Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Düğüne Davet Etmemeniz Gereken 5 kişi

Düğün davetli listesi oluşturmak işin en zor kısmı biliyoruz. Davet etmeniz gereken kişilerin yanı sıra davet etmemeniz gereken kimler var merak ediyor musunuz ?
Düğüne Davet Etmemeniz Gereken 5 kişi


Düğün davetli listesi
oluşturmak oldukça zor bir iş. Davet etmeniz gereken kişileri unutmamak için ince eleyip sık dokumak fazlasıyla önemli. Peki ya düğüne davet etmemeniz gereken kişiler kimler? Düğünde herhangi bir tatsızlık yaşamamak veya tedirgin olmamak için davet etmekten kaçınmanız gereken kişiler var. Düğününüze çağırmamanız gereken 5 kişiyi öğrenmek için hemen okumaya başla!Eski SevgilinEvet dostça ayrılmış olabilirsiniz ancak eski sevgilinizi düğününüze davet etmek doğru bir tercih olmayabilir. Özellikle eski sevgilini tanıyan arkadaşların için eski sevgilin ve yeni eşinin bir arada olması biraz tuhaf olabilir. Ayrıca o gün kafa karışıklığı yaşamak istemezsin değil mi ? Ancak eski sevigilinle aynı arkadaş çevresine dahilseniz ve çok yaşanmışlıklarınız yoksa davet edebilirsiniz ama nişanlınıza bunun bilgisini vermeden davet etmenizi önermiyoruz.

Samimi Olmadığın İş Arkadaşların


Düğün davetli listene iş arkadaşlarını eklemek zorunda hissediyorsan hissetme. Unutma bu bir iş toplantısı değil senin düğünün. Düğünde samimi olduğun arkadaş ve akrabalarınla mutluluğunu paylaşmalısın. Zoraki orada bulunan ve düğünün enerjisini bozacak hiç kimse oraya davet edilmemeli unutma!

Sürekli Drama Yaratan ArkadaşınızDüğününüzün eğlenceli olması sizin büyük isteğiniz biliyoruz. Ama özel gününüzde arkadaşınız dramalarıyla uğraşmak istemezsiniz değil mi? Sürekli erkek arkaşının yasını tutan ve böyle mutlu bir günde bile somurtup oturan bir arkadaş en mutlu gününüzü rezil edebilir inanın. Düğününüze kıskanç ve mutsuz arkadaşlarınızı davet etmemenizi öneririz.

Sarhoş Olma Potansiyeli Olan Arkadaşın
Özelikle içkili bir düğün planlıyorsan kesinlikle böyle kişilerden uzak dur. O gün sarhoş olup etrafa saldıracak ve düğünün enerjisini bozacağına inandığınız kişileri davet etmemelisiniz. Özellikle sarhoş olunca sinirlenen ve kavga çıkarma potansiyeli olan kişiler en
güzel gününüzü rezil edebilir unutmayın.

Gerçekten Davet Etmek İstemediğin BiriEvet arkaşınızın kuzeninin kardeşinin eşi... Of yazarken bile yorulduk. Bu tarz tanımakta bile güçlük çektiğiniz ama sırf yakınınızın yakını diye davet etmeyi düşündüğünüz kimseyi davetli listenize eklemeyin. İnanın o günde mutluluğunuzu paylaşacak ve sizinle mutlu olacak insanlar görmekten keyif alacaksınız. Bu sebeple düğününüzde görmek istemediğiniz kimseyi davet etmeyin.

Düğün davetli listenizi oluşturduysanız sıra düğün davetiyesine karar vermeye geldi. En orjinal fikirler için şehrindeki en iyi davetiye firmaları işte burada...

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler