Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

İmamoğlu'ndan Çifte Mazbatalı Nikaha Hoş Geldiniz

Çifte mazbatalı nikaha hoşgeldiniz diyen İmamoğlu'nun kıydığı, Can Özkan Okan ve Eser Göktuğ'un nikahlarına ünlüler akın etti. İşte detaylar..
İmamoğlu'ndan Çifte Mazbatalı Nikaha Hoş Geldiniz

İstanbul seçimlerini ikinci kez, üstelik de farkla kazanan Ekrem İmamoğlu, mazbatasını tekrar aldıktan sonra cübbesini giyerek ilk nikahını kıydı. Okan Üniversitesi yönetim kurulu üyesi Can Özkan Okan ile Flash TV yönetim kurulu başkanının kızı Eser Göktuğ görkemli bir törenle ve ünlü akınıyla evlendiler.İmamoğlu: 'Çifte Mazbatalı Nikaha Hoşgeldiniz'

Nikah törenine gelen konukları Çifte mazbatalı nikaha hoşgeldiniz diye selamlayan İmamoğlu, çiftten Mustafa Kemal Ataürk'ü bilen çocuklar yetiştirmelerini talep etti. Nikah töreni İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde güzel bir düğün otelinde yapıldı. İmamoğlu, düğünün yapıldığı otele Kılıçdaroğlu ile birlikte geldi. Nikahta kimler yoktu ki... CHP milletvekili Akif Hamzaçebi, Beşiktaş belediye başkanı ile Kadıköy belediye başkanları da nikahtaydı.Sorumluluk Büyük, Daimi Mutluluk Sözleşmesi

Konuklara neşeli bir akşam olsun diyen İmamoğlu '2 genç arkadaşımızın sorumlulukları çok büyük. Daimi mutluluk sözleşmesi gibi olacak bu' dedi. Gelin ve damada hiç bir baskı altında kalmadan birbirlerini eş olarak kabul edip etmediklerini soran Ekrem İmamoğlu, çiftten mutluluk dolu evet'lerini aldı.
Çiftin nikah şahitliğini Fenerbahçe spor klübü başkanı Ali Koç, Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM meclis başkanvekili Celal Adan ve Anadolu grubu onursal başkanı Kamil Yazıcı yaptı.Yuvanızda Da Her Şey Çok Güzel Olsun

İstanbul seçimlerine damgasını vuran her şey çok güzel olacak sloganını yeni evlenen çifte, iyi dilekleri için kullanan İmamoğlu, evlilik cüzdanlarını gelin Eser Göktuğ'a takdim etti.

Sanat, spor, medya dünyasından ünlülerin akın ettiği şık bir düğünle evlenen Eser Göktuğ ve Can Özkan Okan'a Düğün Vagonu olarak mutluluklar dileriz.

Her şeyin çok güzel olacağı yeni hayatınıza adım atma sırası sizdeyse düğün mekanınızı aramaya buradan başlayabilirsiniz.

Bütün Yorumlar (1)

Y & B
Yasemin & Berk
Düğün Tarihi : 14/09/2019
Çok yakışmışlar, İmamoğlunun kıyması da ayrıca güzel olmuş..
Yorum Yap

Tüm Kategoriler