Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Düğün Mekanı Kampanyaları

Düğün yapmak zor ve masraflı, düğün mekanı tutmak da öyle.. Düğün mekanı kampanyalarından nasıl faydalanabileceğinizi yazdık. Haydi, bütçe zamanı!
Düğün Mekanı Kampanyaları

Düğün yapmak zor, biliyoruz. Ve ortalama bir düğünde en çok harcanan para düğün mekanına harcanıyor. Düğününüzün kalitesinden ödün vermeden düğün mekanı harcamanızı mümkün olduğunca düşürmenin bazı yolları var. Gelin birlikte inceleyelim bu methodları.
Düğün bütçenize katkıda bulunacak bu tüyoları uygulamadan önce düğün mekanınızı bulmanız gerekiyor, hala bulamadıysanız sizi böyle alalım..


Düğün Mekanı İle Pazarlık


Düğün mekanı seçeneklerini gezdiniz ve nişanlınızla birlikte birinde karar kıldınız. Öncelikle mutlaka düğün mekanınız ile pazarlık yapmalısınız. Düğün mekanları düğün anlaşmanız için genellikle size pazarlık payı olan fiyatlar söylerler.  Genellikle yapacağınız bu pazarlıktan bütçenize faydalı olacak bir indirim kazanırsınız.

                                                        


Ancak bazen bazı düğün mekanları pazarlık kapısını kapalı tutarlar. Bu durumda Düğün Vagonu olarak önerimiz, eğer fiyatı indiremiyorsanız, o zaman düğün mekanından alabileceğiniz ekstra hizmetleri ve hediyeleri almaya çalışın. Bazı düğün mekanlarında karşılama kokteyli, düğün orkestrası veya düğün pastası gibi ek hizmetleri; bazılarında ise düğün gecesi konaklama hizmeti, gelin hamamı ya da gelin ve damatlara özel SPA hizmetleri, hatta bazı zincir otellerdeyse balayı tatilinin tamamını düğün anlaşmanıza dahil ettirebilirsiniz. Bu yüzden düğün mekanlarının hem fiyatlarını hem de fiyata dahil olan ve olmayan hizmet ve ürünlerin karşılaştırmanızı şiddetle öneririz. Bu gibi ek hizmetleri düğün mekanı anlaşmanıza dahil ettirmeniz de düğün bütçenize katkıda bulunacaktır.


Düğün Mekanı İndirimleri


Düğün Vagonu neden var? Düğün yolculuğunda sizin yanınızda olabilmek için. Biz sizin için bütün düğün mekanlarını (kır düğünü mekanlarını, balo salonlarını, düğün salonlarını, nikah salonlarını, düğün otellerini ve düğün sonrası yemeği veren restaurantlarını) tek tek gezdik, hem sizin detaylı tanımanızı sağlamaya çalıştık, hem de sizin için hepsinden Düğün Vagonu çiftlerine özel %10 ile %50 arası değişen indirimler aldık. Bu indirimleri takip etmeniz, düğün bütçeniz için çok yararlı olacaktır. Fırsatlar bölümümüzden düğün mekanı indirimlerini takip edebilirsiniz.

                                                        


Kış Düğünleri ve Haftaiçi Düğünleri Uygun Fiyatlıdır


Beğendiğiniz düğün mekanına bütçeniz el vermiyorsa, yine de o düğün mekanında düğünüzü yapmanın bir yolu var. Örneğin eğer bir balo salonu veya düğün salonuysa, yani kapalı bir salonsa, yaz düğünü yerine masal gibi bir kış düğünü yapabilirsiniz. Üstelik çeyiz alışverişlerinde de kışın her ürün yaza göre daha uygun fiyatlıdır. Düğün mevsimi için romantik kış aylarını kullanmanız bütçeniz için doğru bir tercih olacaktır. Düğün mekanının kendisini uygun fiyatlı seçmek de yine kısıtlı bütçe ile düğün yapmanız için uygun bir seçenek. Düğün Salonları kategorisinden bütçenize uygun düğün salonlarını bulabilirsiniz.

                                                                      

Bir başka yöntem, hafta sonu yerine düğününüzü hafta içi yapmanız. %20 hatta %30'lara varan bir düğün mekanı indiriminden bahsedebiliriz. Peki bir kır düğünü mekanına aşık oldunuz, ve mutlaka hafta sonu yapmak istiyorsunuz ama bütçeniz bunu karşılamıyorsa ne yapabilirsiniz. O zaman gündüz düğünü sizin için aranan cevap olabilir. Güzel bir kır bahçesinde cumartesi öğlen konuklarınızla ve sevdiklerinizle bir kokteyl düğünü, üzerine de sadece yakın arkadaşlarınızla after party kulağa çok hoş geliyor!

Kış düğünü yapmanız için sebepleri burada yazmıştık, okumak isteyebilirsin..

Önemli Not: Siz birbirinizi sevin, gerisi hallolur...

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler