Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Ayakkabı

Düğün gününde tarzını yansıtan şık bir damatlığın altını yine çok şık bir damat ayakkabısı ile tamamlamalısın!
Firmaları incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma!

Minimum Fiyat
Teslim Süresi
Hizmet İçeriği
Toplam 3 firma bulundu
Sıralama:

Takım elbise, gömlek, kravat, palto, mont, pardösü, aksesuar, rahat ve klasik ürün grupları ile erkeklere hitap eden Hatemoğlu, detaylara önem veren seçici tarzı ile öne çıkmaktadır.
1 Kişinin Vagonunda
Takım elbise, gömlek, kravat, palto, mont, pardösü, aksesuar, rahat ve klasik ürün grupları ile erkeklere hitap eden Hatemoğlu, detaylara önem veren seçici tarzı ile öne çıkmaktadır.
Uğur Damat Ayakkabısı
50
Uğur damat ayakkabıları ile damatlığınız tamamlanacak!2222
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Damat

Düğünlerin odak noktasının gelin olduğu düşünülse de damat adayları da tıpkı gelinler gibi özenle hazırlanmayı ve en mutlu gününde en az gelinler kadar şık olmayı hak ediyor. Düğün gelinin olduğu kadar damadın da düğünü ve damat da düğününde gelin kadar göz önündedir. Damat olarak düğün organizasyonunda size de büyük görevler düşüyor. Düğününüzün her detayını müstakbel eşinizle birlikte kararlaştırmalı ve ikinizin de zevkini yansıttığından ve istediği gibi olduğundan emin olmalısınız. Tabii ki düğün hazırlığı sadece düğün davetiyesi, düğün mekanı ya da nikah şekeri seçmekle bitmiyor. Bir damat olarak düğününüzde giydiğiniz damatlığınız, saçınız, aksesuarlarınız ve damat ayakkabınız da en az gelinin gelinliği ve aksesuarları kadar önemli ve göz önünde. Düğün Vagonu ile damatların düğün için ihtiyacı olan bütün düğün firmalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Şehrinizde yer alan en iyi damatlık, ayakkabı, berber ve aksesuar firmalarına Düğün Vagonu ile sadece bir tıkla ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Damat Ayakkabısı

Damatlığınızı seçtiğinize göre sırada en az damatlığınız kadar önemli olan damat ayakkabınızı seçmek var. Sıralı ve düzenli bir şekilde ilerleyerek size en uygun damat ayakkabısına ulaşmanız çok kolay. Damat ayakkabınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken pek çok önemli detay vardır. Damatlığınızın modeli, kumaşı, rengi, düğün mekanınız, düğününüzün gerçekleşeceği mevsim damat ayakkabınızı seçerken dikkat etmeniz gerekenlerin başında geliyor.

Damat ayakkabınızı seçmeden önce damatlığınıza karar vermelisiniz; damatlık seçiminizi yaptıktan sonra sizin için en uygun damat ayakkabısı için araştırmaya başlayabilirsiniz. Dar paçalı bir takım mı klasik bir model mi; takımınızın kumaşına ve tarzına göre damat ayakkabısı tercihiniz değişecektir. Ayakkabı materyalinize de ayrıca önem göstermelisiniz; rahatlık ve estetik açısından en önemli etmenlerden biri de budur. Renk açısından bakıldığında da kuşkusuz lacivert, siyah gibi renkler şık bir görünümün ve zarafetin simgesi olmuşlardır ve pek çok damat tarafından tercih edilir.

Damat ayakkabısı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli detay damat ayakkabınızın rahatlığıdır. Düğün gününüz ve düğün fotoğrafı çekiminiz boyunca ayakta olacağınız için damat ayakkabınızın rahat olması yorulmamanız ve hareketinizin kısıtlanmaması açısından oldukça önemli. Kimse düğününde tam da dans edip eğlenmeye başlayacağı sırada ayakkabıları yüzünden moral bozukluğu yaşamak istemez. Bu nedenle ayakkabınızın rahatlığı da şıklığı kadar önemlidir. Ayrıca yanınıza düğünün ilerleyen saatlerinde giymek için bir de yedek ayakkabı almanızı öneriyoruz. Bu sayede düğünün ilerleyen saatlerinde eğlencenin dozu arttığında, papyonlar ve kravatlar çıkarıldığında ayakkabınızı da daha rahat bir ayakkabıyla değiştirerek en mutlu gününüzde doyasıya eğlenebilir ve çılgınca dans edebilirsiniz.

 

Düğün Vagonu ile en çok tercih edilen düğün firmalarından çeşit çeşit damat ayakkabısı modellerine ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve sizin için en şık ve en rahat damat ayakkabısına sadece bir tıkla ulaşabilirsiniz.


Ayakkabı Firmaları


Diğer İllerdeki Ayakkabı Firmaları


Tüm Kategoriler