düğün fotoğraflara sahip olmak için İzmir'da olmanız da şart değil üstelik. Randevunuzu bir an önce alın. Size hayal ettiğiniz fotoğraf çekim mekanı neresiyse orada eşlik edecektir. Neticede sizin hayalleriniz bir başka kentte de vücut buluyor olabilir. Bu esnek çalışma koşulları sayesinde fotoğraf çekiminiz siz nerede isterseniz orada gerçekleşecek.

Hayatınızın en eğlenceli dakikalarını geçirmeye hazır olun. Kamera karşısında bir an bile stresli hissetmeden, her anın tadını çıkaracağınız bir fotoğraf çekimi olacak!

Daha detaylı bilgi almak için Baturay Buğur'u hemen arayın!

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ

Tüm avantajlardan faydalanmak için hemen şimdi fiyat teklifi alabilirsin.

İletişim Bilgileri

0312 911 37 18
Yetkili Kişi
Baturay Buğur
İran Cad. No:21/186 Karum AVM Kavaklıdere/Çankaya

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Tüm Kategoriler