Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Gelin Sabahlığı

Gelin sabahlığı çok moda, sana özel tasarlanmış gelin sabahlığınla düğün gününe hazırlanman çok güzel olacak!
Gelin Sabahlığı

Gelin Sabahlığı


Gelin sabahlığı şu anda çok moda! Sizin de anılarınızda ve düğün fotoğraflarınızda yer alacak ve sonrasında evinizde kullanabileceğiniz kaliteli yumuşak saten kumaştan bir gelin sabahlığınız olmalı. Hadi gelin sabahlığı konusunu inceleyelim!

En güzel gelin sabahlıklarını buradan detaylıca inceleyebilir ve hızlıca siparişinizi verebilirsiniz.

İsme Özel Gelin Sabahlığı

İsme özel gelin sabahlığı, düğün hazırlık sürecinde yaşadığınız anları ölümsüzleştirmenize yardımcı olacak. Tamamen sizin tarzınızı yansıtan gelin sabahlığınıza isminiz damga vuracak. 

Gelin Sabahlığı Seti


Gelin sabahlığı isteyen gelinlerin çoğu, iç elbisesi, bride tacı ve bride terliği ile set halinde kullanmak istiyor, gelin sabahlığı seti almak istiyor. En güzel gelin sabahlığı seti için sizi buraya alalım..

Gelin ve Nedime Sabahlığı


Nasıl ki gelinler yalnız değil, nedimeleri var, gelin sabahlıkları da yalnız olmuyor. Gelinler gelin sabahlıklarını alırken, en yakın arkadaşları ve yakın akrabaları için de nedime sabahlıkları alıyorlar. Düğün günü hep beraber hazırlanıyorlar ya da bekarlığa veda partilerinde güzel pozlara imza atıyorlar. Nedime sabahlığı nerden alınır sorusuna Düğün Vagonu Dükkan cevabını verelim, hemen tıklayın!

Gelin Sabahlığı Instagram


Gelin sabahlığı kişiye özel bir ürün olduğu için, bir çok gelin instagram üzerinden arıyor. Gelin sabahlığı instagramInstagramda gelin sabahlığı arıyorsanız tıklayın!

Kişiye Özel Gelin Sabahlığı


Gelin sabahlığı çok moda evet ama onu bu kadar moda yapan şey kişiye özel olması. Gelinin isminin ve zevkinin tamamen yansıyabileceği bir alan burası. Nakışlı gelin sabahlığı ya da baskılı gelin sabahlığı mı, beyaz gelin sabahlığı mı mor gelin sabahlığı mı yoksa pembe gelin sabahlığı mı, bunun gibi gelinlerin kendi zevklerini yansıtabilecekleri bir alan burası. Kişiye özel gelin sabahlığı, tamamen geline özeldir ve gelinin zevklerini yansıtır.

Gelin Sabahlığı Tesettür


Gelin sabahlığı sadece başı açık gelinler için üretilmiyor. Düğün Vagonu Dükkan, tesettürlü gelinleri de düşündü. Yere kadar uzanan tek parça ve uzun sabahlıkla, tesettürlü gelinler de istedikleri gelin sabahlığına sahip olabilecekler. Gelin sabahlığı tesettür için de tüm modeller uygulanabiliyor.

İsme Özel Gelin Sabahlığı Tüylü


İsme özel gelin sabahlığı tüylü, gelin sabahlığında tüy seven ve biraz iddialı görünmek isteyen gelinlerin tercihi. İstenilen tüm nakış ve baskılı gelin sabahlığı modellerine tüy eklenebiliyor. Biraz maliyeti artırsa da, bazı gelinlerin tercihi kesinlikle isme özel gelin sabahlığı tüylü! İsme özel gelin sabahlığı tüylü modellerini incelemek ve sipariş vermek için hemen tıklayın.

Bride Sabahlık


Gelin sabahlığı kişiye özel yapılabilir ama bir de sadece düğüne hazırlanırken arkasında bride yazan bir bride sabahlık giymek isteyen, isim yazdırmak istemeyen gelinler var. Ya da gelin sabahlığı işini son ana bıraktığı için isim yazdırmadan da olur diye düşünen gelinler için bride sabahlıklar. Bride sabahlıkları detaylıca incelemek için tıklayın. 

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler