Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

İstanbul Berber

Damat traşın düğün gününde çok güzel olmalı!
Damat berberi firmalarını incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma!

İlçeler
Minimum Fiyat
İstenilen Yere Gelme
Toplam 1 firma bulundu
Sıralama:

Ali Gür Kuaför Acıbadem olarak, siz değerli müşterilerimize özel günlerinizde hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Damat

Düğünlerin odak noktasının gelin olduğu düşünülse de damat adayları da tıpkı gelinler gibi özenle hazırlanmayı ve en mutlu gününde şık olmayı hak ediyor. Düğün gelinin olduğu kadar damadın da düğünü ve damat da düğününde gelin kadar göz önündedir. Damat olarak düğün organizasyonunda size de büyük görevler düşüyor. Düğününüzün her detayını müstakbel eşinizle birlikte kararlaştırmalı ikinizin de zevkini yansıttığından ve ikinizin de istediği gibi olduğundan emin olmalısınız. Tabii ki düğün hazırlığı sadece düğün davetiyesi, düğün mekanı ya da nikah şekeri seçmekle bitmiyor. Bir damat olarak düğününüzde giydiğiniz damatlığınız, saçınız, aksesuarlarınız da en az gelinin gelinliği ve aksesuarları kadar önemli ve göz önünde. Düğün Vagonu ile damatların düğün için ihtiyacı olan bütün düğün firmalarına kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul’un en iyi damatlık, ayakkabı, berber ve aksesuar firmalarına Düğün Vagonu ile sadece bir tıkla ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Berber

Düğünde en çok dikkat çeken gelinin saçı ve gelinliği gibi düşünülse de damatlar da düğünlerinde en az gelinler kadar şık ve bakımlı görünmek için fazlasıyla çaba harcarlar. Damat tıraşı yıllardır damatlar için önemli bir düğün seremonisidir ve yıllar içinde damat ve arkadaşlarının eğlenerek geçirdiği keyifli bir etkinlik halini almıştır. Eskiden bir gelenek olan damat tıraşı günümüzde diğer düğün gelenekleri gibi çok daha modern bir hale dönüşmüştür. Damat tıraşınız için alanında uzman, deneyimli ve iyi iletişim kurabildiğiniz bir berber seçmeniz oldukça önemli. Damat tıraşınız için anlaştığınız berberiniz düğün tıraşınızı sizin istediğiniz doğrultusunda düğün mekanınıza veya evinize gelerek yapabilir. Deneyimli berberler saç ve sakal tıraşınızı istediğiniz gibi yaparak sizi en özel gününüze hazırlayabilir veya size aklınızda olmayan damat saç modelleri hakkında fikir verebilirler. Saç kesiminize karar verirken öncelikle yüz şeklinizi dikkate almalısınız. Yüz hatlarınıza en çok yakışacak saç modeli konusunda kararsız kalırsanız berberinize danışabilirsiniz. Alanında uzman berberiniz yüzünüze en çok yakışacak saç modelini sizin için belirleyecektir. Ayrıca damat tıraşınız için saç kesiminize karar verirken düğün mekanınızı ve düğün tarzınızı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Berberinize düğün tarihinizi önceden bildirerek damat tıraşınız için randevu almalı ve zaten telaşlı olan düğün gününüzde olası aksaklıkların önüne geçmelisiniz. Damat tıraşı normal saç ve sakal tıraşından çok daha özel olduğu için fiyatı da farklılık gösterecektir bu nedenle damat tıraşınızı yaptırmadan önce Düğün Vagonu’nda yer alan İstanbul berberlerinden ücretsiz fiyat teklifi alarak kolayca fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Düğün gününüzde göz alıcı görünmek için aradığınız en profesyonel Ankara berberlerine Düğün Vagonu ile kolayca ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğün Vagonu ile İstanbul’un en iyi düğün firmalarına bir tıkla ulaşabilir ve sadece Düğün Vagonu’na özel indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.


İstanbul İlçelerine Göre Berber Firmaları


Diğer İllerdeki Berber Firmaları


Tüm Kategoriler