Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Aksesuar

Düğün gününde damatlığının güzelliğini öne çıkaracak olan aksesuarlarındır. Senin damat olduğunu ilk bakışta belli edecek olan da aksesuarların olacak.
Kol düğmelerin, saatin, kuşağın, papyonun..
Aradığın tüm damat aksesuar firmaları Düğün Vagonu'nda! Firmaları incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma!

Minimum Fiyat
Teslim Süresi
Hizmet İçeriği
Toplam 4 firma bulundu
Sıralama:

Takım elbise, gömlek, kravat, palto, mont, pardösü, aksesuar, rahat ve klasik ürün grupları ile erkeklere hitap eden Hatemoğlu, detaylara önem veren seçici tarzı ile öne çıkmaktadır.
Takım elbise, gömlek, kravat, palto, mont, pardösü, aksesuar, rahat ve klasik ürün grupları ile erkeklere hitap eden Hatemoğlu, detaylara önem veren seçici tarzı ile öne çıkmaktadır.
Gelin buketi, damat yaka çiçeği ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmış Runkli Adams ile damatlığınızı tamamlayan bir aksesuar yaratmak artık çok eğlenceli !
1 Kişinin Vagonunda
Bloomy Studio olarak sizlere özel çiçek tasarımı, dekorasyon ve yaratıcı aksesuarlarla özel günlerinizi size özgün ve unutulmaz kılacak tüm detayları üstleniyoruz.
1 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Damat

Düğünlerin odak noktasının gelin olduğu düşünülse de damat adayları da tıpkı gelinler gibi özenle hazırlanmayı ve en mutlu gününde şık olmayı hak ediyor. Düğün gelinin olduğu kadar damadın da düğünü ve damat da düğününde gelin kadar göz önündedir. Damat olarak düğün organizasyonunda size de büyük görevler düşüyor. Düğününüzün her detayını müstakbel eşinizle birlikte kararlaştırmalı ve ikinizin de zevkini yansıttığından ve istediği gibi olduğundan emin olmalısınız. Tabii ki düğün hazırlığı sadece düğün davetiyesi, düğün mekanı ya da nikah şekeri seçmekle bitmiyor. Bir damat olarak düğününüzde giydiğiniz damatlığınız, saçınız, aksesuarlarınız da en az gelinin gelinliği ve aksesuarları kadar önemli ve göz önünde. Düğün Vagonu ile damatların düğün için ihtiyacı olan bütün düğün firmalarına kolayca ulaşabilirsiniz. En iyi damatlık, ayakkabı, berber ve aksesuar firmalarına Düğün Vagonu ile sadece bir tıkla ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Damatlık Aksesuarları

Damatlığınızı seçtikten sonra damatlığınızı tamamlayacak ve çok daha şık hale getirecek aksesuarlar seçmelisiniz. Damatlığınızı tamamlayabileceğiniz pek çok aksesuar çeşidi var. Papyon, kravat, yaka çiçeği, cep mendili, kol düğmesi, yelek, kemer, fular, kuşak en sık tercih edilen damat aksesuarları arasında. Aksesuar seçiminizi yaparken öncelikle damatlığınızın modelini ve kumaşını dikkate almalısınız. Damatlığınızı en iyi tamamlayacak aksesuar çeşitlerine karar verdikten sonra düğün mekanınızı ve düğün konseptinizi de göz önünde bulundurarak sizin için en şık aksesuarları seçebilirsiniz. Aksesuar kullanırken çok fazla aksesuar çeşidinden kaçınmalı, abartılı ve karmaşık bir görüntü oluşturmaktan kaçınmalısınız. Ayrıca seçtiğiniz aksesuarların birbiriyle uyumlu olması da dikkat etmeniz gereken detaylar arasında. Aksesuarlarınızı seçerken müstakbel eşinizin gelinliğiyle de uyumlu aksesuarlar tercih ederek eşinizle romantik bir uyum yakalayabilirsiniz.

Cep mendilleri ya da yaka çiçekleri gelin ile uyumlu olmanızı sağlayacak en önemli aksesuardır. Sizi bir bütün yapacak doğru seçimle ahenk içinde görünebilirsiniz. Kravat veya papyon seçiminizle de seçtiğiniz damatlığı tamamlayabilirsiniz. Genellikle en çok tercih edilen kravat renkleri mavi, krem ve gri olmakla birlikte dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kemer de kullanabileceğiniz aksesuarlar arasındadır ancak şart değildir. Eğer doğru bir takım seçtiyseniz kemer olmadan da mükemmel görünüme ulaşabilirsiniz. Kol düğmeleri de bir damat için olmazsa olmazdır. Sizin için anlamı olan bir kol düğmesi takabileceğiniz gibi şık bir kol düğmesi alarak da damatlığınızı özelleştirebilirsiniz. Eğer bir smokin tercih edecekseniz belinize takacağınız şık bir kuşakla da görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Takımınızın tarzına göre pantolon askısı takabilir şapka ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Eğer daha eğlenceli bir tarz yaratmak istiyorsanız renkli aksesuarlar tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

Damatlığınızı tamamlayacak en şık aksesuarları bulabileceğiniz aksesuar firmalarına Düğün Vagonu ile kolayca ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hayatınızın en güzel yolculuğunda Düğün Vagonu yanınızda.


Aksesuar Firmaları


Diğer İllerdeki Aksesuar Firmaları


Tüm Kategoriler