Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Berber

Damat traşın düğün gününde çok güzel olmalı!
Damat berberi firmalarını incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma!

Minimum Fiyat
İstenilen Yere Gelme
Toplam 26 firma bulundu
Sıralama:

Saks Kuaför
%20 İndirim
Saks Kuaför ile en özel ve güzel gününüzde hayalinizdeki saçlara kavuşun.
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Bianco Hair & Make-Up, ekibiyle birlikte özel olduğunuzu hissettiriyor. Sizi, tarzınızı ve isteklerinizi en doğru şekilde anlayan ekibin yapacağı saçınıza ve sakalınıza bayılacaksınız.
4 Kişinin Vagonunda
Dos Kuaför
%15 İndirim
Bütün bakışlar size kilitlenmişken kendinize güvenin ! Bırakın büyük gününüzde saçınızla Dos Kuaför ilgilensin !
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Yaşam Berber
%10 İndirim
Yaşam Berber olarak tecrübeli ekibimizle en özel günlerinizde yanınızdayız !
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Trend by Kuaför
%20 İndirim
Saç tasarımındaki engin tecrübe ve deneyimlerimiz ile siz de en özel gününüzde rahat edin. Mutluluklarla güzelleşen ruhunuzu dışarı yansıtın ! Trend by Kuaför !
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Sinan Balcı Barber's Club ile damatlar da gelinler kadar göz kamaştıracak! 
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
Paris Kuaför Beytepe Officium
%15 İndirim
Paris Kuaför Beytepe Officium, uzman ve yenilikleri takip eden kadrosu ile birlikte tüm damatlarını bekliyor.
1 Fırsat
7 Kişinin Vagonunda
Doğanızda var olan kusursuzluğu ortaya çıkarmak için Bges Kuaför !
1 Kişinin Vagonunda
Şehmus İlhaner, makasındaki ustalığı, samimi ve güler yüzlü kişiliği ile birlikte konuklarına ayrıcalıklı bir ortam yaratmaktadır.
5 Kişinin Vagonunda
Bulunduğumuz yılın moda akımları doğrultusunda kişiye özel uyguladığımız stil testleri ile kişinin yüz hatlarına, ifadesine ve yaşam tarzına en uygun saç kesim ve saç modeli seçeneklerini sunuyoruz.
5 Kişinin Vagonunda
Magic Touch, deneyimli kadrosuyla sizi yeni baştan yaratıyor. En yeni trendleri takip eden Magic Touch, saçınıza en iyi en doğru şekli vermek için sizi bekliyor.
4 Kişinin Vagonunda
In Style Kuaför
Nakitte %20 İndirim
in style Kuaför olarak amacımız tüm damatlarımızın memnun ve kendinden emin gözlerle aynaya bakması!
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Wooman Kuaför Bağlıca
%20 İndirim
Wooman Kuaför Bağlıca, profesyonel ekibiyle saç ve tıraşın çok ötesinde küçük detaylarla sizi özel anınıza hazırlayacak!
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
HK Park
%20 İndirim
HK Park ile damatlardan gözünüzü alamayacaksınız!
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Hairport
Nakitte %10 Kredi Kartında %5 İndirim
Hairport olarak 250 metrekarelik servis alanına sahip salonumuzda güler yüzlü hizmetimizle; müşteri değil, misafir gibi ağırlanacağınız bir deneyim için özel günlerinizde de kapılarımızı açıyoruz.
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Is London Kuaför olarak tecrübeli ve kişiye özel hizmet veren ekibimizle müşterilerimizin bizimle geçirdiği vakitte mutlu, huzurlu ve rahat bir hizmet alması için çaba sarf ediyoruz.
1 Kişinin Vagonunda
Woolt Kuaför olarak alanında profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.
2 Kişinin Vagonunda
Mos Kuaför
%10 İndirim
Mos Kuaför markamızın ardında güçlü, disiplinli ve profesyonel bir ekip bulunmakta olup, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti esastır. Her zaman sizleri daha iyi ağırlamak için çaba sarf etmekteyiz.
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Ali Gür Kuaför Acıbadem olarak, siz değerli müşterilerimize özel günlerinizde hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.
Berberim Hakan Fidan
%10 İndirim
Berberim Hakan Fidan damatların en özel gününde uzman kadrosuyla hizmetinizde
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Damat

Düğünlerin odak noktasının gelin olduğu düşünülse de damat adayları da tıpkı gelinler gibi özenle hazırlanmayı ve en mutlu gününde şık olmayı hak ediyor. Düğün gelinin olduğu kadar damadın da düğünü ve damat da düğününde gelin kadar göz önündedir. Damat olarak düğün organizasyonunda size de büyük görevler düşüyor. Düğününüzün her detayını müstakbel eşinizle birlikte kararlaştırmalı ikinizin de zevkini yansıttığından ve ikinizin de istediği gibi olduğundan emin olmalısınız. Tabii ki düğün hazırlığı sadece düğün davetiyesi, düğün mekanı ya da nikah şekeri seçmekle bitmiyor. Bir damat olarak düğününüzde giydiğiniz damatlığınız, saçınız, aksesuarlarınız da en az gelinin gelinliği ve aksesuarları kadar önemli ve göz önünde. Düğün Vagonu ile damatların düğün için ihtiyacı olan bütün düğün firmalarına kolayca ulaşabilirsiniz. En iyi damatlık, ayakkabı, berber ve aksesuar firmalarına Düğün Vagonu ile sadece bir tıkla ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Berber

Düğünde en çok dikkat çeken gelinin saçı ve gelinliği gibi düşünülse de damatlar da düğünlerinde en az gelinler kadar şık ve bakımlı görünmek için fazlasıyla çaba harcarlar. Damat tıraşı yıllardır damatlar için önemli bir düğün seremonisidir ve yıllar içinde damat ve arkadaşlarının eğlenerek geçirdiği keyifli bir etkinlik halini almıştır. Eskiden bir gelenek olan damat tıraşı günümüzde diğer düğün gelenekleri gibi çok daha modern bir hale dönüşmüştür. Damat tıraşınız için alanında uzman, deneyimli ve iyi iletişim kurabildiğiniz bir berber seçmeniz oldukça önemli. Damat tıraşınız için anlaştığınız berberiniz düğün tıraşınızı sizin istediğiniz doğrultusunda düğün mekanınıza veya evinize gelerek yapabilir. Deneyimli berberler saç ve sakal tıraşınızı istediğiniz gibi yaparak sizi en özel gününüze hazırlayabilir veya size aklınızda olmayan damat saç modelleri hakkında fikir verebilirler. Saç kesiminize karar verirken öncelikle yüz şeklinizi dikkate almalısınız. Yüz hatlarınıza en çok yakışacak saç modeli konusunda kararsız kalırsanız berberinize danışabilirsiniz. Alanında uzman berberiniz yüzünüze en çok yakışacak saç modelini sizin için belirleyecektir. Ayrıca damat tıraşınız için saç kesiminize karar verirken düğün mekanınızı ve düğün tarzınızı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Berberinize düğün tarihinizi önceden bildirerek damat tıraşınız için randevu almalı ve zaten telaşlı olan düğün gününüzde olası aksaklıkların önüne geçmelisiniz. Damat tıraşı normal saç ve sakal tıraşından çok daha özel olduğu için fiyatı da farklılık gösterecektir bu nedenle damat tıraşınızı yaptırmadan önce Düğün Vagonu’nda yer alan berberlerden ücretsiz fiyat teklifi alarak kolayca fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Düğün gününüzde göz alıcı görünmek için aradığınız en profesyonel Ankara berberlerine Düğün Vagonu ile kolayca ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğün Vagonu ile en iyi düğün firmalarına bir tıkla ulaşabilir ve sadece Düğün Vagonu’na özel indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.


Berber Firmaları


Diğer İllerdeki Berber Firmaları


Tüm Kategoriler