Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Ayakkabı

En güzel gününde gelinliğin kadar gelin ayakkabın da kusursuz olmalı. İhtiyacın olan tüm gelin ayakkabısı firmaları ve bilmen gereken ipuçları burada!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

Minimum Fiyat
Teslim Süresi
Hizmet İçeriği
Toplam 4 firma bulundu
Sıralama:

Vera Shose tüm modellerde 31 - 44 numara ayakkıbılar üreterek, en özel gününüz de ayağınızı saran rahat ayakkabılar sağlar.
1 Yorum
8 Kişinin Vagonunda
Karmen Ayakkabı
%20 İndirim
En az sizin kadar özel ayakkabılar için Karmen Ayakkabı el işçiliği ayakkabılarla hizmetinizde ! Düğününüzün her detayı mükemmel olsun !
3 Yorum
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
Diva Forever Ayakkabı sizin için seçtiği en rahat ve şık ayakkabılarla Büyük Çarşı'da.
3 Yorum
7 Kişinin Vagonunda
En özel gününde, en rahat ayakkabı senin hakkın...
2 Yorum
4 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Gelin Ayakkabısı


Gelinliğinizi
 seçtiğinize göre sıra gelin ayakkabınızı seçmeye geldi. Genele bakıldığında çok küçük bir detay gibi görünse de gelin ayakkabısı pek çok gelin için çok özeldir. Kendinizi hem rahat hem de bir peri gibi hissedebileceğiniz gelin ayakkabısını bulmak çok zordur. Düğün gününüzde özel tasarım ayakkabılarla kendinizi şımartabilir ya da çok şık hazır gelin ayakkabısı modelleriyle gelinliğinize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Düğününüzde her şey mükemmelken rahatsız bir ayakkabıyla canınızın sıkılmasına izin vermeyin. Düğününüz için aradığınız en şık ve rahat gelin ayakkabılarına Düğün Vagonu ile kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Düğün Ayakkabılarınızı Seçerken Neleri Göz Önünde Bulundurmalısınız?


Gelin ayakkabınızı seçerken öncelikle topuk boyunuz konusunda karar verin ve ona göre aklınızda bir fikir oluşturun. Gelin ayakkabısı seçmek için biraz hızlı davranmanız sizin için faydalı olacaktır çünkü gelinliğinizin boyu ayakkabınızın topuk boyuna göre kısaltılacak.

Daha sonra gelinliğinizin rengine göre bir kaç seçenek düşünebilirsiniz. Düğün Vagonu’nda yer alan ayakkabı firmalarıyla görüşürken gelinliğinizin kumaşından bir parça alarak en doğru ayakkabı rengine ulaşabilirsiniz. İstediğiniz topuk tarzı ve materyale de önceden karar verebilir ve seçeneklerinizi buna göre daraltabilirsiniz.

Gelin ayakkabısı seçiminizde her şeyden önce önem vermeniz gereken şey rahatlığınız olmalıdır. Unutmayın ki düğün fotoğrafı çekimi boyunca ve sonrasında düğününüzün sonuna kadar giyeceğiniz ayakkabılar rahat olmalı ve düğününüzün en eğlenceli anlarında hareket özgürlüğünüzü kısıtlamamalıdır. Ne kadar şık olsa da sizi rahatsız edecek ve ilerleyen saatlerde canınızı acıtacak bir gelin ayakkabısı düğününüzle ilgili büyük bir pişmanlık yaratabilir. Bu tarz bir pişmanlığı önlemek için ayak yapınıza en uygun, rahatça yürüyüp dans edebileceğiniz bir gelin ayakkabısı seçmek önceliğiniz olmalı.

Ayakkabı seçiminizdeki en önemli etkenlerden biri belki de düğün mekanınızdır. Eğer kapalı bir alanda düğün yapıyorsanız daha farklı bir tarz; bir kır düğünü için ayakkabı seçiyorsanız daha başka bir tarz ayakkabı tercih edebilirsiniz. Örneğin bir kır düğününde dolgu topuk bir gelin ayakkabısı seçerek hem düğün mekanınızla uyum sağlayabilir hem de sivri topuk bir ayakkabıyla yaşayacağınız çimlere gömülme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Düğün mekanınızla en uyumlu gelin ayakkabıları için Düğün Vagonu'nda yer alan ayakkabı firmalarımıza mutlaka göz atmalısınız.

 

Her İhtimale Karşı


Çok şık ve beğendiğiniz bir düğün ayakkabısı seçmiş olsanız da her ihtimale karşı içinde daha rahat hissedebileceğiniz bir çift yedek ayakkabı bulundurmanız faydalı olacaktır. Gecenin ilerleyen saatlerinde yorulursanız sizi rahat ettirecek bir yedek ayakkabınızın bulunması sizin içi kurtarıcı olacaktır.

 

Yüzlerce gelin ayakkabısı modeli içinden gelinliğinizi en güzel tamamlayacak ve sizi en çok rahat ettirecek gelin ayakkabısını seçmek için Düğün Vagonu’nda yer alan ayakkabı firmalarına tek bir tıkla ulaşabilir ve seçeneklerinizi kolayca daraltabilirsiniz. Düğün Vagonu ile beğendiğiniz ayakkabı firmalarına kolayca ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Unutmayın, Düğün Vagonu hayatınızın en güzel yolculuğunda her anınızda yanınızda!


Ayakkabı Firmaları


Diğer İllerdeki Ayakkabı Firmaları


Tüm Kategoriler