Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Bride Taç

En özel gününüzde, düğün gününüzde hazırlanırken gelin sabahlığınızı bride taç ile tamamlamalısınız...
Bride Taç

Bride TaçDüğüne hazırlık sürecinizin en önemli aksesuarı gelin tacıdır, düğün günü kuaförünüzde hazırlanırken, gelin sabahlığınızı tamamlar. Siz gelin sabahlığınızda ve yakın arkadaşlarınız nedime sabahlıklarıyla poz verirken, aksesuarınızla kimin gelin olduğu konusunda kafalarda soru işareti kalmayacak! 

Gelin sabahlığı demişken, tüm merak ettikleriniz bu yazıda...

Gelin sabahlığı ile ilgili merak ettiklerinizi öğrendiyseniz, detaylıca bride sabahlık modellerine göz atabileceğiniz, evinizin konforunda sipariş verebileceğiniz Düğün Vagonu Dükkan sitesinin linkini de usulca buraya bırakalım.

Sadece düğün günü gelin kuaförünüzde değil, aynı zamanda arkadaşlarınızla düzenleyeceğiniz bekarlığa veda partinizde doyasıya eğlenirken ya da gelin hamamı eğlencenizde gelin tacınız eğlencenizin dozunu artıracak. 

Herhangi bir bride yazılı taç olmaz, peki neden? Çünkü piyasada çok çeşitli taçlar var ve hiçbir gelin plastik bir tacı en özel anlarında takmak istemez. Bu yüzden kalite önemli!
Gelin TacıGelin tacı bir gelinin mutlaka sahip olması gereken aksesuarıdır. Düğüne hazırlanırken, unutulmaz fotoğraflarınızda mutlaka yerini almalıdır.

Siz de hemen üstün kalitesiyle metal aksamlı ve taşlarla bezenmiş bride tacı sipariş vermek istiyorsanız tıklayın!
Üstelik kargo ücretsiz!

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler