Üye Ol Giriş Yap

Damat

Bir damadın ihtiyacı olan her şey düğünvagonu.com'a özel indirimlerle burada! Firmaları incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma!

logo
Damat İndirimleri


Tümünü Göster

logo
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ


Tümünü Göster

Damat

Düğünlerin odak noktasının gelin olduğu düşünülse de damat adayları da tıpkı gelinler gibi özenle hazırlanmayı ve en mutlu gününde şık olmayı hak ediyor. Düğün gelinin olduğu kadar damadın da düğünü ve damat da düğününde gelin kadar göz önündedir. Damat olarak düğün organizasyonunda size de büyük görevler düşüyor. Düğününüzün her detayını müstakbel eşinizle birlikte kararlaştırmalı ve ikinizin de zevkini yansıttığından ve istediği gibi olduğundan emin olmalısınız. Tabii ki düğün hazırlığı sadece düğün davetiyesi, düğün mekanı ya da nikah şekeri seçmekle bitmiyor. Bir damat olarak düğününüzde giydiğiniz damatlığınız, saçınız, aksesuarlarınız da en az gelinin gelinliği ve aksesuarları kadar önemli ve göz önünde. Düğün Vagonu ile damatların düğün için ihtiyacı olan bütün düğün firmalarına kolayca ulaşabilirsiniz. En iyi damatlık, ayakkabı, berber ve aksesuar firmalarına Düğün Vagonu ile sadece bir tıkla ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Damatlık

Damatlık seçimi, düğünde damadın vereceği en önemli kararlardan biri. Damatlık seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı detaylar var. Damatlığınızı seçerken dikkate almanız gereken ilk şey vücut tipinizdir. Vücut tipinize uygun damatlık modelini belirledikten sonra dikkate almanız gereken detay damatlığınızın düğün mekanınız ve düğün konseptinizle olan uyumu olmalıdır. Damatlığınızı seçerken bu detaylara ek olarak müstakbel eşinizin gelinliğiyle de uyumlu olan bir model ve renk seçimi yaparak romantik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Ayakkabı

Damat ayakkabınızı seçerken tek başına şık bir ayakkabı seçmeniz yeterli olmayabilir. Seçtiğiniz ayakkabı damatlığınızın altında şık durmalı ve renk ve model açısından uyumlu olmalıdır. Düğün günü boyunca ayakta ve hareket halinde olacağınız için ayakkabılarınızın rahatlığı ayakkabı seçiminizi etkileyecek en önemli faktör olmalı.

 

Berber

Düğün gününde bütün detayları özenle düşünülmüş ve hazırlanmış olan damat adayları son dokunuşlarını berberde yapacaklardır. Özenle yapılmış bir damat tıraşı ile düğün gününüzde hazırlıklarınızı tamamlamış olacaksınız.

 

Aksesuar

Damatlığınızı tamamlayabileceğiniz pek çok aksesuar çeşidi var. Damatlığınızı tamamlamak için papyon, kravat, fular, yaka çiçeği, yelek, kol düğmesi, cep mendili gibi pek çok aksesuar kullanabilirsiniz. Aksesuar kullanımınız sırasında aksesuarlarınızın damatlığınızla uyumu kadar birbirleriyle uyumu da önemlidir. Aksesuarlarınızı birbiriyle uyumlu olacak parçalardan seçerek karmaşık bir görünüm oluşturmaktan kaçınmalısınız. Ayrıca eşinizin gelinliğiyle uyum sağlayacak aksesuarlar kullanarak eşinizle romantik bir uyum sergileyebilirsiniz.

 

Düğün Vagonu ile ihtiyacınız olan her türlü damat firmasına bir tıkla ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve sizin için en uygun olan firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Aradığınız en şık damatlık modelleri, en kaliteli damat ayakkabıları, en profesyonel berberler ve birbirinden şık damat aksesuarları Düğün Vagonu’nda sizi bekliyor.


Tüm Kategoriler