Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Nişan Tepsisi

Nişan tepsisi gerekiyorsa, nişan gününüz yaklaşıyorsa doğru yerdesiniz! Klasik nişan tepsisi ve modern nişan tepsisi modelleri Düğün Vagonu Dükkan'da!
Nişan Tepsisi


Nişan Tepsisi


Kız isteme töreni yaklaştıysa, kız isteme töreninde söz organizasyonu ya da nişan organizasyonu da yapmayı tercih eden çiftlerdenseniz, nişan tepsisi ihtiyacınız oluşmuştur. Peki nasıl bir nişan tepsisi? Nasıl bir söz tepsisi ya da yüzük tepsisi? Nişan tepsisi seçenekleri çok fazla, hangisini nerden almalıyım, ne kadar bütçe ayırmalıyım diye kendinize sormanız da çok normal. Düğün Vagonu ve DV Dükkan olarak, hangi nişan tepsisi sorunuzu aydınlatmaya çalışacağız.. Hadi başlayalım!

Nişan Tepsisi Nereden Alınır


Nişan tepsisi Düğün Vagonu Dükkan'dan alınır. Çünkü hem oluşturdukları nişan tepsisi setleri ile her tarza uygun ve zevkle sunum yapabileceğiniz sayısız seçenek var, hem de kendi nişan tepsinizi kendiniz oluşturabiliyorsunuz! Nişan makasınızı, yüzük yükselticinizi, çiçeğinizi ve hatta nişan tepsinizi tek tek kendiniz seçebiliyorsunuz. Üstelik Düğün Vagonu Dükkan ekipleri, sizin ve sözlünüzün isimlerini tepsinize yazarak, nişan tepsisini size özel kılıyorlar. Nişan davetiniz sonrasında da bu size özel hazırlanıp tepsinize yerleştirilen isimlikleri söküp, nişan tepsisini normal tepsi haline çevirebilirsiniz. 


Nişan Tepsisi Modelleri

Nişan tepsisi modelleri neler? Taşlı nişan tepsisi, kristal nişan tepsisi, aynalı nişan tepsisi, cam nişan tepsisi, gümüş nişan tepsisi, hangisi? Aradığınız soruların cevapları ve nişan tepsisi modelleri burada!


Ahşap Nişan Tepsisi


Nişan tepsisi için ahşap ya da kütük bir model tercih ederek nişanınıza şık ve doğal bir hava katmak istiyor olabilirsiniz. Kuru çiçeklerle süslenmiş bir ahşap nişan tepsisi nişan organizasyonunuza çok yakışacak. Bu nişan tepsisi ve daha fazlasını sipariş vermek için tıklayın!

                                                                   

Kristal Nişan Tepsisi


Nişan tepsisi konusunda klasik seven gelinlerin tercihi, taşlı nişan tepsileri. Bu modelde kuru çiçek kullanımı nişan tepsinize çok yakşacak. Kuşlı yüzük yükselticilerle tamamlanan kristal nişan tepsisi, nişan organizasyonunuza çok yakışacak. Taşlı nişan tepsisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

                                                                    


Cam Nişan Tepsisi

Cam nişan tepsisi arıyorsanız, modern bir nişan tepsisi arıyorsunuz demektir. Ve tam da aradığnız cam nişan tepsisi burada, Düğün Vagonu Dükkan'da!

                                                                    


Mermer Nişan Tepsisi

Mermer görünümlü nişan tepsisi bu sene çok moda! Nişanınızda kullanmak isteyeceğiniz çok şık bir nişan tepsisi seti! İsimlerinizin yazılacağı mermer görünümlü cam nişan tepsisini, nişan töreninizden sonra da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Detaylar ve sipariş vermek için, sizi buraya alalım.

                                                                     
 
 
Düğün bir yolculuk, Düğün Vagonu ve DV Dükkan, bu yolculukta yanınızda! Düğün için neye ihtiyacınız varsa Düğün Vagonu'nda!

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler