Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Bekarlığa Veda Etmeye Hazır mısın?

Bekarlığa veda partisi diyip geçmeyin! Bu çılgın organizasyonun da bir ruhu var.
Bekarlığa Veda Etmeye Hazır mısın?


Büyük güne sayılı zamanınız  kaldı.

Bekarlığın son günlerini yaşadığınız şu günlerde gelinlik modeli, mekan seçimi, davetli listesi, ev ihtiyaçları vb. bu liste böyle uzayıp gider. Ne kadar da yoruldunuz. 'Çok yoruldum başka hiçbir şey ile ilgilenecek halim kalmadı' diye düşünmeyin.

Sizin için harika önerilerimiz var! En yakın kız arkadaşlarınla hem dinlendiğin hem eğlendiğin bir güne ne dersin?Zaman yetersizliği, bütçeyi aşmamak ve uğraşmak istememek gibi çeşitli nedenlerle son zamanlarda birçok gelin bekarlığa veda ve kına organizasyonlarını aynı gün aynı mekanda kutlamaya başladılar.
Gerekçeniz ne olursa olsun çözümü var. Yazımızı okumaya devam edin..

Bu durum bekarlığa veda organizasyonlarınızın ruhuna yakışmıyor. Bir tarafta ailelerin olduğu, geleneksel tatlar taşıyan, baba evinde geçirdiğiniz son günü temsilen yapılan kına diğer tarafta bekarlık gitti gidiyor haydi kızlar eğlenelim dediğiniz, utangaçlığı bir kenara bıraktığınız harika çılgın bir gün...Özetlemek gerekirse kına organizasyonlarında aileler, akrabalar yanınızda ama bekarlığa veda partinizde sadece en yakın arkadaşlarınız... O mahçup gelini bir tarafa bırakmalısınız. Ölçüsüz gülücükler, danslar, dedikodular... Sınırsız Eğlence! O gece evlilik stresini bir kenara bırakmalısınız.
 
Size yapmanız gerekeni anlatıyoruz! En yakın kız arkdaşlarınıza yeni dilde nedimelerinize tüm bu söylediklerimizi anlatın onlar planlasınlar. Herkes kendi parasını kendi ödesin bütçeniz de sarsılmasın. Sizin için bu kadar fedakarlık yapabiliyorlarsa en yakın arkadaşınız olmayı gerçekten haketmişler demektir.
Bakın bütçe sorunu çözüldü, siz ne istediğinizi anlatın tüm organizasyon da onlara ait. Daha ne olsun!
Sabah uyandınız, ardından beraber yapılan bir kahvaltı ardından spa keyfi... Yalnış anlamayın gelin hamamı değil. Gelin hamamı da yapın ama bu tamamen rahatlamak ve harika bir gün geçirmek için yapılan bir spa. Suyun gücüyle rahatlayın masaj yaptırın sizin için görüştüğümüz firmaları arayıp paket fiyatlarını öğrenebilirsin... Sonra herkes evine gece için hazırlanma vakti.

Parti için Hazırlıklar


1- Öncelikle partinizi nerede yapacağınıza karar vermelisiniz. Burada nasıl bir mekan istediğin ve kişi sayın oldukça önemli! Daha önceden yazmış olduğumuz  'Ankara'nın En İyi After Party Mekanları!' yazımızdaki önerilerimize ve tüm firmaların yer aldığı bekarlğa veda after party kategorimize mutlaka göz atmalısınız. Meyhaneler, karaoke barlar bu tarz organizasyonlar için uygun mekanlardır.2- Dijital davetiye hazırlamaya ne dersiniz? Katılım çok olmasa da yaptırmalısınız çünkü yıllar sonra bu davetiye en az fotoğraflar kadar değerli olacak. Davetiyenize de çılgın bir metin ekleyebilirsiniz. 3- Fotoğraf demişken, bir fotoğrafçı ile anlaşmalısınız. En azından organizasyonunuzun ilk 2 saati yakaladığı doğal pozları inanın amatör çekilmiş telefonlarla yakalayamasınız.4- Bekarlığa veda partisinin olmazsa olmazları parti malzemeleri! Size firma önerilerimiz olacak takipte kalmalısınız.
Nedime tişörtleri, tüylü otriş, hatıra çerçevesi, bekarlığa veda tacı... Bunlar hem ortamın eğlencesini arttıracak hem de fotoğraflarda harika görünecek... 5- Parti sonunda arkadaşlarınız için hazırladığınız küçük hediyelerle onları mutlu etmelisiniz. Fikrimizi sorarsanız en erotik hediyeleri tercih etmelisiniz.6- Kimseye anlatamadığınız fantezileriniz, eski erkek arkadaş muhabbetleri bu gecenin ruhuna yakışacak.

Arkadaşlarınla daha çok plan yapacaksınız ama hiçbiri bekarlığa veda gibi olmayacak. Bu gecede hiç sınır tanımadan aklınızdan geçenleri yapmalısınız. Bundan sonra evli barklı kadın olacaksınız. Tatlı yaramazlıklar yapacağınız son gece. Saçmalayın, kim ne der diye düşünmeyin, gücünüz tükenene kadar dans edin.

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler