Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri etkilemek aslında çok kolay. Detaylar için okumaya devam edin.
Erkekleri Etkilemenin Yolları

Kadınların beyinlerinin iletişimle ilgili bölümleri erkeklerin beyinlerindeki ilgili bölümlere göre çok daha büyük ve aktiftir. Aynı zamanda diğer bir insanın duygu ve düşüncelerini anlamayı -yani empati kurmayı- sağlayan ayna nöronlarının sayısı da kadın beyninde belirgin şekilde daha fazladır. Bu sayede kadınlar iletişimde ve diğer insanları anlamada erkeklere nazaran çok daha başarılıdırlar.Erkekleri Etkileme Yolları


Peki neden biz kadınlar her konuda öne çıkmayı başarırken erkekler konusunda neden bu kadar arka planda kalıyoruz? Bu yazımızda erkekler konusunda arka planda kalmaya son veriyoruz. Gelin erkekleri nasıl etkileyeceğimize bakalım!

1- Kendinize Güvenin 

Her ne kadar erkekler zeki kadınlardan korkar deseler de aslında erkekler kendine güvenen, zeki ve ayakları üstünde duran kadınları hep çekici bulmuşlardır.

2- Erkeğin Üstüne Çok Düşmeyin 

İlişkide iki tarafın da kendine ait bir alanı olabilmesi çok önemli. Erkekler de ilgiden çok hoşlanıyor olsalar da bunun aşırıya kaçmasından hoşlanmazlar. 

3- Gizemli Olun

Bırakın o sizi çözsün ve anlamaya çalışsın. Her şeyi oturup da anlatacağım diye uğraşmayın.

4- Onu Köşeye Sıkıştıracak Sorular Sormayın 

Diyelim ki ilk buluşmanız daha oturur oturmaz ona "Hakkımda ne düşünüyorsun?", "İlişkimizle ilgili ciddi mi düşünüyorsun?" gibi onu köşeye sıkıştıracak sorular sormayın. Yoksa anında kaçmak ister, bizden söylemesi. 

5- Konuşurken Gözlerinin İçine Bakın

İnanın bu işe yarayacaktır. Bilimsel açıklamaya göre 2 dk boyunca birbirinizden gözlerinizi ayırmadıysanız bilin ki doğru yoldasınız. Gözler ona ne kadar değer verdiğinizi hissettir karşı tarafa.

6- Pozitif Olun ve Espri Yapın

Hiçbir erkek yanında suratı asık bi kadın bulmak istemez. Tadında esprilerle buluşmanızı güzelleştirebilirsiniz.

7- Olduğunuz Gibi Görünün Yapmacık Olma Daima Doğallıktan Yana Olun

Her zaman duygularınızı ve düşüncelerinizi açıkça ifade edin. Doğal davranmanız hissetmediğiniz gibi davranmanızdan kat kat iyidir. 

8- Makyajınız Doğal Olsun Abartıdan Kaçının

Abartılı olmaya gerek yok. Doğal güzelliğinizi sergilemeniz yeterli. 

9- Temiz Olun

Kıyafetleriniz temiz ve ütülü olsun. Saçlarınız temiz olsun ve bakımını eksik etmeyin. Unutmayın her kadın güzeldir sadece kendine vakit ayırmayan kadın vardır.
Dişlerinizi fırçalamayı ise sakın unutmayın. Ağız kokusuna dikkat!

10- Sevecen Görünme Niyetiyle Kendinizi Onun Annesi Rolünde Bulmayın

Erkekler dominant karakterli kızlardan daha çok uyumlu, yanında huzur buldukları, kendilerine şefkat gösterecekleri kızlarla olmayı tercih ederler. Bu doğrudur ama bir yere kadar. Sakın bir erkeğin annesi rolüne soyunmayın. Emin olun, bir süre sonra size duyduğu ilgi azalacak size sevgili değil bir arkadaş gibi davranmaya başlayacak ve ilişkiniz eski heyecanını kaybedecektir.

11- Dünden Hazır Gibi Görünmeyin

O her aradığında ona koşmayın. Hatta mümkünse arada birde olsa sizi aradığında ilk çalışında telefonu açmayın, şu an meşgulüm, bu gün buluşmak için müsait değilim, türünde cümleler kullanmaktan çekinmeyin. Bu onu size daha çok yaklaştıracaktır. Öyle her çağırdığında koşarak giderseniz, dünden razıymış diye düşünebilir. Ama abartmayın, unutmayın fazla naz aşık usandırır.

Erkeğinizi etkilediyseniz ve işler ciddileştiyse düğün hazırlıkları başlasın! En güzel düğün mekanları için buraya tıklayın!

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler