Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Mamak Düğün Salonları

Ankara Mamak düğün salonları incelemesiyle Mamak'ta aradığınız düğün salonunu kolayca bulabileceksiniz. Detaylar içeriğimizde.
Mamak Düğün Salonları


Mamak Düğün Salonları


Ankara düğün salonlarını araştırmaya başladıysanız sizi oldukça fazla seçenek karşılayacak. Farklı bütçelere göre, farklı taleplere göre; kimi kır bahçeli kimi kapalı bir salonda sayısız seçeneğiniz var. Bunca seçeneğin arasında kaybolmuş olabilirsiniz. Size karar vermenizde yardımcı olacak pek çok içeriğimiz var. Göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Düğün mekanı seçimi yaparken size kolaylık sağlaması adına birkaç noktada kararınızı vermeniz gerekiyor. İlk olarak nasıl bir düğün konsepti istediğinizi belirlemelisiniz. Kır düğünü mü yapacaksınız yoksa görkemli bir balo salonunda mı evleneceksiniz? Butik bir düğün yapmak istiyor da olabilirsiniz. Bu konuda kararınızı verirseniz Ankara düğün mekanları arasında yapacağınız aramadaki karmaşadan büyük ölçüde kurtulmuş olursunuz. Düğün Vagonu'nda yer alan kategoriler aradığınızı bulmanızda size fazlaca yardımcı olacak, göz atmayı unutmayın.Düğün konseptinize karar verdiniz. Şimdi yapmanız gereken hangi muhitte bir düğün yapmak istediğinize karar vermek. Anlaşacağınız düğün mekanının yeri farklı pek çok şeyle bağlantılı. Eğer düğün hazırlıklarınızı düğün mekanınızda yapacaksanız konuklarınızın ulaşımı dışında düşünmeniz gereken fazla bir şey kalmıyor. Ama gelin saçınızı ve makyajınızı yaptırmak için bir güzellik merkezine gidecekseniz, güzellik merkeziniz ve düğün mekanınız arasında çok fazla mesafe olması, gelinliğinizle yapmanız gerekecek uzun bir yolculuk sizi zorlayabilir. Bu önemli değil diyorsanız da zaman planlamanızı çok iyi yapmalısınız.

Düğün yapacağınız muhiti seçtiyseniz ve seçiminiz Mamak'sa bu içeriğimiz tam size göre.

Ankara Mamak düğün salonlarını bütün özellikleri ve fiyatlarıyla inceleyelim istedik. Bu içerik Mamak ilçesinde düğün yapmayı düşünen çiftlere oldukça faydalı olacak.

İncelemeye geçmeden önce, mamak düğün salonlarını kendi sayfalarından daha detaylı incelemek isteyenler için, linki buraya bırakalım.

Kayapa Düğün Salonu


Kayapa Düğün Salonu, Ankara Mamak'ta tercih edebileceğiniz çok güzel bir mekan. Uygun fiyatlarıyla bütçenize uyabilecek mekanda 800 kişiye kadar konuk ağırlayabilirsiniz. Yemekli bir düğün organizasyonu yapmayı düşünüyorsanız et, tavuk, balık ya da kokteyl menülerden tercih edebilirsiniz. Yemekli bir düğün yapmak istediğinizde kişi başı fiyat 0 - 50 TL arasında olacak. Kayapa Düğün Salonu'nda düğününüzü gerçekleştirirseniz mekan değiştirmeden after party yapma imkanına da sahip olacaksınız, mekan çiftlere after party yapma olanağı da sağlıyor. Doğum günlerinden mezuniyet balolarına, açılışlardan düğün organizasyonlarına kadar büyüklü küçüklü her türlü organizasyonunuzu Kayapa Düğün Salonu'nda gerçekleştirebilirsiniz.

Kayapa Düğün Salonu'na ulaşmak ve ücretsiz teklif almak için hemen tıklayın.Armoni Düğün ve Balo Salonu


Armoni Düğün Salonu, Mamak'ta düğün salonu arayanların uğrayabileceği bir başka güzel alternatif. 500 kişi civarı misafir ağırlayabileceğiniz Armoni Düğün Salonu'nda yemekli veya yemeksiz düğünler organize edebilirsiniz. Yemeksiz yapacağınız davetlerde ortalama paket fiyatı 3000 - 7500 TL arasında değişecek. Yemekli düğünler için ise 0 - 50 TL aralığında et, tavuk ya da kokteyl menülerden seçim yapabilirsiniz. Yemekli düğünleriniz Armoni Düğün Salonu kendi catering firmanızla anlaşma yapmanıza da izin veriyor. Düğününüz ya da diğer organizasyonlarınız için gerekli her türlü hizmeti sağlayan Armoni Düğün Salonu'nda organizasyonunuz bittikten sonra after party de yapma şansınız var.

Armoni Düğün Salonu'ndan ücretsiz teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz. Pırlanta Nikah Balo Salonları


Ankara Mamak'ta şehir manzarası eşliğinde birbirinden güzel organizasyonlar gerçekleştirebileceğiniz Pırlanta Nikah Balo Salonları kapalı alanda düğün yapmayı tercih edenlerin mutlaka bakması gereken bir düğün mekanı. Pırlanta Nikah Balo Salonları'nda 800'ün üzerinde misafirinizle hayallerinizdeki düğünü yaşayabilirsiniz. Kolonsuz, yüksek tavanlı geniş salonu küçüklü büyüklü her türlü organizasyonunuzu yapmanıza olanak sağlıyor. Düğün organizasyonunuzu Pırlanta Nikah Balo Salonları'nda yaptığınızda kendi düğün fotoğrafçınızla anlaşmanız mümkün. Et, tavuk ve kokteyl menüler içinden yapacağınız seçim kişi başı 0 - 50 TL arasında bir fiyata denk geliyor. Nikahınızdan ya da düğününüzden sonra after party yapmak istiyorsanız da mekan değiştirmenize gerek yok. Pırlanta Nikah Balo Salonları organizasyonlarınız için her hizmeti sağlıyor.

Pırlanta Nikah Balo Salonları'ndan ücretsiz teklif almak için hemen tıklayın.Melodi Teras Düğün Salonu


Melodi Teras Düğün Salonu Mamak düğün salonları içinde tercih edilen bir mekan olma özelliğine sahip. 500 kişi kapasiteli salonda küçüklü büyüklü her organizasyonunuzu en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yemeksiz düğünler için paket fiyatları 2000 - 5000 TL arasında değişiyor. Fiyatı değiştiren noktalardan en önemlisi düğününüzü hafta sonu mu hafta içi mi yapacağınız. Hafta içi günler için yapılan anlaşmalar elbette daha uygun fiyatlı oluyor. Eğer yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız 10 - 50 TL arasında değişen bir kişi başı fiyatla karşılaşacaksınız. Hem açık hem kapalı alana sahip Melodi Teras Düğün Salonu sizleri güzeller güzeli terasında ağırlamak için çok istekli. Melodi Teras Düğün Salonu'nda yapacağınız organizasyonlarınıza kendi düğün fotoğrafçınızı, catering firmanızı ve organizasyon firmanızı getirebilirsiniz. 

Melodi Teras Düğün Salonu'ndan ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen tıklayın.Melodi Düğün ve Balo Salonları


Melodi Düğün ve Balo Salonları Mamak'ta geniş kapasiteli bir salon olma özelliğiyle diğerlerinden ayrılıyor. 1000 kişilik kapalı alan kapasitesiyle görkemli balo salonu düğünleriniz için tercih edebileceğiniz bir mekan. Yemekli düğünler için kişi başı 50 TL'ye kadar bir bütçe ayırırsanız et, tavuk ve kokteyl menülerden seçim yapabilirsiniz. After party olanağıyla eğlencenize uzun süre devam edebileceğiniz Melodi Düğün ve Balo Salonları organizasyonlarınız için her türlü hizmeti sizler için sağlıyor. Otopark ve vale hizmeti ile misafirleriniz konforlu bir şekilde düğününüze katılacak.

Melodi Düğün ve Balo Salonları'ndan ücretsiz fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.Bianca Gemi Balo Nikah Salonu


Bianca Düğün Salonu, Mamak'ta çok geniş bir alana kurulmuş farklı ve konsept bir düğün salonu. Bianca'da yapacağınız organizasyonlarınıza kendi düğün fotoğrafçınızı, catering ve organizasyon firmanızı getirebilirsiniz. 5000 - 10000 TL arasında değişen yemeksiz düğün paketlerinin yanında yemekli düğünleriniz için ise kişi başı 30 - 80 TL civarında bütçe ayırmanız gerekiyor. Bianca'nın terasında şehir manzarasının tadını çıkarabilir, after party imkanıyla eğlencenize uzun süre devam edebilirsiniz.

Bianca Gemi Balo Nikah Salonu'ndan ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen tıklayın.Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler