Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Nişan Dış Çekim Fiyatları

Nişan fotoğrafları dış mekan çekim fiyatlarını merak ediyorsanız, bu yazımızı okumalısınız. Hemen okuyun.
Nişan Dış Çekim Fiyatları


Stüdyo çekimlerinin pabucunu dama attıran dış mekan çekimlerinin tercih edilmesinde en büyük etken belki de fotoğraflarınıza farklılık ve özgünlük katmasıdır.
Fotoğrafçınızın yapması gereken; gün ışığının nimetlerinden en doğru biçimde yararlanıp kendinizi ait hissedeceğiniz ortamı sağlamaktır. Tabi profesyonel ekip ve ekipman da olmazsa olmaz bir diğer koşul.

Tüm yazılarımızda; dış mekan fotoğraf çekimi yerleri, dış mekan fotoğraf çekimini düğün günümü düğününüzden önce mi yapmalısınız? Dış mekan fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorsanız ortalama fiyatları vb. tüm bunlardan bahsettik ...

Peki Nişan dış çekim fiyatları ne kadar? Nişanınız için dış mekan çekimi yaptırmak isterseniz düğün fotoğrafçıları sizlere nasıl paketler sunuyorlar?

Öncelikle belirtmekte fayda var nişanınız için dış mekan çekimi yaptırmayı düşünüyorsanız düğününüz için ödeyeceğiniz fiyatlardan çok daha az bir bütçe ayırmanız yeterli olacak!

Nişan dış çekim fiyatlarına geçmeden önce kısaca dış mekan fotoğraf çekimi nasıl olur? 

İster düğününüz için, ister Save The Date çekiminiz için ister nişanınız için dış çekim yaptırmayı düşünüyorsanız dış mekan çekimleri için bilmeniz gerekenleri maddeler haline getirdik...

Bizim Konumuz Olan Nişan Dış Çekimi İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler:

1- Önem vermeniz gereken bir konu ile karşınızdayız:) Her şeyden önce ne tarz bir çekim istediğinize karar verip konseptinizi belirlemelisiniz.
2- Tercih edeceğiniz fotoğraf sanatçısı ile çok iyi iletişim kurmanız çok Önemli! En doğal en güzel fotoğrafla iyi iletişimden geçer..
3- Çekim saatinize fotoğrafçınız ile önceden karar vermelisiniz. Yaz saatleri için en uygun saat 16:00-18:00 saat aralığıdır bizden söylemesi...:)
4- Damat adayları yanlarında yedek gömlek, gelin adayları ise rahat bir yedek ayakkabı bulundurmalıdır.


  
Ankara'da Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri için sizi buraya alalım...

İstanbul'da ise nişanınız için dış mekan çekimi yapabileceğiniz yerler; Florya Sahili, Dolmabahçe Sarayı, Amcazade Yalısı, Dikilitaş, Hidiv Kasrı, Boğaz sahil hattı, Rumeli Hisarı, Galata Kulesi, Kız Kulesi, İstiklal Caddesi... Saymakla bitmez:)

Nişan Dış Çekim Fiyatları ve Önerimiz

 

Düğün Vagonu Öneriyor - Eren Özel Fotoğrafçılık


İşini özenle yapan, rahat iletişim kurabileceğiniz Fotoğraf sanatçısı Eren Özel sorularımızı yanıtladı...

Eren Bey'e Sorduk...

Nişan dış çekim paketinizde neler var ve Nişan Dış Çekim Fiyatınızı öğrenebilir miyiz?'Nişan dış çekimlerinde düğün dış çekimlerinden farklı olarak albüm ebatlarını biraz küçük boy yapıp fiyatı daha makul tutuyoruz, Bu da evlenme sürecinde maddi açıdan zorlanan çiftler açısından nişan dış çekimlerinin satın alınabilir cazip bir hizmet olmasını sağlıyor. Çiftlerin gözünde düğün dış çekimi olmazsa olmaz ancak nişan dış çekimi yaptırmak isteyen çiftlerimiz de azımsanamayacak kadar fazla. 
Örneğin düğün çekimlerinde 30x70cm, 30x80cm gibi büyük boy albümler kullanırken, Nişan çekimlerinde  30x50cm gibi daha küçük ebatlı albümler tercih ediyoruz.'

Örnek Paket İçerikleri.

30x50cm albüm
2 aile albümü
2 saat dış çekim
1 adet 50x70cm poster foto baskısı
Tüm çekilen dijitallerin teslim edilmesi.
Nişan Dış Çekim Fiyatı: 900 TL
 
30x50cm albüm
2 saat dış çekim
Tüm çekilen dijitallerin teslim edilmesi.
Nişan Dış Çekim Fiyatı:750 TL

Eren Özel Fotoğrafçılık hakkında detaylı bilgi için sizi buraya alalım.

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler