Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Balayının Tadını Çıkarmanız İçin Öneriler

Eşinizle bir ömür mutluluğa evet dediniz ve işin en güzel kısmı geldi: Balayı! Mükemmel bir balayı için bu önerilere mutlaka göz atın.
Balayının Tadını Çıkarmanız İçin Öneriler

Balayına gitmek evlenecek çiftlerin en büyük hayalidir. Bütçelerini balayını en güzel şekilde değerlendirmek için ayırırlar. Balayı çiftleri çoğunlukla balayı tercihlerini ilk defa gidecekleri veya bir daha gidemeyecekleri bir yerden yana kullanır. 

Ücretsiz içecekler, daha iyi oda seçenekleri, özel hediyeler... Balayınızı mükemmel geçirmek için hazırladığımız önerilerimizi mutlaka değerlendirin.. 

İşte balayınızı avantaja dönüştürecek en iyi fikirler...


Rezervasyon Yaptırdığınız Oteli Önceden Arayın

Oteller balayı çiftlerine mutlaka özel ilgi gösterirler. Özellikle yabancı bir ülkedeyseniz ve sizin balayı çifti olduğunuzu biliyorlarsa odanızı süsleyebilir, odanıza meyve tabağı gibi ikramlar hazırlayabilir, hatta odanızı ücretsiz olarak yükseltebilirler. Balayınızı en düşük seviyede bir odadan satın alıp deniz manzaralı suit bir odada geçirmek eminiz ki sizi çok mutlu edecektir! Bunun için otele gelmeden 2-3 gün önce oteli arayıp balayı çifti olduğunuzu belirtin. Hatta arzu ederseniz erken giriş ve geç çıkış talep edebilirsiniz..

                                   


Uçuş Görevlisine Mutlaka Balayı Çifti Olduğunuzu Söyleyin

Check-in sırasında uçuş görevlisine mutlaka balayı çifti olduğunuzu belirtin ve sınıf yükseltme isteyin. Eğer uçakta uygunluk varsa size yardımcı olacaklardır. En kötü ihtimalle sizler için ufak süprizler hazırlayabilirler. Kabin görevlileri genellikle balayı çiftleri için şarap ve şampanya ikram ederler. Bunların dışında üzerinde "Mutluluklar" yazan bir not almak bile sizi gülümsetecektir.


                  

Sosyal Medya Kullanın


Balayınızda gideceğiniz otelin, restaurantın veya başka bir mekanın Instagram veya Facebook gönderisine yorum yapabilir, balayınızın yaklaştığını belirtip sorular sorabilirsiniz. Sizin balayı çifti olduğunuzu bilecekler ve işlerinin en önemli parçası olan konukseverliklerini kullanmak isteyeceklerdir. Siz balayında olduğunuz için sizin için özel jestler yapmak isteyeceklerdir.
Balayı Çifti Olarak Gittiğiniz Mekanları Mutlaka Övün

Balayı çifti olarak gittiğiniz mekanları özellikle yemek yediğiniz restaurantların şef garsonlarına mekanı muhakkak övün. Örneğin  "bu yediğim en güzel yemek" veya  "hayatımda gördüğüm en güzel mekan burası" diyebilirsiniz. Eminiz ki mekanın yetkilisi size ufak ikramlar yapacaktır. Tatlı, bitki çayı gibi ikramlar sizi çok daha mutlu edecektir.
Balayı çifti olarak sihirli kelimeniz "balayı". Her gittiğiniz mekanda balayı çifti olduğunuzu mutlaka belirtin. Böylelikle sizin için ufak süprizler yapmak isteyen konuksever birçok işletmeye yol göstermiş olacaksınız. Bu arada hala balayında nereye gideceğinize kara veremediyseniz bu yazılara göz atın deriz... 

Balayınız ile ilgili her şeye buradan ulaşabilirsiniz... Mutluluklar...

Lazer epilasyon balayınıza hazırlık yaparken mutlaka aklınızdan geçecektir. Lazer epilasyon hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazıda.

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler