Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Düğün Salonu

Düğün salonu seçmeniz için nedenleri yazdık. Keyifle okumanızı dileriz...
Düğün Salonu

Ankara da son yıllarda düğün salonlarının artışı hem olumlu hem olumsuz sonuçları beraberinde getirdi.
Olumlu tarafına bakacak olursak sizin de tahmin edeceğiniz gibi alternatiflerinizin çoğalması ile kendi zevkinize ve bütçenize uygun düğün salonunu bulmanız daha kolay olacak diyebiliriz. Çeşitliliğin fazla olduğu bir markette istediğinizi almanın keyfi gibi bir benzetme ile yazımıza devam edelim:)

Ancak aslına bakarsanız düğün salonlarında ki kontrol edilemez artışın olumsuz tarafları biraz daha fazla diyebiliriz. Bu yoğunluk içinde işini profesyonel yapan firmaları bulmak da bir hayli zor olacak... Belki de düğün vagonu ekibi olarak en çok bu noktada size yol gösterici olacağız. Çünkü biz anlaşma yaptığımız tüm firmalar ile teker teker görüşüyoruz... Size sunmadan önce firmanın isteklerinizi ne kadar karşılayabileceğini küçük sorularla belirliyoruz. Ve her şeyden önce, olası bir sıkıntı yaşadığınızda muhatap olabileceğiniz bir yetkilinin olup olmadığını önemsiyoruz.

Sitemiz üzerinden tercih edeceğiniz düğün salonları hakkında genel bilgilere ulaşabilirsiniz. Görüşmeye değer bulduğunuz düğün salonlarına taleplerinizi sorabilir, daha ayrıntılı bilgi için onları arayabilirsiniz. Düğün Mekanı Seçerken Bilinmesi Gerekenler adlı yazımız da size bu konuda yardımcı olacaktır.

Bu yazımızda sizlere düğün salonu seçmeniz için nedenleri maddeler halinde yazacağız.

 Düğün Salonu Tercih Etmeniz İçin 4 Neden 

1- Bütçe!


Harcamalarınızın oldukça yoğun olduğu bu dönemlerde düğün salonu yerine bir otel ile ya da balo salonları ile anlaşmanız bütçenizin daha fazla zorlanmasına neden olacaktır.

2- Limonata, Pasta İstemiyorum!

Limonata pasta istemiyorum mu diyorsunuz? Evet eskiden düğün salonu mantığı sınırlı alternatiflerin olduğu mekanlardı. Endişe etmeyin artık düğün salonları sizin isteğinize göre organizasyonlar sunacak tecrübeye sahipler.

3- Kurumsallıktan Uzaklaşmak Size İyi Gelecek!
 Düğün salonları dışında kalan tercihler de kurumsallık esas olduğundan olan düzeni koruyabilmek adına bazen sizden istedikleri sizin strese girmenize neden olabiliyor. Örneğin organizasyonun bitiş saatinde hiçbir esnekliğin olmaması, davetli listesinde en fazla verilen yüzde 5 opsiyon payı, kısacası onların olan kurallarına uymak zorunda olmanız... Kurallardaki esneklik stresinizi azaltacak ve olası bir problem yaşandığında düğün salonu sahipleri tarafından çok daha anlayışla karşılanacaksınız...

4- Çok Daha Kısa Süre!
Hiçbir şey kusursuz değildir mantığı ile çok daha kısa sürede organizasyonunuz hazırlanmış olacak ve size düşen doyasıya gecenin tadını çıkarmak olacak... 

Tüm düğün salnlarımız için sizi buraya alalım.

 

 

 

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler