Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ
Erkekleri etkilemek aslında çok kolay. Detaylar için okumaya devam edin.
Yeni bir hayata adım atarken sevdiğiniz insanın en değer verdiği insana, sevgili kayınvalidelerinize nasıl davranmanız gerektiği konusunda tavsiyelerimizi paylaştık. Keyifle okumanızı dileriz...
Düğün hazırlıkları damatlar için biraz daha karmaşık olabiliyor. İşte bu sebeple damatların tercih etmesi gereken en iyi aksesuarları damatlar için derledik.
Ayakkabı tercihiniz şık bir damat olmanız için oldukça önemli! Önerilerimizi sizin için yazdık..
Biraz da damatlar ile ilgilenmek istiyoruz... Bu yazımız sizin için...
Damat saatleri damatlara verilen en özel düğün hediyesidir. Sizde hangi model damat saati seçeceğinize karar veremediyseniz bu yazımız sizler için.
Artık klasik damat kombinlerinden sıkıldıysanız en güzel damat kombinlerini sizin için derledik..
Her ne bütçeye sahip olursanız olun evlilik bütçenizi sarsacaktır. Bu noktada devreye giren evlilik kredisi ile her bilgiyi sizin için derledik.
Uzun ve sağlıklı bir evliliğin sırrı, büyüklerimizin tavsiyelerinde saklı!
Evliliğiniz yıpranmadan, çok uzun süreli sağlıklı bir ilişki yaşamak ister misiniz? Ritüel önerilerimizi mutlaka okumalısın.
Dünyada yazılan ilk aşk mektubunu okumak ister misin? Sen hiç aşk mektubu yazdın mı:)? Ya da aşk mektubu yazacak kadar istedin mi birini?
Ne kadar zamandır birlikte olursanız olun bu fikirler sevgilinize veya eşinize alacağınız doğru hediyeyi bulmayı yardımcı olacaktır inanın.
Erkeklerin kadınlardan beklentileri nelerdir? Gerçekten erkekleri tanıyor muyuz? Doğru bildiğimiz ama yanıldığımız kim bilir ne çok şey var... Hepsi bu yazıda:)
Şu kadınları bir türlü anlayamadım mı diyorsun:) Zannetiğiniz kadar karmaşık değiliz:) Maddeler haline bile getirdik. Sevgili damat adayları bu yazı senin için...
Damatlık tercihiniz takım elbise, smokin ya da frak olabilir. Peki en gözde aksesuar olan papyonu damatlığınızla nasıl kullanabileceğinizi biliyor musunuz?
Sevgilinizle yıldönümü veya tanışma yıldönümünüz yaklaşıyor mu? En farklı hediye fikirleri işte burada!
Düğün planlamasında hep gelinler ön planda biliyoruz. Peki sevgili damatlar sizin aklınızdaki soruları kim cevaplayacak? Tabi ki biz... Size yardımcı olacağını düşündüğümüz 5 soru ve cevapları.
Düğün tarihinizi belirleme evlilik yolundaki ilk adımınız. Peki hangi tarihler sizin için uygun biliyor musunuz? İşte 2019 yılındaki resmi tatiller ve bayramlar...
Kendi düğününüze ilham verecek 2019 yılının düğün trendlerine göz atmaya ne dersiniz?
Düğün giriş müziğinize hala karar veremediyseniz işte sizin için seçtiğimiz 20 efsane şarkı..Tüm Kategoriler