Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Sophie Turner evlendi! İşte merak edilen gelinliği

Game of Thrones ‘un ünlü oyuncusu Sophie Turner üç yıldır birlikte olduğu şarkıcı sevgilisi Joe Jonas ile Fransa’daki Martinet Şatosu’nda evlendi
Sophie Turner evlendi! İşte merak edilen gelinliği


2 ay önce Las Vegas’ta evlenen Game of Thrones ‘un ünlü oyuncusu Sophie Turner üç yıldır birlikte olduğu şarkıcı sevgilisi Joe Jonas ile Fransa’daki Martinet Şatosu’nda evlendi. Nikah töreni sonrası davetlilerini Tourreau Şatosu’nda ağırlayan ünlü çift unutulmaz bir düğüne imza attı.

Game of Thrones hayranlarının merakla beklediği düğün basına kapalı olarak gerçekleştiği için Sophie Turner’ın gelinliği merak konusu oldu. Sophie Turner düğünün ertesi günü gelinliğini Instagram sayfasında paylaştı.

Sophie Turner’ın Gelinliğini Louis Vuitton’un koleksiyoncusu Nicolas Ghesquière hazırladı. İhtişamlı gelinliği göz doldursa da 23 yaşındaki genç oyuncunun hayranları yaşına uygun bulmadığı için oldukça fazla eleştiri oldu.

Louis Vuitton koleksiyonundaki A kesim şık gelinlik dantel detaylarıyla öne çıkıyor. Sade bir duvakla gelinliğini tamamlayan Sophie Turner ihtişamlı gelinliğinin aksine sade bir saç ve makyaj tercih etmiş.

Genç çifte Düğün Vagonu ailesi olarak mutluluklar diliyoruz.Hayallerinin gelinliği için ilham alan gelinlerimizi de buraya alalım.

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler