Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Özel Günlerde Gidilecek Restoranlar

Ankara'nın en iyi restoranlarını sizler için derledik
Özel Günlerde Gidilecek Restoranlar

Özel günlerde birçok çift nerede yemek yesek, hangi mekan daha şık, neresi daha lezzetli diye düşünür. Ankara’da kaliteli restoranları bulmak için birçok seçeneğiniz var. Düğün Vagonu ailesi olarak evlilik yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerinizde nereye gitsek diye düşünenler için Ankara’nın en iyi restoranlarını sizler için derledik.


Fige Restaurant

Fige Restoran Ankara’nın en şık restoranlarından bir tanesi. Romantik bir akşam yemeği planlıyorsanız Fige Restoran’ının muhteşem ambiyansı sizi büyüleyecek. İsterseniz bahçede isterseniz kapalı mekanda hoş bir müzik eşiğinde dünya lezzetlerini tatmak için Fige Restoranı tercih edebilirsiniz.


Fige Restoran hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Develi Restoran Ankara

Develi Restoran sadece Ankara’da değil İstanbul’da da oldukça meşhur bir mutfağa sahip şık bir restoran. İlk Develi restoran 1966 yılında açılmış ve günümüze kadar gelmiş. Gaziantep mutfağı seviyorsanız ve özel günlerinizde Ankara’da gidilecek şık bir restoran arıyorsanız Develi Restoranı tercih edebilirsiniz.

Develi Restoran hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Behzat Subaşı Restoran

Ankara’da hem et hem balık nerede yenir diye merak ediyorsanız Behzat Subaşı restoran doğru cevap olacaktır. Özel günleriniz için tercih edebileceğiniz Behzat Ankara’da pek çok şubesi bulunan şık bir restoran.


Behzat Subaşı Restoran hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Şehir Kebapçısı

Şehir Kebapçısı şehrin merkezinde konumu, lezzeti ve profesyonel kadrosuyla özellikle özel günleriniz için tercih edebileceğiniz şık bir restoran. Lezzetli yemekleri ve ambiyansı ile büyüleyen Şehir Kebapçısı özel günlerinizi unutulmaz kılıyor.


Şehir Kebapçısı hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Çalgan Et Lokantası

Ankara Çayyolu bölgesinden yer alan Çalgan Et Lokantası 1997 yılından bu yana hizmet vermekte olan kalitesi ile ismini duyurmuş bir restorandır. Özel günleriniz için tercih edebileceğiniz restoranda geniş menü seçeneği, profesyonel kadro ve güzel bir ambiyans eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz.

 

Çalgan Et Lokantası hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Ankara’da özel günleriniz de tercih edebileceğiniz en iyi restoranları sizler için derledik. Bu restoranlar arasından tercihinizi yapabilir ya da daha fazla mekana ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler