Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

İstanbul Davetiye

Hayalindeki ister en şık ister en farklı davetiye Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

İlçeler
Minimum Sipariş Adedi
Hizmet İçeriği
Minimum Adet Fiyatı
Teslim Süresi
Toplam 3 firma bulundu
Sıralama:

Prestij Davetiye ailesi olarak size özel zevkinize hitap edecek modern tasarım çalışmalarımız ile heyecanınıza ortak olup, yükünüzü hafifletmek isteriz.
2 Kişinin Vagonunda
Sadeliğin zarafetle buluşma noktasını hedefleyen, yenilikleri takip eden, sizler için her zaman farklı fikirler üreten ekibimizle davetlerinizde fark yaratmak istiyoruz.
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
Beşiktaş Davetiye
Düğün Vagonu müşterilerine özel %10 indirim!
Beşiktaş Davetiye ile en mutlu haberinizi en özel davetiyelerle paylaşın!
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Davetiye Seçimi

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar verdikten sonra ilk yapmanız gereken sevdiklerinize bu mutlu haberi vermektir. Ailenize, yakınlarınıza ve en mutlu gününüzü paylaşmak istediğiniz arkadaşlarınıza evlilik haberini vermenin en şık yolu tabii ki düğün davetiyelerinden geçiyor. Düğün davetiyeleri düğünden önce konuklarınızla kurduğunuz ilk bağı oluşturur ve detaylarıyla onlara düğün hakkında bir fikir verir. Örneğin açık havada yapacağınız bir kır düğününün davetiyesiyle bir otel düğününün davetiyesi birbirinden oldukça farklı olacaktır. Davetiye seçiminizi ise son ana bırakmadan yaparak konuklarınıza erkenden göndermek onları düğün için sabırsızlandıracak ve programlarını ayarlamalarını sağlayacaktır.

Düğün davetiyesi kategorimizden ulaşabileceğiniz yüzlerce düğün davetiyesi arasından seçim yapmak tabii ki oldukça zor olacaktır ancak hem sizi hem de düğün tarzınızı yansıtacak bir düğün davetiyesi bulmak oldukça önemlidir. Pek çok seçenek arasından düğün davetiyenizi seçebilir ya da özel tasarım davetiye firmaları ile anlaşarak daha kişisel düğün davetiyeleri bastırabilirsiniz.

 

Davetiye Seçiminiz İçin İpuçları

-Düğün mekanınıza ve konseptinize uyumlu renkleri belirleyin ve ona göre seçeneklerinizi daraltın.

-Düğün davetiyesi yazınız üzerine iyice düşünüp konuklarınıza ve size en uygun davetiye metnini kararlaştırın.

-Kalabalık ve karışık bir düğün davetiyesi tasarımındansa daha sade bir düğün davetiyesi tercih edin, konuklarınız için daha akılda kalıcı olacaktır.

-Düğün davetiyesi için ayırdığınız bütçeyi göz önünde bulundurarak seçeneklerinizi şekillendirin.

-Her ihtimale karşı davetli sayınızdan fazla düğün davetiyesi bastırın.

-Düğün davetiyeniz kadar davetiyenizi içine koyacağınız zarf da önemli, zarf seçiminize de özen gösterin.

 

Düğün Davetiyesinde Yazması Gerekenler

Düğün davetiyenizin tasarımına karar verdikten sonra düğün davetiyenizde yazacak detayları belirlemeniz gerekir.

-Gelin ve damadın ismi: Şüphesiz düğün davetiyesinin en ilgi çekici ve önemli kısmıdır.

-Davet yazısı: Düğün davetiyenizde misafirlerinizi düğününüze davet ettiğinizi belirten bir davet cümlesi bulunmalıdır. Davet cümlesi için klasik düğün davetiyesi yazıları seçebileceğiniz gibi kendi davet cümlelerinizi de yazabilir ve daha samimi bir hava yakalayabilirsiniz.

-Ebeveyn isimleri: Anne ve babalarınızın isimlerini ayrı ayrı yazabileceğiniz gibi sadece soyadınızı yazarak bütün aileyi de belirtebilirsiniz.

-Düğün tarihi, saati ve düğün mekanının adresi: Bir düğün davetiyesinde yazması gereken en önemli detay düğün tarihiniz, düğün saatiniz ve düğün mekanınızın açık adresidir. Bu detayları yazarken doğruluğunu birkaç kere kontrol etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Ayrıca bu detayların açık, anlaşılır ve rahat okunabilir bir yazı tipi ve boyutuyla yazılması da önemli.

-İletişim bilgileri: Aile isimlerinizin altına birer telefon numarası yazarak davetlilerinizin olası sorularında size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

İstanbul’da yer alan en şık tasarımlı davetiyeleri incelemek ve size en uygun düğün davetiyesini kolayca seçebilmek için Düğün Vagonu’nda yer alan düğün davetiyesi firmalarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve beğendiğiniz düğün davetiyesi firmalarını karşılaştırabilirsiniz. Hayalinizdeki düğün davetiyesi Düğün Vagonu’nda!

 

Düğün Vagonu hayatınızın en güzel yolculuğuna eşlik ediyor!

 İstanbul İlçelerine Göre Davetiye Firmaları


Diğer İllerdeki Davetiye Firmaları


Tüm Kategoriler