Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Balo Salonları

Hayalindeki düğünü gerçekleştirmen için şehrindeki bütün balo salonları burada!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

Kapasite
Yemekli Fiyat Aralığı
Mekan Özellikleri
Manzara
Mekan Tipi
Hizmet İçeriği
Hizmet Verdiği Organizasyonlar
Menü Seçenekleri
Toplam 0 firma bulundu
Sıralama:


Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Balo Salonları

En klasik ve büyüleyici düğün mekanlarının başında gelen balo salonları evlenecek çiftler tarafından en çok tercih edilen düğün mekanlarından. Rüya gibi ihtişamlı ve görkemli bir düğün hayal ediyorsanız balo salonları sizin için doğru tercih olacaktır. Tüm konuklarınızın gözleri üzerinizdeyken hayat arkadaşınızla sabaha kadar dans edeceğiniz romantik filmlerden fırlamış gibi bir geceye ne dersiniz? Romantik ve ihtişamlı düğünler için en doğru adres olan balo salonları evlilik hazırlığı yapan pek çok çift tarafından tercih ediliyor. Balo salonları çoğunlukla lüks ve ihtişamlı bir şekilde dekore edilmiştir. Işıl ışıl bir aydınlatmayla bu ihtişamı destekleyen balo salonları, düğün konseptine apayrı bir boyut kazandırır. Eğer görkemli ve şaşaalı bir düğün hayal ediyorsanız şehrinizde bulunan balo salonları hakkında detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için Düğün Vagonu balo salonlarına mutlaka göz atın. Aradığınız balo salonu Düğün Vagonu’nda!

 

Balo Salonu Dekorasyonu 

Balo salonları için en önemli etken dekorasyondur. İhtişamlı bir mimariye sahip olan balo salonları doğru dekore edilirse göz kamaştırabileceği gibi yanlış bir dekorasyonla vasat bir hale de gelebilir. Balo salonunuzu seçtikten sonra yapmanız gereken en önemli şey balo salonunuzun dekorasyonuna karar vermektir. Balo salonunuzun dekorasyonunu en çok etkileyen faktör balo salonunun büyüklüğüdür. Balo salonunuz büyükse dekorasyon konusunda çok daha özgür davranabilirsiniz. Büyük balo salonlarında çok daha geniş ve uzun çiçekler ve dekoratif objeler kullanabilirsiniz. Ancak daha küçük balo salonlarında çok daha minimal dekorasyon ögeleri tercih etmelisiniz. Küçük balo salonları için daha küçük ve narin objeler çok daha doğru bir tercih olacaktır. Doğru bir dekorasyonla balo salonunuzda açık hava ferahlığını yakalayabilirsiniz. Bunu sağlamanın en iyi yolu tabii ki balo salonunuzun dekorasyonu için seçtiğiniz çiçeklerden geçiyor. Eğer düğününüz için belirlediğiniz bir düğün konsepti varsa, balo salonunuzu bu konsepte uygun olarak dekore ederek hem şık hem de sempatik bir düğün mekanı ve atmosfer oluşturabilirsiniz. 
Balo salonunuzu dekore ederken masa çiçekleri, mumlar, biblolar, şamdanlar ve heykeller kullanabilirsiniz. Klasik balo salonu süslemelerinin dışına çıkmak isterseniz çok daha modern dekorasyon seçenekleri mevcut. Örneğin düğünlerde giydirilmiş sandalyeler görmekten sıkıldıysanız sandalyelerinizi dekore etmek için çok daha modern ve minimal pek çok seçeneğiniz var. Ayrıca balo salonunuzu dekore ederken masa ve sandalye süslemelerinden çok daha fazla dekoratif öge kullanabilirsiniz. Dekor fonları sayesinde balo salonunuzda istediğiniz mevsimi ve mekanı yaşayabilirsiniz. Seçtiğiniz balo salonunun boş hali sizi yanıltmasın. Balo salonunuzun dekore edilmiş halini gördüğünüzde büyüleneceksiniz.

Hayalinizdeki ihtişamlı düğün için hayallerinizin ötesinde bir balo salonuna ihtiyacınız var. Aradığınız balo salonu Düğün Vagonu’nda! en şık balo salonlarına ulaşmak, detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için mutlaka Düğün Vagonu’nda yer alan balo salonlarına göz atmalısınız.

Unutmayın Düğün Vagonu olarak hayatınızın en güzel yolculuğunda yanınızdayız!


Balo Salonları Firmaları


Diğer İllerdeki Balo Salonları Firmaları


Tüm Kategoriler