Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

İlişkinizin Aşamalarına Göre Hediye Fikirleri

Ne kadar zamandır birlikte olursanız olun bu fikirler sevgilinize veya eşinize alacağınız doğru hediyeyi bulmayı yardımcı olacaktır inanın.
İlişkinizin Aşamalarına Göre Hediye Fikirleri

Yeni tanışmış olabilir veya bir kaç yıllık evli olabilirsiniz. İlişkinizin evresi ne olursa olsun ilham alabileceğiniz bir kaç hediye fikriyle geldik.

Yeni Tanıştıysanız: Kitap

İlişkinizin başındayken bir hediye almak gerçekten çok zorlayıcıdır. Burdaki en önemli nokta kesinlikle çok pahallı bir hediye almamaktan geçiyor. Onun sevdiği ve ilgilendiği konularla ilgili bir kitap, sevdiği bir yazarın yeni çıkmış olan kitabı mükemmel bir tercih olacaktır. Eğer sevdiği bir spor varsa o konuyla ilgili bir kitap yada yemek yapmayı seviyorsa değişik tariflerin olduğu bir kitap alabilirsiniz.


6. Ay: Etkinlik Planlayın


6. ay sonunda eşinizin artık neleri sevip sevmediği hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Aynı zamanda çift olarak da belli alışkanlıklar edinmiş olacaksınız. Bu sebeple bu aşamada en güzel hediye birbirinize olan bağlılığınızı pekiştirici bir hediye vermek olacaktır. Bu sebeple ilişkinizin 6. ayındaysanız beraber bir etkinlik planlayın. Yemek yapmayı seviyorsa beraber bir yemek kursuna gidin, sevdiği bir tiyatro oyunu bileti alın. Çok gitmek istediği bir sinema filminin ilk gösterimi güzel bir hediye olacaktır.


İlk Yıldönümü : Özel Bir Hediye

İlk yıldönümüzü kutluyorsunuz tebrikler! İşte özel bir hediye vermenin vakti geldi. Burada kesenin ağzını biraz açabilirsiniz. Güzel bir saat veya takı ile beraber "seni seviyorum"u unutmayın. Daha özgün birşey düşünüyorsanız bir anı defteri yapıp ilk resminizden bu zamana kadar olan bir albüm yapabilirsiniz. Burda önemli olan ona olan bağlılığınızı göstermeniz.
Yeni Nişanlı : Ekonomik Bir Hediye

Yakın zamanda düğününüz olacağından yeni nişanlıykan biraz bütçenize dikkat etmelisiniz. Örneğin yeni evinizde yapmanız için bir puzzle veya kutu oyunu güzel bir hediye fikri olabilir.Yeni Evli: Duygusal Bir Hediye

İşte dönüm noktanız. Öncelikle artık evli olduğunuz için ortak bütçeye sahipsiniz. Bu sebeple bunu önceden konuşun ve bütçeniz doğrultusunda bir hediye almayı planlayın. Hediyeniz mutlaka duygusal olsun. Örneğin hayvanları seviyorsa bir barınak ziyareti gerçekleştirip bakıma muttaç bir köpeği evlat edinebilirsiniz. Daha somut bir hediye almayı planlıyorsanız içine bir aşk mektubu eklemeyi unutmayın.İlk Evlilik Yıldönümü : Kişisel Bir Hediye

İlk evlilik yılınız ne kadar çalkantılı geçti değil mi? Bunu kutlamak gerekiyor. İlk evlilik yıldönümü hediyeniz kesinlikle kişisel bir hediye olmalı. Sevdiği bir parfüm veya gösterişli bir mücevher doğru seçim olacaktır. Hatta kesenin ağzını açmak istiyorsanız bir arabaya ne dersiniz?Beşinci Evlilik Yıldönümü : Eviniz İçin Bir Hediye

Artık evlililiğiniz ve ilişkiniz oturduğu için eviniz için bir hediye almayı düşünebilirsiniz. Örneğin eşinizin çok sevdiği bir mutfak aleti veya oyun konsolu doğru tercih olabilir.Onuncu Evlilik Yıldönümü : Bir MaceraArtık maddi şeyleri unutup deneyimlere odaklanma vakti geldi. Eşinizle birlikte çok istediğiniz tatil planını yapmaya ne dersiniz. Gitmek istediği bir ülkedeki en iyi otele rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çift masajı, bol bol güzel yemek ve gezme... Ayrıca macera tutkunuysanız değişik lokasyonlara gezi planlayabilirsiniz. Maddi olarak imkanınız varsa Afrika gezisi, yamaç paraşütü veya rafting yapmaya ne dersiniz? Tabi eğer çocuklarınız varsa büyükanne ve büyükbabalarından onlara bakmasını rica edin ve birlikte unutulmaz bir deneyim yaşayıp yeni şeyler yaparak aşkınızı canlı tutun.En iyi 5 yıldönümü hediyesi için tıklayın!

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler