Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Ankara Düğün Salonu Tavsiye

Düğün salonunda düğün yapmaya karar verdiniz ama hiçbir fikriniz yok... Sizler için yazdığımız Ankara düğün salonu tavsiye bu yazıda bulacaksınız.
Ankara Düğün Salonu Tavsiye


Ankara Düğün Salonu Tavsiye


Memleketiniz ne olursa olsun Ankara'da yaşıyorsanız siz artık bir Angaralısınız:) Üstelik yakında bir düğününüz mü olacak hangi tarz orkestra seçerseniz seçin düğününüzde coşkunun yükseldiği anda  Erik dalı gevrektir diye başlayacak, Ankara'nın bağları diyerek devam edecek misketle de coşku tamamlanacak...  Ankara düğünleri başka olur...  Gri şehrin soğuk insanları derler bize ama bizim düğün hallerimizi bilmiyorlar:)

Düğünüm yemekli mi olsa yemeksiz mi? Havuz başımı, kapalı mı? En ekonomik nerede yapabilirim? Düğünüm dillere destan olmalı bütçe ayırdım mı diyorsun?

Çok yakında düğünün var ve henüz hiçbir fikrin yok mu? Ankara'nın en iyi düğün salonlarını senin için yazdık...


Doruk ParkÇok yeni bir mekan düşünün, her ayrıntısı büyük bir titizlik ve özenle hazırlandı. Deneyimli bir kadro, siz söylemeden ne istediğinizi bilen... Düşünmenize gere kalmadı, Doruk Park sizin için yaptı, hemen tıklayın!Velo Nikah & Balo Salonu


İsmi sizi korkutmasın düğününüzü istediğiniz coşkuda gerçekleştirebileceğiniz bir mekan. Ankara'nın en gözde semtlerinden birinde bulunan Velo sizlere nikah töreninizi açık alanda kıyıp sonrasında şık salonu ile düğününüzü yapma imkanı sunuyor. Ayrıntılı bilgi için sizi buraya alalım.

Çeşni Konağı

Çeşni konağı tarihi görünüm seven gelin ve damat adaylarımız için harika bir mekan. Otel anlayışına sahip bu mekanda yemekli bir düğün tercih ettiğinizde lezzetin profesyonellikle birleşiminin yarattığı kaliteyi hemen  fark edeceksiniz... Daha detaylı bilgi için..

Bella Wedding Balo ve Nikah Salonu

Neden en çok tercih edilen bir mekan diye baktığımızda karşımıza birçok detay çıktı. Merkezi konumu konuklarınızın ulaşımı için, profesyonel kadrosu sizin konforunuz için, gözlere hitap eden şık görünümü sizin tercihinizi kolaylaştırdığı için.. vb bunlar bizim fark ettiklerimiz... Bu özelliklere yenilerini ekleyeceğinizden eminiz. Fotoğrafların yanıltıcı olmadığı bir mekan için sizi buraya alalım.

Elmalı Bahçe

Kendinizi evinizde olduğu gibi rahat hissedeceğiniz, kocaman bir bahçe... Sizlere kapalı ve açık alternatifleri sunan bu mekan ücretler konusunda da oldukça hesaplı... Detaylı bilgi için

Ewet De Balo ve Nikah Salonu

Ankara da çok kısa sürede en çok tercih edilen mekanlardan biri olma başarısını gösteren Ewet De Balo ve Nikah Salonu merkezi lokasyonunun verdiği avantajla da tarih bulmakta güçlük çekeceğiniz bir mekan... Karar vermekte geç kalmayın bizden söylemesi... Detaylı bilgi için de sizi buraya alalım.

Bu önerilerden fazlasını incelemeniz için de sizi düğün salonları kategorimize bekliyoruz... 

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler