Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Vizesiz Balayı Destinasyonları

Balayı tercihinizde farklı destinasyonlar arıyorsunuz ama vize süreciyle uğraşmak istemiyorsanız vizesiz balayı noktalarını sizler için derledik.
Vizesiz Balayı Destinasyonları

Maldivler

Balayı denilince akla ilk gelen destinasyon olan Maldivler küçük mercan adalardan oluşan bir cennet ülkesi. Vize istememesi dolayısıyla oldukça popüler hale gelen Maldivlerde her adada bir otel bulunuyor. Bütçenize ve zevkinize göre seçeceğiniz otellerde cenneti yaşayabilirsiniz.

 


Mauritius

Vizesiz balayı destinasyonlarından olan Mauritius eşsiz doğal güzelliği ile tercih edilebilecek balayı noktalarından bir tanesi. Mercan adaları, beyaz kum ve tropik güzellikleri ile eşsiz bir cennet olan Mauritius balayı seçenekleriniz arasına girebilir.
Hong Kong

Hong Kong hangi mevsim giderseniz gidin sıcak bir iklime sahip olduğu için vizesiz balayı destinasyonları arayan çiftlerin tercihleri arasında yer alıyor. Tropikal bir mevsime sahip olan Hong Kong’a gitmişken “A Symphony of Lights” gösterisini izlemeden gelmeyin.

Seyşeller

Bozulmamış güzellikte bir doğa harikası arıyorsanız Şeyseller doğru tercih olacaktır. Cennet adası tanımına tam olarak uyan bölge bembeyaz kumsalları, gizli koyları ve tropik iklimiyle popüler hale gelen bir balayı noktası.Malezya

Yağmur ormanlarında yürüyüş veya masmavi denize dalmak. İkisi bir arada bir balayı için Malezya doğru tercih. Vizesiz giriş yapabileceğiniz Malezya yarımadasında unutulmaz bir balayı yaşayabilirsiniz.
Japonya

90 güne kadar vize istemeyen ülkeler arasında yer alan Japonya özellikle Tokyo şehriyle öne çıkan bir balayı destinasyonu. Doğal güzelliklerinin yanı sıra gece hayatı ve kültür turları ile balayı seçenekleriniz arasına girebilir.
Sri Lanka

Tropik cennet olan Sri Lanka vizesiz balayı destinasyonu arayan çiftler için bir seçenek olabilir. Tapınakları ziyaret ederken diğer yandan eşsiz kumsallarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tapınakları ve antik kentleri ziyaret edip fillere binmeyi unutmayın. Macera dolu bir balayı istiyorsanız Sri Lanka doğru tercih olacaktır.

Filipinler

Vizesiz balayı destinasyonu arıyorsanız Filipinler tercihleriniz arasına girebilir. Adalardan oluşan ülkede birçok etnik grup yaşadığından kültür gezisi yapmak isteyen veya bakir kumsalları ile cenneti yaşamak isteyen çiftlerin doğru tercihi olacaktır.
Tunus

Vize istemeyen ve ekonomik olarak uygun bir balayı destinasyonu arıyorsanız Tunus doğru tercih olacaktır. Çöl deneyimi yaşayıp masmavi denize dalmak unutulmaz bir balayı geçirmenizi sağlayacaktır.
 Balayı seçimini nasıl yapmanız gerektiğine karar veremediyseniz balayı seçme hikayesine göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler