Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Düğün Günü Pişmanlıklarından Nasıl Kaçınabilirsiniz?

En özel gününüzle ilgili pişmanlık yaşamamak için yapmanız gerekenleri sıraladık!
Düğün Günü Pişmanlıklarından Nasıl Kaçınabilirsiniz?


Düğününüzün hazırlık sürecinde çok fazla detayla uğraşmak zorunda kalmanız normal. Geriye dönüp baktığınızda düğününüzle ilgili değiştirmek isteyeceğiniz detaylar olabilir. Çok basit önlemlerle düğününüzle ilgili pişmanlık yaşamaktan kaçınabilirsiniz. Düğün Vagonu olarak önceliğimiz sizlerin kusursuz bir düğün yaşaması. Düğün gecenizin kusursuz geçmesi ve sonrasında pişmanlık yaşamamanız için sizin için derlediğimiz önerilerimize göz atmaya ne dersiniz?

Önceliklerinizi belirleyin.Düğün planlamasına başlamadan önce çift olarak oturup önceliklerinizi belirlemeli ve bir düğün bütçesi planlaması yapmalısınız. Böylece sizin için en önemli olan detaylara odaklanabilir ve hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Unutmayın, her düğün eşsizdir. Başka düğünlerde yapılanlar değil sizin düğününüzde ne istediğiniz önemli. Düğünde olmazsa olmazlarınızı belirleyin, istekleriniz konusunda net olun ve harekete geçin. 

Önceliklerinizi hayata geçirmekte bu organizasyon firmaları size yardımcı olabilir.

Bütçe planlaması yaparken önceliklerinizi göz önünde bulundurun.Düğün bütçesi planlamanızı yaparken ağırlığı sizin için en önemli olan harcamalara verebilirsiniz. Elbette paranızın tamamını tek bir harcama kalemine yatırın demiyoruz ancak örneğin sizin için en önemli şey düğün mekanıysa ona daha fazla pay ayırabilirsiniz. Düğünle ilgili öncelik sıralaması yaparak düğün bütçenizi de bu sıralamaya göre paylaştırabilirsiniz. Düğün bütçenizi azaltmak istiyorsanız sınırlı bütçeyle düğün yapmanın püf noktalarına göz atabilirsiniz.

Davetli listeniz üzerine kafa yorun.Davetli listesi hazırlamak düğün hazırlığı yaparken en zor gelen şeylerden biri. Bir bakmışsınız elinizde yüzlerce kişi var. Davetli listenizi hazırlarken düğününüzü yapacağınız düğün mekanını ve düğün bütçenizi göz önünde bulundurmanız çok önemli. Bu özel gününüzde yanınızda olmasını en çok isteyeceğiniz insanları belirlemek zorlu bir süreç olacak ama böylece daha sonra yaşayacağınız pişmanlıkların önüne geçeceksiniz. Davetli listenizi hala hazırlamadıysanız ya da nasıl hazırlayacağınızı bilmiyorsanız sizi buraya alalım.

Unutmayın, öncelikli olan sizsiniz!Düğününüzü planlarken unutmamanız gereken en önemli şey bütün bu düğün hazırlığının sizin için yapılıyor olduğu. Müstakbel eşiniz ve siz bütün bu düğün hazırlığı sürecinde her şeyden değerlisiniz. Ne isterseniz giyin, nerede olmak istiyorsanız orada olun. Konuklarınız sizin mutlu olduğunuz yerde mutlu olacaktır. Mutluluğunuzu gölgeleyecek şeylere izin vermeyin.

Düğün günü pişmanlıklarınızdan kaçınmak için bir profesyonelden yardım almanız gereken 5 konu için tıklayın!

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler