Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Çiçekçiler

Hayalindeki düğünün en güzel detayları için şehrindeki bütün çiçekçiler Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

Hizmet İçeriği
Toplam 32 firma bulundu
Sıralama:

İpek Çiçek Organizasyon Peyzaj
%10 indirim
Mesajlarınızı iletirken kelimelerin yetersiz kaldığı durumlarda zengin ve taze çiçeklerimizi estetik ve sanatla birleştirerek, iletmek istediğiniz mesajlarınızı güzelleştirmeye çalışıyoruz.
1 Yorum
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
Sürekli canlı ve dinamik bir sistem olan bitkilerin dünyasında yeniliklere ve değişime duyduğumuz heyecan, bize sürekli yeni bakış açıları kazandırıyor.
1 Kişinin Vagonunda
Güzel günlerinizi süsleyecek romantik çiçekler Dandelion Design'da! En özel tasarımlar için mutlaka göz atın!
5 Kişinin Vagonunda
Lotus Flower Shop
%15 indirim
Taptaze çiçekleri hünerli ellerle gösterişli aranjmanlara dönüştüren Lotus Flower Shop'a hoş geldiniz. Özel dizayn ve tazeliği ile sizi farklı kılan çiçek tasarımları Lotus Flower Shop'ta.
1 Fırsat
9 Kişinin Vagonunda
Çiçeği Burnunda
Hediye damat yaka çiçeği
Çiçeği Burnunda ekibi olarak, siz değerli müşterilerimiz için en önemli günün en önemli aksesuarı olan gelin buketinizi tasarlıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
1 Yorum
1 Fırsat
10 Kişinin Vagonunda
Ankara'daki seçkin çiçekçiler arasında yer alan Rose Garden Çiçekçilik olarak özel tasarım ve taze çiçeklerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyarız.
6 Kişinin Vagonunda
Farabi Sokak'ta bulunan firmamız 1935 yılında başlayan mesleki bilgisi ile, 1985 yılında "Eser Çiçekcilik Tic.Paz.A.Ş." kurmuş, halen ilk günkü kalitesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
8 Kişinin Vagonunda
Çitlembik Çiçek Evi
%15 indirim
1980'den beri Ankara'nın en büyük çiçekçisi Çitlembik Çiçekevi olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Yonca Çiçekçilik
%20 indirim ve özel jestler
Yonca Çiçekçilik olarak düğün gününüzdeki sevinç ve heyecanınızı yansıtacak aranjmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Ladies & Flowers olarak, gelin buketi, masa ve mekan süslemesi, araç süslemesi, damat yaka çiçeği gibi çeşitli hizmetleri titizlikle ve ilk günkü heyecanımızla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz
Florium Çiçekçilik
%20 indirim
Sevdiklerinizin yüzünde küçük bir tebessüm oluşturmak istiyorsanız, en taze çiçeklerimizle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
Ema Floral
%10 İndirim
İçeri girdiğinizde sizde fotoğraf çekme hissi uyandıran Ema Floral, düğününüzde dokunuşlarını görmek isteyeceğiniz yer.
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Düğün Çiçeği

Hayatınızın en güzel yolculuğuna çıkıyorsunuz ve her bir detay mükemmel olmalı, tıpkı aşkınız gibi hayatınızın her anında çiçekler açmalı. Düğün mekanınıza karar verdikten sonra düğün organizasyonunuzu renklendirecek en önemli etken tabi ki de düğün dekorasyonunuzdur. Düğün mekanının dekorasyonu sandığınızdan çok daha fazla detay barındırır. Düğün mekanı dekorasyonunun da en önemli parçası kuşkusuz dekorasyonda kullanılacak çiçek seçimidir. Düğün mekanınızı çiçeklerle süslemek hem en mutlu gününüzü çok daha romantik hale getirecek hem de misafirlerinizi büyüleyecektir. Düğün mekanınızın ve sizin ruhunuza en çok yakışacak çiçekleri bulmak ve dilediğiniz dekorasyonu yaratmak tabi ki de kolay değildir ve doğru çiçekçi seçimini gerektirir. Çiçekleri tanıyan hepsinin anlamını ve en güzel yetiştiği zamanı bilen işinin ehli bir çiçekçiyle siz de düğününüzü bir şölene çevirebilirsiniz. Çiçeklerin canlı ve renkli etkisiyle konuklarınızı kendinize hayran bırakabilir, mis kokularıyla romantik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Size en uygun düğün çiçekçisini bulmak için ise Ankara’daki en iyi çiçekçilere Düğün Vagonu’nun ilgili kategorisinden ulaşabilir ve dilerseniz ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Çiçek Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler

Düğününüz için en uygun çiçeği ararken aklınızda bulunması faydalı olacak bir kaç ana kriter vardır. Bunlar öncelikle düğün mekanınız, bulunduğunuz mevsim, düğün bütçeniz ve sizin tarzınız olacaktır. İlk adımda düğün mekanınızın rengine ve temasına göre aklınızda seçenekler oluşturabilirsiniz. Daha sonra bu seçenekler arasından bulunduğunuz mevsimde en taze olacak çiçekleri seçebilir ve tarzınıza en uygun olana karar verebilirsiniz. Son aşamada bütçenizi de göz önünde bulundurarak aklınızdaki bir kaç çiçek seçeneği için farklı çiçekçilerden teklif alabilir ve hem bütçenize hem de zevkinize en uygun seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirdeki en iyi çiçekçilerden ücretsiz fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken Düğün Vagonu’nda yer alan çiçekçilere tıklamak! Fiyat teklifi aldığınız çiçekçileri kolaylıkla karşılaştırabilir ve hem bütçenize uygun hem de zevkinizi yansıtan çiçeklerin olduğu firmayla anlaşabilirsiniz.

Eğer aklınızda herhangi bir çiçek yoksa ve zamanınız da kısıtlıysa çok daha hızlı bir şekilde çiçek seçiminizi yapmak için bir fincan kahvenizi alıp Düğün Vagonu’ndan şehrinizdeki size en yakın çiçekçilere ulaşabilir ve bugüne kadar yaptıkları işlere göz atabilirsiniz. Düğün Vagonu’ndan ulaştığınız çiçekçilerden ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve firmaları karşılaştırabilirsiniz. Size en yakın gelen çiçekçiye hayalinizdeki dekorasyonu anlatarak birlikte bir seçim yapabilirsiniz. Çiçekçilerin deneyimleri size sandığınızdan çok daha fazla yardımcı olacaktır.

Düğün Vagonu ile düğün mekanınızı dekore etmek için hayalini kurduğunuz çiçeklere sadece bir tıkla ulaşabilirsiniz. Düğün Vagonu’nun ilgili kategorisinden şehrinizin en iyi çiçekçilerine ulaşabilir, detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Hem zevkinize hem de bütçenize en uygun çiçekçileri karşılaştırabilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Düğün Vagonu hayatınızın en güzel yolculuğuna en güzel çiçeklerle eşlik ediyor.


Çiçekçiler Firmaları


Diğer İllerdeki Çiçekçiler Firmaları


Tüm Kategoriler