Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Düğün Paketleri

Gelin ve damat adayları için özel fiyatlandırma ve ödeme kolaylığı yapıldığı için çok tercih edilen mobilya düğün paketlerini sizler için inceledik.
Düğün Paketleri


Mobilya düğün paketleri evlenecek çiftlere tüm mobilya takımlarından oluşan bir paket anlamına gelir. Yatak odası, yemek odası, oturma grubu hatta perde ve mutfak masası gibi birçok ihtiyaç özel fiyat avantajı ve taksit olanaklarıyla ile gelin ve damat adaylarının beğenisine sunuluyor. Hepsi bir arada olduğundan hem firmalar sürümden kazanıyor ve uygun fiyat belirliyor hem de gelin ve damat adayları tek tek gezip yüksek fiyat vermektense bütün evini bu paketlerle oluşturuyor.
Mobilya Düğün Paketi Neler İçeriyor?

Mobilya düğün paketlerinde zevkiniz ve bütçenize göre isterseniz klasik isterseniz modern takımlar tercih edebilirsiniz. Yatak odası takımında karyola, komodin, dolap, yatak gibi parçalar bulunur. Yemek odasında yemek masası, konsol, sandalyeler olurken koltuk takımlarında ise koltuk, kanepe orta sehpadan oluşur. Bu paketlerin yanı sıra birçok firma mutfak masa sandalye, ,perde hatta çeyizlik ürünlerde sattığı için bütün evinizi uygun fiyata döşemeniz mümkündür.

Mobilya Düğün Paketi Fiyatları

Düğün paketlerini isterseniz sadece tek bir takım olarak alabilir isterseniz bütün oda takımları ile beraber alıp toplu alım indiriminden yararlanabilirsiniz. Ancak size önerimiz reklamlardaki ucuz fiyatlara aldanıp kolay yıpranan modellerden uzak durmanız. İsmi bilindik ve garantisi olan firmalardan tercih yapmanızı tavsiye ediyoruz.Düğün Paketleri Avantajları 

Yeni evlenecek çiftlerin çok fazla masrafı oluyor. Bu masrafların en büyük kısmını da ev mobilyaları oluşturuyor. Bu sebeple tüm mobilya ihtiyaçlarınızı bir arada bulabileceğiniz firmalardan düğün paketi tercih ediyor olmanız sizin için avantaj sağlayacaktır. Bunun yanı sıra birbiriyle uyumlu mobilyalar olması açısından aynı yerden alışveriş yapmak önemlidir. Her şeyi tek bir yerde bulabileceğinizden hem zaman hem de fiyat tasarrufu sağlayarak evinizi döşeyebilirsiniz.

Düğün Paketleri Dezavantajları

Düğün paketi almanın tek dezavantajı evinizde farklı kombinasyonlar sağlamak istemeniz olabilir. Örneğin tasarım ürünler satın almak istiyorsanız paket dahilinde almanız zor olacaktır. Ancak her koşulda uygun fiyatlı ve şık mobilyalar istiyorsanız mobilya firmalarının paketleri öğrenip tercih yapmanızı tavsiye ediyoruz.Evlilik sürecinde sizi en çok zorlayacak kalem kuşkusuz mobilya seçimidir. Arzu ederseniz paket dahilinde akın arzu ederseniz farklı firmalardan kendi kombinasyonunuzu oluşturun. Size vereceğimiz en önemli tavsiye ürünlerin kalitesi ve garantili olmasıdır. Eğer ev dekorasyonu ile ilgili aklınızda soru işaretleri varsa bu yazımız tam size göre. Mutluluklar diliyoruz.

 

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler